czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rafau czaskoski pedział ...

wszystkich was lubie w miare tych ktorzy maja poczucie humoru a nie lubie napinaczy ktorzy sie czerwienia przed monitorem bo ktos cos to juz wiadomo o kogo chodzi..

a tak najbardziej lubiane osoby przeze mnie to te ktore kojarze wiec :Ciebie ,marude,dziadka kalesony,czesia,zbycha itp

ale ja nawet siwego glomba troche lubie mimo ze mnie denerwuje bo stara sie byc smieszny i mi dogryzc ale mu to nie wychodzi co tez mnie smieszy

i moja rada dla Ciebie siwy odposc sobie bo ja nie z tych ludzi ktorym mozna dokopac,splywa to po mnie jak po kaczce xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

wypowiedzi niektórych z was są śmieszne (żeby nie napisać żałosne)
odnoszę wrażenie, że wypowiadali się nastolatkowie którzy nawet nie liznęli życia ...
do agravka: tak , takie kobiety są ignorowane przez większość "facetów" i tak ,maja szanse na szczęście i udany związek ale znalezienie odpowiedniego mężczyzny będzie trudne ...

z własnego doświadczenia wiem ,że takie kobiety mogą być 100x lepszym materiałem na partnerkę niż "25letnia kobiete bez dziecka"

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

aikon1
są są, wystarczy się tylko rozejrzeć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

dziś też widziałam tą suczkę , biega za ludzmi ale bała się podejść

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

a ja powiem tylko tyle, że jak zakochasz się chłopie w babie to choćby miała troje dzieci to i tak ją wybierzesz;
do tanga trzeba dwojga, samemu nie potańczysz, dzieci to deserek, są słodkie i dadzą się polubić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

Widocznie ta nie na rękę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

siemka
od niedawna mieszkam w Łomży, a że nie jestem zbyt śmiały na zawiązywanie nowych znajomości może tu uda mi się kogoś poznać ^^

PS proszę bez głupich komentarzy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

fajne ale stare juz, a tych grajow chyba juz nie ma ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

hy haj





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

nie polecam bo słabo karmią ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

a to czemu kobietom? a faceci nie odchodzą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

siedź tam Autor: Rondo he he he heeee :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

ha ha ha ha ha haaaaa , dobre ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

Ja polecam Inter Cars najwięcej mają asortymentu, w gordonie to maja ze dwóch producentów hamulców taj jak brodacz sprzedawca zaoferował (potrzebowałem klocki) a tu miałem do koloru i do wyboru i czekać nie musiałem do jutra i rabat dostałem i cena jak na internecie z przesyłką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

chyba mu - cyt. - bródka opadła :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

Dzięki, pozbyłem się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

agravka, po 1 musisz być dla faceta wyrozumiała. Czasem może mieć jakieś wątpliwości, trudniejszy dzień to nie możesz go jeszcze "dojeżdżać".
Znam przypadek, gdzie facet mówi otwarcie kobiecie, że martwi się, czy da radę być w takim związku, czy jej dzieci go zaakceptują, czy nie będzie mu przeszkadzało jak gdzieś tam czasem będzie przewijał się temat biologicznego ojca dziecka. I wredne babsko zaczęło najeżdżać chłopa "Ty mnie już nie kochasz!", "skoro masz takie wątpliwości to ja ci nic nie poradzę!" i mnóstwo innych rzeczy. A chłop chciał zwyczajnie porozmawiać o tym co go martwi.

Więc po 1 - wyrozumiałość.

Po 2. Jeśli myślisz o poważnych związku i taki zaczyna się robić, a masz małe dzieci. To niestety, ale musisz pozwolić mu również wychowywać dzieci. pewnie nie będzie ci się to podobało momentami, ale wiem również z obserwacji, że jak kobieta nie pozwala facetowi na wychowywanie dzieci, to prędzej czy później nic dobrego z tego nie wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

To osoby, które się nudzą i brak im atrakcji powinny się czymś zająć wtedy może tego nie będzie, nie będą myśleć o głupotach. Brak zajęcia chyba często do tego doprowadza, bo mają chyba za dużo czasu na myślenie, tylko szkoda, że na myślenie w tego typu kategoriach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rafau czaskoski pedział ...

paplik a to czemu .. sporo osob z forum zna mnie osobiscie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org