piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

Działalność w tej firmie oparta jest na prawach jakimi rządzą się wszystkie przedsięwzięcia oparte o efekt piramidy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

Najlepsza byłaby jakaś zaspa, wykopałbym tunel czy zbudował iglo, haha ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

A zielonooka jest niecierpliwa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

gdzie mogę kupić folię do pakowania prezentów , kwiatów tzw. celofan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

Tylko nie do Radys... mała77, praktycznie oznacza to dla nich śmierć i to w bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

w sumie taki wełniany biały koc mógłby zastąpić śnieg...:)
gdzieś miałam w szafie...
mogę pożyczyć jak znajdziesz chetną...;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

jakiś nadzór szkolących?jeśli ktoś se nie radzi na placu,kto pozwala mu wyjechać "na miasto"?skoro szkoła nie posiada placu niech podpisze umowę z kimś kto ma i to nie fikcyjną,żeby tylko mieć,ale i po to żeby mieć gdzie nauczyć jeździć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

Podoba mi się Twój tok myślenia..;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

o _mały_.......

wiesz to żarty takie...w pracy mi się nudzi...a Stasiek..? wyszedł trzy dni temu i jeszcze nie wrócił....więc rozumiesz...a Ciebie też tu na forum dawno nie widziałam....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biden jako „newsmaker” roku. Najbardziej „tęczowy” prezydent w historii Stanów Zjednoczonych

monciaaa1993 , Ty na kosmetologii tak (kojarzę z forum)? szukam kogokolwiek na forum właśnie z tego kierunku, bo jestem na tyle "mądra", że nie wzięłam od nikogo numeru tel:) a chciałabym spytać o parę rzeczy itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org