piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska dobra zmiana

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Bciek%C5%82e+pi%C4%99%C5%9Bci+W%C4%99%C5%BCa-2006-311861





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Bciek%C5%82e+pi%C4%99%C5%9Bci+W%C4%99%C5%BCa-2006-311861



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

A mnie rozśmieszyła kuriozalna sytuacja, gdy pewnego dnia zaszedlem do placówki BPH na Wojska Polskiego, żeby wpłacić pieniądze na swoje konto. Pani grzecznie powiedziała, że nie przyjmie ode mnie wpłaty. Spytałem, to po co jest ta placowka banku? A pani mowi, że po to by udzielać pożyczek i kredytów!!!!!
To wyjaśnia dlaczego tak dużo jest placówek bankowych w Łomży. Chcą udzielać pożyczek, bo na tym najwięcej zarabiają.

No to pozdro :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

pierdolić też lubię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

Jest już po czternastej ,a ja jeszcze żadnego prezentu nie dostałem. Co to ma znaczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

Snuj domsly dalej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

uważam, że to świetny pomysł. Ja chętnie zapiszę dziecko. Nawet jak trzeba będzie zapłacić 500zł. W łomży pracuje bardzo dużo osób dojeżdżających, którzy nie mają z kim zostawić dzieci w swojej miejscowości. Dlatego chętnych było by sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

Khurde, nie przepadam za matmą (chyba że geometria - to ujdzie) :0

A nie wiecie może jakich przedmiotów na tym kierunku jest najwięcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska dobra zmiana

oj tam oj tam pomęczymy się ale będą fajne drogi... piłsudskiego fajnie się jeździ? dziury: źle remontują: źle... ehhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org