niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z ul. Nowogrodzkiej w Polskę poszły wytyczne by ci działacze PiSu, którzy zbierali podpisy dla Jakubiaka, pomogli teraz zbierać podpisy dla Trzaskowskiego :)

raczej nie da sie skasowac:)
PROSZE NIE ODP NA TEN TEMAT,PONIEWAZ UNIEWAZNIAM GO W IMIENIU JOLI20 :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ul. Nowogrodzkiej w Polskę poszły wytyczne by ci działacze PiSu, którzy zbierali podpisy dla Jakubiaka, pomogli teraz zbierać podpisy dla Trzaskowskiego :)

Tam kiedys byla stolarnia z prawdziwego zdarzenia Odkiedy plamiak rzadzi zeszla na psy sproboj zamowic cos to sie przekonasz!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ul. Nowogrodzkiej w Polskę poszły wytyczne by ci działacze PiSu, którzy zbierali podpisy dla Jakubiaka, pomogli teraz zbierać podpisy dla Trzaskowskiego :)

Uczyłem się w budowlance i wiem, że tam wystarczy być w ciąży żeby zdawać bez żadnych problemów... A ci, którzy naprawdę się starają i chodzą do szkoły mają problemy ze zdaniem i są olewani przez niektórych nauczycieli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ul. Nowogrodzkiej w Polskę poszły wytyczne by ci działacze PiSu, którzy zbierali podpisy dla Jakubiaka, pomogli teraz zbierać podpisy dla Trzaskowskiego :)

hehe ekonom podobnie. a weic dziewczyny..do boju :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ul. Nowogrodzkiej w Polskę poszły wytyczne by ci działacze PiSu, którzy zbierali podpisy dla Jakubiaka, pomogli teraz zbierać podpisy dla Trzaskowskiego :)

trzeba być matołem, aby mieć problemy z zdaniem w budowlance



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ul. Nowogrodzkiej w Polskę poszły wytyczne by ci działacze PiSu, którzy zbierali podpisy dla Jakubiaka, pomogli teraz zbierać podpisy dla Trzaskowskiego :)

Zaginoł pies rasy Labrador maści biszkoptowej ma niecały rok, posiada czerwoną obrożę. Bardzo proszę o pomoc, każda informacja jest bardzoooo ważna..! Bardzo dziekuje z gory za pomoc odnalezienia pieska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org