czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ku pamięci

ja jade kolego ale niestety mam komplet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

jeszcze jest mokro, jak ktoś lubi siedzieć na mokrym podłożu to polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

8:12 (...) Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

No i co dalej? lejemy? czy przepraszamy bo nie wiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

5:14 Od tych, którzy mówią: "Jesteśmy chrześcijanami!", wzięliśmy przymierze. Lecz oni zapomnieli część tego, co im zostało przypomniane; My wznieciliśmy wrogość i nienawiść wśród nich aż do Dnia Zmartwychwstania. I niebawem obwieści im Allah to, co oni czynili.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

jeszcze mała prośba doradźcie gdzie można po zwiedzaniu miasta wstąpić na kawę i dobre ciacho i czzy ta restauracja gdzie była magda gessler jest naprawdę taka jak ją ukazali w tv? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

zgadzam sie z przedmuwco .. szerokiem lukiem !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

ولدي في الحمار

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

jasne ze za mało ! ja za mniej jak 25 tysięcy nie wstaje z łózka !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

na poczatek 50 stuk potrzebuje moj szef Chanel nr 5.35 ml cena 270 brutto tyle moze zaplacic w hurcie.Na pulce puzniej 370 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

Jak ktos sie wypowie azeby pomoc to najlepiej go uwalic bo przecierz jest ulomny albo inny idiota najlepiej zapytac zeby potem zaraz go zgnoic...mam w dupie wszystkie wasze ciucholandy i fora walcie sie i nie pytajcie gdzie dobrze a gdzie zle ...wyjsc z domu i se posprawdzac ....buraki a nie na latwizne....
j....c sie i tyle..

.p.s.
syf na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

Nie wiedziałem, że w Miastkowie jest jakiś lokal. A gdzie, jeślli można wiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

Jak tirowcy tam stają to znaczy ze na bank można tam podziobać dobrze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

Można w Łomży gdzieś kupić buty Vans?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ku pamięci

jasiu :)
Farba plakatówka jest najlepsza:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org