czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

umiem :) jakie sobie wymarzysz takie postaram sie zrobic :) zdjecia przesle na maila jesli chcesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Egzaminator i kursant zostali przewiezieni do szpitala (...) nie odnieśli poważnych obrażeń. Nie piszcie głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

My zamawialiśmy dekoracje z kwiaciarni,która znajduje się w Kauflandzie,nie wyszło nas dużo,bo zdobyliśmy kontakty do ludzi,którzy mieli tego samego dnia ślub i zrobiliśmy zrzutkę.Pan z kwiaciarni sam nam to zasugerował.Zmieniali tylko świece po każdej mszy.Wystrój bardzo ładny,zresztą mają kilka opcji do wyboru.My byliśmy zadowoleni.Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?


GABINET MASAŻU LECZNICZEGO - ALICJA ŻELECHOWSKA

UL. SADOWA 2
18-400 ŁOMŻA , PODLASKIE

Telefon : 86 473 28 02

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

i jeszcze wcześniejszy wątek na ten temat
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=303486&t=303486



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Niestety ja tez nie zgodzę się z Tobą markac do końca.Owszem może i nie jest proste założenie własnej działalności i płacenie wysokich pensji,nie jest złe też podpisywanie umów na umowę, zlecenie itd. o ile one odzwierciedlają wykonywaną pracę,ale nie kiedy pracujesz jak osoba,która ma normalną umowę o pracę,tyle tylko,że już bez przywilejów,bo co Ci się należy.Dla pracodawcy tak jest najprościej skończy się umowa miesięczna podpisze koleją i kolejną albo Ci podziękuje bez słowa,bo nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań,czasu wypowiedzenie,odpraw,urlopów,nawet najniższej pensji,bo w umowie 5zł na godzinę itd. I wcale nie jest tak,że godzimy się na to,bo nam to pasuje,tylko nie mamy innego wyjścia,nie ma pracy nawet dla tych co mają wykształcenie,bo jeśli nie masz choć odrobiny szczęścia albo dużych znajomości,to pójdziesz sprzątać jak każdy,bo nie będziesz miał co do gara włożyć albo będziesz bez pracy.Pracodawca przychodzi obcina Ci pensje usprawiedliwiając się kryzysem,a Ty się zgodzisz,a jak nie to znajdzie sobie kogoś innego,na tym polegają jego negocjacje. I nikt się nie martwi,że wszystko idzie w górę,a Twoja pensja w dół. Jak nie stać pracodawcy,żeby uczciwie zatrudniać i płacić,niech zamknie swoją firmę i nie męczy ludzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Autor: jasiu_smietana (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25-04-12 21:04

chetnie bym dal wam po banie, bananie

jedyny prawdziwy jasio :}

___________________________________________________________

Autor: jasiu_smietana (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26-04-12 13:42

dostawczak zajechal droge. kursant nie zyje

jedyny prawdziwy jasio :}

___________________________________________________________


BANA , BANANIE to ty powinieneś dostać już dawno temu , a teraz to szkoda , że nie było ciebie na miejscu tego kursanta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Proponuje zajrzeć tu: http://superlomza.pl/Community/77507,Blog_Wpis,Bardzo_dobre_wyniki_egzaminu_zawodowego_w_ZSTiO_Nr_4_w_Lomzy.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?


Autor: CXRSa1

to co DEBILU , przed chwilą ADMIN skasował NOWO założony DZIŚ TEMAT , tak ok 15tej , przez ciebie IDIOTO ,
.....................................................................................................................


TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

...................................................................................................................


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Nie pisałem tutaj przez ostatnie lata, a kiedy już coś napiszę, zawsze jakiś TROL musi zepsuć całą dyskusję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

planowane jest na 31 maj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Śniadowo i wielka impreza. Haaa. Zakład, że będzie bójka? Powiadomcie mnie jak już będzie po wielkiej majówce w ŚNIADOWIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

reqelku dawno stwierdziłem że jesteś sancho pansa a zezowate twoim panem don kichotem:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?







maruda , wszędzie cię pełno i włazisz wszystkim , jak brudna koszula w d... ę z głupimi uwagami .

