środa, 15 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rafau czaskoski pedział ...

Jak chcecie pomagać przedsiębiorcom to róbcie to sami ...O !!! i tyle w temacie a rafała nie czepiajcie się ,bo on pomagać za PiS nie będzie...

Popieram PiS i Dudę bo ciężko jest żyć z idiotami

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: rafau czaskoski pedział ...

towarzyszu alkohol, twój kwiiiiiiiik komunistycznej czerwonej PiSdowskiej świni się niesie po PiSlandii. Widać miałeś dobrego nauczyciela, swego patrona eSBeka (wiesz o kim piszę).
Straaaaaaaaaaaaaach w kaprawe świńskie oczęta zagląda. Pogonią PZPR-pis w PiSdu skończy się darmowa PiSda. Będzie trzeba do roboty się wziąć, a ty tylko kwiiiiiiiiiiiiiiikać i chrumkać potrafisz.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Widzisz forumowa EŁYTO PO srańców, volksdojczów i komuchozydków (Nie piszę po prostu głupku ) wszystkie zwroty zaczerpnąłeś ode mnie , które właśnie pod twoim i twoich kupli adresem pisałem ...No cóż wiem ,że po zderzeniu z Trem zaniemogłeś , choć przedtem nie byłeś gwiazdą ...A tak coś merytorycznie np pamiętasz jak pisałeś koledzy przedsiębiorcy i co wała panie zielonka wała jak Polska cała ha ha ha Nastepny cytat targałem bibułę i w ten sposób walczyłem z komuną, ha ha ha no nie mogę wychodzi żeś drug bolek, była bibuła ale do podcierania i nie przeciwko a właśnie dla tych co siedzieli na Nowogrodzkiej 5... Może pamiętasz tego zydka Trokencheima co Polaków mordował i okradał ? Nie nic a nic, no popatrz pluto też nie kojarzy... Następna złota myśl jestem rodziną rodziną Rotmistrza Pileckiego...No tu już śmiech nie wystarczy bo bierze koklusz ..

Głosuję na PiS i Dudę warto z nimi trzymać

tylko chrumkanie i kwiiiiiiin czerwonych komunistycznych PiSdowskich świń. Towarzyszu alkohol pozdrów swego patrona eSBeka.

Nie powinieneś mieć pretensji do eSBeków panie ziomex, bo to przyjaciele trzaska. Weźmy taką Lange - dawniej Gontarską (esbeckie morderstwo księdza Blachnickiego). Przyjaciele twoich przyjaciół są twoimi przyjaciółmi. Kandydat na kandydata ne ma zahamowań, by tej koleżance dać 1880000 zł na LG/BT/CHWD.

...

Nowogrodzki Rzyd manipuluje naśladując TVPiS, albowiem pełna wyPOwiedź Trzaska brzmi:
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w rozmowie z Radiem Zet został skonfrontowany ze skargą jednego z warszawskich mikroprzedsiębiorców. Biznesmen czeka na rozpatrzenie wniosku już od 23 kwietnia. Pytany, co by mu powiedział, odparł: – My wzięliśmy na siebie tę odpowiedzialność przerzuconą na nas przez rząd.
– Ja apeluję do PiS w tym momencie. Jeżeli chcecie pomagać przedsiębiorcom, to róbcie to sami. Jeżeli chcecie wsparcia samorządów, to współpracujcie z nami w tej kwestii, a nie atakujcie nas cały czas dla doraźnego celu politycznego – dodał.

...i dlatego wszystkie samorządy zmagają się z ogromem zadań, które PiSlamski nierząd na nich scedował nie wyrównując ogromnych uszczupleń dochodowych...

Polska cała będzie trzaskała

puto mały chvju
Nie wszystkie samorządy, tylko trzaska Los Pedalos z niczym sobie poradzić nie może.
No chyba że, z wywalaniem milionów na LGBT i na lewackie bojówki zeszmaconych.
Ten zakłamany nie gorzej od ryżawego fircyk, nawet 500-Plus wstrzymywał, jako jedyny w Polsce.
Jemu to najlepiej wychodzi, zalanie połowy Polski g*wnem totalnym.
Obecnie na tych tzw. spotkaniach, łże jak ostatnia bura suka. I to we wszystkim.