NIE ZAŚMIECAJ LUDZIOM TEMATU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

zgadzam sie/ ktoregos dnia jechalam za eLka ta sama trasa z 10 min. raz 10 raz 20 za chwile 30 potem znowu 20 /h kurwicy mozna dostac. czlowiek nawet nie moze miec podzielnej uwagi przez takie cos bo musi caly czas przed siebie sie gapic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

---> nie'dotyczy
Przeczytałeś naklejkę na zderzaku: ZACHOWAJ ODLEGŁOŚĆ ?

A poza tym to przypomnijcie sobie gamonie jak sami na eLkach jeżdziliście. Chyba, że prawko dostaliście za pół świni ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

nie ma rodowodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Widziałem dziś straż miejską jak się kręcili przy garażach na dole strzelnicy - tam gdzie młode huujki podjeżdzają i zostawiają tony śmieci. Tak trzymać panowie i walić madaty chamom niech się uczą kultury.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Może to on osobiście będzie krył ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

skromnie dodam ze to chyba ten jork powinien zaplacic i to nie 200 a jakies 130





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

nikt inny.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Witam, zaginął mi piesek. Dziś koło 21 w okolicach ulicy Mickiewicza/Moniuszki.
Jakby ktoś wiedział gdzie może przebywać proszę o kontakt.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575005_366262626744249_100000815434871_904056_695605173_n.jpg - zdjęcie pieska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

te cale suwalki to jeszcze gorsze zadupie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Kiedyś to oglądałem. Właśnie mnie się to przypomniało...

LINK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?



Ludność Suwałk stan na 2011 ok. 70 700 osób ,
Ludność Łomży stan na 2012 ok. 61 700 osób .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Katolicy i ich Biskupi jak z koziej dvpy trąby na których z łańcuchów zwisają zło te krzyże...

.. wy prawowierni co przykładnie chodzicie do kościoła na kółka różańcowe , na spotkania modlitewne , wszytko chodzicie włącznie z "Odnową w Duchu Świętym" ...

... gdzie wy poprawni Katolicy jesteście że Was tu nie słuchać nie widać i nie czuć ?

taa...

umartwieni na modlitwie powstańcie z martwych (znieruchomiałych kolan)



Gdzie są zakłamane mądrale z kurii ?
Gdzie są bojaźliwe mądrale z głosu katolickiego ?
Gdzie są religijne cwaniaki i mądrale z beznadziejnego radia nadzieja ?

Gdzie jest ten zakłamany CYRVA(łac.) Ojciec Duchowy Jan Krupka - głoszący słowo życia bez życia niestety ...

.. Papież Go święcił a On krupka Jan nawet nie czuje autentyzmu i oryginału Ducha Ewangelii który bezmyślnie albo niebezinteresownie wypacza ...

... cymbał brzmiący a nie duszpasterz beznadziejny Ojciec Duchowy Kleryków On Krupka jest jak bezrefleksyjny dyktafon albo bezmyślna kserokopiarka kujon seminaryjny zakuta pała więcej Zła niż Dobra w Jego bezrefleksyjnym martwym słowie pozbawionym Ducha Prawdy Bożej.



Gdzie się podziali Łomżyńscy Chrześcijanie budujący swoje kościoły na rogach ulic łażąc jak ślepe kury w procesjach i gdacząc na religijną modłę.

Gdzie są Kapłani tych chrześcijan czyniący z Bożego Ciała ( społeczeństwa Jezusa ) z Boga czyniący cymbał brzmiący wobec którego ludzie mają posłuch nie okazując mu miłości miedzy sobą na sposób Ludzki i Boski.


Gdzie jet te kilkadziesiąt tysięcy zakłamanych ochrzczonych którzy mają w dvpie to co się w tym ich Kościele dziej ?


Ludzie ! Gdzie jest wasza wiara i odpowiedzialność ?

Dajcie głos parafialna maso upadłościowa ...

... wobec mnie i swoich zakłamanych Biskupów którzy są wobec mnie i wobec was jak rasowi Arcy Kapłani wobec Jezusa na Golgocie któremu dali fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu łamiąc wszystkie przykazania Dekalogu i przykazania Jezusa

Kim tu Oni - kapłani tak naprawdę są ?

Kim Wy tu tak naprawdę jesteście dla nich i wobec nich?

Co tu was - nas tak naprawdę łączy ?


Jeśli mają nawracać Was ci którzy sami błądzą stojąc na waszym czele jak przywódcy - Ojcowie Duchowi - błądzące zdeprawowane autorytety ...

... to jaki sens ma ich nieskuteczne - bezcelowe niekończące się nawracanie
bez końca ?

Ko ich kapłanów błądzących wobec Was będzie nawracał skoro Oni sami nie znają drogi i wy jej podobno nie znacie lepiej od nich ?

2000 lat Ewangelizacji - nieskutecznego nawracania i tyleż samo lat Europejskiego przelewu ludzkiej krwi ?

Końca konfliktów na zakłamanych fundamentach chrześcijańskich wartości religijnych tu nie widać - DLACZEGO ? (retoryczne)



To owoc niebezinteresownego odwiecznego pozoranctwa kapłanów a nie autentycznej do Prawdy prawdziwej Ewangelizacji (nawracania) w duchu jej oryginału.





POZYTYW i NEGATYW Prawdy WIARY

Kto jest Kto - Kto jest Kim ?

Kto tak naprawdę dąży do prawdy uzurpując sobie odwiecznie prawo do jej ustalania , nazywania i wygłaszania ?

Kto tu tak naprawdę i w czyim imieniu niszczy społeczeństwo - Boże Ciało fałszywie ogołocone i zakłamaniem sponiewierane jak Jezus na Golgocie ?


O czym to świadczy ?


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Znalazł się piesek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Normalny człowiek zauważa że obsrywa innych i nie zwraca innym uwagi że źle robią:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Co sie stało temu chłopakowi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

W odniesieniu jak wyżej

Autor: grudniowy91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27-04-12 10:28

obrazek

__________________________________________________________

taa...

Jak już tak piszesz to napisz zgodnie z Prawdą:

Mr_Andrzej powiedział:
"CYRVA (łac.) Siły Zło dziejskiego Kościoła i CURVA Zboczeńcy Watykanu mnie nie przemogą"



Albo -

Mr_Andrzej powiedział:
"OTO Pamiątka Ostatniej CURVA (łac.) Komunii w tym ich CURVA (łac.) Kościele na tej CURVA (łac.) religijnej Ziemi Łomżyńskiej"

Albo -

Mr_Andrzej powiedział:
"OTO Owoc CYRVA (łac.) Pracy Duszpasterskiej CURVA (łac.) BISKUPA siewcy CURVA Wiary , CURVA Nadziei i CURVA Miłości na suwerennie Religijnej Ziemi Łomżyńskiej


czy tam coś podobnie- ...

... czy tam coś w tym stylu który kreują parafialni najemnicy Arcy Kaplanów - Arcy Pasterzy - Arcy Biskupów ...

... postępujący ze swoim społecznym Bożym Ciałem procesyjnie - demonstracyjnie na tej suwerennie swojej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej jak za Sanhedrynem na Golgotę życia Bożego Jezusa z którym się fałszywie identyfikują jak z Bogiem tak samo działając przeciw Bożemu Ciału w imię Boże jak na Golgocie



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

onanion podaj @

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

misiap79@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

JA JESTEM DOROSŁY i chodze w piątki do MILES CLUB bo tam grają
rużnorodną muzykie nawet trochę disco polo ale najwięcej
hitów z lat 80-90 najlepiej mi się przy tym tańczy
ale i jest sporo nowości radiowych i tak zaczynam vikend od potańczenia
widziałem ich ogłoszenie na tym dużym telebimie koło kerfura



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

No może nie przez całe ale przeważnie autobusem więcej jak 20 minut się w Łomży nie jedzie!
I powiem jeszcze jedno!
Do Piątnicy jedzie się 5 minut z centrum i zapłacić trzeba teraz 4.80 a a w Warszawie za te same pieniądze jedzie się 15 km za Warszawę(np do połowy Konstancina Jeziorny) bo do tego miejsca obowiązuje strefa 1 czyli miejska a dopiero dalej 2 czyli zamiejska!



http://www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

znalezli go za ostrołeki rybacy wypłynął z rzeki ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

kurde szkoda chłopaka co, ale długo go szukali, no i znalezli............
wieczny odpoczynek racz mu dac Panie...............