Poza tym, zapomniał fircyk i reszta totalsów, jak to nie tak dawno temu wyli społem że, wszelkie sprawy najlepiej pozostawić samorządom.
Oni to najlepiej wiedzą co i jak mają robić. Totalne kvrestvo domagało się całkowitej autonomii i nie mieszania się państwa do ich pseudo-rządów.
Niedługo potem zalało ich szambo totalne i się folksdojcze rozbeczały. Wtedy gdzie rząd i ratujcie, bo totalne niedojdy do wycia to i owszem. I nic poza tym.
Chyba że rozkraść. Do tego też pierwsi.

ślepy hvuj znowu łże jak PieS, oto bowiem PiSlamski nierząd mści się na tych samorządach, w których nie wygrał wyborów, a szczególnie solą w oku stoi im stolica wszak tu nawet osławiona Komisja byleJakiego nie POmogła i dlatego m. in. transze środków na wypłaty 500+ specjalnie do Warszawy były opóźniane, żeby POtem Goebbelsowska TVPiS mogła szczuć na Trzaska, że nie wypłaca kasy...

Nikt niczego nie opóźniał z 500 plus.
Wrodzone zeszmacenie totalsów powodowało nimi aby wstrzymywać i zwalać na rząd.
Żadne inne miasto nie miało problemu.
Metody totalsów są wszystkim aż za dobrze znane. Aby tylko chaos i zamieszanie. I winić wszystkich tylko nie siebie.
Jak z urodzinami hitlera. Spaleniem budki przy rosyjskiej ambasadzie, i wielu innych ich spodlonych prowokacjach.
Zawsze pisałem że, jest to zeszmacony podgatunek zdolny do najgorszych podłości.
Dla których z wyjątkiem własnych korzyści, nie liczą się, ani naród, ani ojczyzna.
Zresztą, dla nich \"polskość to nienormalność\"
To jest partia pruska w naszym nieszczęśliwym kraju.

Kali, zeszmacona gatunkowo ciemna PiSdo....

urbi et orbi !

Co się dzieje z 500+!? W całej Polsce są problemy
Brak przelewów z programu Rodzina 500+ na pierwsze dziecko to nie jest tylko problem stolicy i okolic – donosi portal Money.pl. Do jego redakcji zgłosili się mieszkańcy blisko 20 gmin z całej Polski, którzy twierdzą, że jeszcze nie dostali pieniędzy.
https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/500-plus-opoznienia-w-calej-polsce/zr2rdeg
dane z 1 X 2019r
... pieniądze z programu są przekazywane przez rząd w ostatniej chwili, a miasto wciąż nie dostało środków na wypłatę świadczenia za trzy ostatnie miesiące roku....

Nie łzyj kanalio,nic takiego nie miało miejsca. Myślisz że nie ma się znajomych, rodziny, przyjaciół żeby zapytać czy coś takiego miało miejsce? Może Czaskowski to cała Polska?!

Kasia..

Na tego co oczy ma takie jakby ciągle się bał to zagłosują nowocześniacy i tacy twojego pokroju. Wszystko w temacie.

Kasia..

Może metodą \"kręcenia wora\", kształtowali trzaska politycznie?
Dlatego teraz sam nie bardzo wie co robi, nie mówiąc już o tym co wygaduje.

PO nagłym, tuż przed wyborami parlamentarnymi na życzenie JarKacza, rozszerzeniu jałmużny na pierwszego bachora samorządy borykały się z opóźnionymi wpływami środków.

Całe szczęście że takie gnidy nie są już w stanie genów przekazać...

Kasia..

Straaaaaaach, strach w oczętach czerwonych PiSdowskich świń. Stąd ten kwìiiiiiiiik i nerwowe chrumkanie. Straaaaaaaaaach

ziutę nakarmili, będzie teraz pisał.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0