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

ooo z tym to chyba bedzie maly kłopot bo ja nie slyszałam zeby w lomzy cos takiego bylo, najlepiej to sie taksówkarzy zapytac oni pewnie wiedza.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Aj szkoda gadać . Tylko ciekawe czy ktoś mu w tym pomógł czy zorobił to sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

mufka dzięki za rade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

nie ma za co :-) sprobuj porozwozic bo tak to sie yego nie pozbedziesz ;-) pozdro

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

ale chamuć z tego Najmana.....
no właśnie, o ktorej i na jakim kanale dzisiaj ta walka, wie ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

?!;+)><>

http://www.youtube.com/watch?v=rPR4WyOJpBo&feature=relmfu


O czyn to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

chyba na polsacie ale o której

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Ktoś wie czemu w całym mieście nie działają telefony stacjonarne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Hej możecie polecić sklep, w którym kupię chromowaną folię, żeby okleić elementy samochodu? Dzięki za odp. :) miłego długiego weekendu :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

nie naklejaj chlopie nie rob wiochy !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

W całym mieście? a skąd takie wiadomości.
Masz stacjonarny bezprzewodowy i brak napięcia w gniazdku i zaraz wszystkie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

W odniesieniu jak wyżej - wyżej już nie można ?

Autor: _maly_ [/b[(---.elomza.pl)
Data: 27-04-12 14:18

Arcy Dureń!
________________________________________________________


taa...

Który z nich jest większy ?





O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Idź kup worki zobacz kiedy u ciebie jeżdżą i po kłopocie
http://www.mpgkim.lomza.pl/

Chyba raz w miesiącu zabierają szkło ale musisz się dopytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

po 1sze jestem dziewczyną, a do 2gie to nie dla mnie.
Czy ktoś mi jakiś sklep doradzi?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

podobno koło 19.00 ciekawe czy na necie będzie dostępna jak ktoś zna link do kanału to bym był wdzięczny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Nie działają zgadza się jak nie wiesz to się nie odzywaj. Zgłaszałam awarię bo w firmie też nie mamy. Być może to ma związek z przejmowaniem przez orange.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

?!;+)><>

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rPR4WyOJpBo#t=155s



http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rPR4WyOJpBo#t=86s


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

?!;+)><>

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rPR4WyOJpBo#t=155s



http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rPR4WyOJpBo#t=86s


O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rPR4WyOJpBo#t=86s

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Sprzedam 4 felgi stalowe 14cali w super stanie za 120zł (rozstaw 4x100)i końcowy tłumik sportowy ze stali nierdzewnej (120zł). Więcej pod mailem aice10@wp.pl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

W maju/czerwcu zamierzam zabrać się za organizację pomieszczenia w piwnicy (ma powstać taki pokój spotkań, żeby mogli znajomi wpadać na pogawędkę, oglądanie filmów, czy drobną imprezkę)

Piwnica jest w stanie surowym. Pewnie będzie trzeba połozyć na ściany jakiś karton gips, zrobić posadzkę, zabezpieczyć przed wilgocią, wymienić okno drzwi i pewnie kilka innych rzeczy. Jestem mega zielony w tych tematach, nigdy nie miałem okazji nic remontować, więc jeśli znacie jakieś strony, filmiki, artykuły etc. gdzie są opisane porady, dotyczące wykańczania wnętrz, to b. proszę o zamieszczenie albo info na prv.
Chodzi mi o np coś w stylu układanie płytek porady

Krok po kroku co i jak robić, żeby można było na spokojnie samemu działać... oraz czy orientuje się ktoś gdzie w okolicy naszego miasta mógłbym pokupować niezbędne do tego remontu rzeczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Nie wiem czy tam mają ale można zapytać na ul. Makowej, przy starym dworcu obok pizzeri lub ul. Adama Mickiewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Weźcie ludzie nie dajcie się prowokować i nie odpisujcie temu człowieczkowi od tematu.
Niech gada sam ze sobą - jak widać dobrze mu to wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

Najman już wcześniej zapowiedział, że nie poda Robertowi ręki jeżeli nie usłyszy przeprosin. Burneika podważył narodowość Najmana a ten się obraził ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org