niedziela, 31 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

https://marucha.wordpress.com/2020/04/09/interwencja-policji-w-smazalni-ryb-grozili-klientom-mandatami-wypytywali-co-jedza-i-ustawiali-w-kolejce/

Przyznam szczerze że w ostatnim czasie usłyszałam o kilku podobnych przykładach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czy to jest normalne i mieści się w kompetencji?

A można dla odmiany tak,czy świadczy lepiej?

https://youtu.be/a1sdH55hZKk

Kasia..

Teraz się dziwisz, że podła zmiana to bezprawie ?
Chciałaś im oddać całkowitą władzę , to masz .
Kto nadzoruje policję i wojsko, to też wina Tuska i PO ?
A tak naśmiewałaś się z protestów opozycji w obronie Konstytucji.
Jakby wszyscy siedzieli cicho to PiS wszedłby suwerenowi na głowę.
Wtedy pislamiści poczynaliby sobie jeszcze śmielej.

obatel szmaciak już nie śpi ...

pijaczyno fajnie, że nas poinformowałeś, chwalisz się żeś się z wyra zwlekł ?

Tu nie ma problemu z Rządem to jest problem lokalnego układu którzy działa dla dobra swego i nagina przepisy do swoich potrzeb ...W Łomży Zgrzywa ,Radio Nadzieja , Towarzystwo Naukowe sponsorowało powstanie antypolskich książek np Meandry Losu w których autor stwierdzał iż większością w Łomży byli Żydzi Ostatnio widać wyrażnie już się nie kryją to nie opozycja to są zdrajcy którzy wykorzystują każdą okazję aby przywalić POLAKOM aby myśleli ,że to Rząd ...Tu nie Rząd wystawiał mandaty i mówił ,że ludzie w kolejce łowią ryby , to nasłany na przedsiębiorcę melicjant z dawnej eSBeckiej szkoły gdzie wystarczył, klient a paragraf sięznajdzie ...

Od rana żłopiesz jełopie bimber ?
Jaki lokalny układ, toż to akcja szefów policji z PiSowskiego nadania a nie jednego SBeka.
Po za tym , kto mianował tych szefów , Tusk i PO , a to milicjanci tam jeszcze pracują ?

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-wlasciciel-smazalni-ryb-wypowiedzial-wojne-obostrzeniom-codziennie-ma-kontrole-policji-i-wot-6498057254721665a

utor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 10-04-20 08:09

Tu nie ma problemu z Rządem to jest problem lokalnego układu którzy działa dla dobra swego i nagina przepisy do swoich potrzeb ...W Łomży Zgrzywa ,Radio Nadzieja , Towarzystwo Naukowe sponsorowało powstanie antypolskich książek np Meandry Losu w których autor stwierdzał iż większością w Łomży byli Żydzi Ostatnio widać wyrażnie już się nie kryją to nie opozycja to są zdrajcy którzy wykorzystują każdą okazję aby przywalić POLAKOM aby myśleli ,że to Rząd ...Tu nie Rząd wystawiał mandaty i mówił ,że ludzie w kolejce łowią ryby , to nasłany na przedsiębiorcę melicjant z dawnej eSBeckiej szkoły gdzie wystarczył, klient a paragraf sięznajdzie ...

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 10-04-20 01:15

A można dla odmiany tak,czy świadczy lepiej?

https://youtu.be/a1sdH55hZKk

ale ze co? ze tancza do piosenki powszechnie uznanej za hymn homoseksualistow?

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Gryziecie się łotrzyki ,że PIS górą a wam korytko odjechało w niebyt a takie fajne lokalne kliki powstały takie fajne pomysły na nowe książki antypolskie ,na pomoc dla swoich a potem mordy drą że to Polacy dostali dofinansowanie a naprawdę to układ dostał i rozdzielił, Polacy ani złotówki nie powąchali ...Pytają Kidawę co rząd tuska zrobił z 15miliardami które zabrał Polakom z OFE ? Odpowiedz - Nie wiem ale wiem ,że trafiły w dobre ręce ...Myślicie ,że to żart ? Nie to autentyczne pytanie i odpowiedz... To tak samo jak z tym melicjantem miał wystraszyć klientów Smarzalni i to zrobił klika czuwa i patrzy aby nikt poza nimi nie zarabiał to stary sposób ,już za czasów Bismarcka stosowany...

Brawo PiS i Duda jedyny warty oddania głosu

Brak słów, płaczące dziecko. Chyba niektórzy nadgorliwi zbytnio się robią... Zawsze warto pozostać człowiekiem.

https://esanok.pl/2020/poszedl-z-dziecmi-na-plac-zabaw-interwencja-policji-video-00e2mp.html

Kasia..

Dlatego tak ważne jest by istniały niezależne od władzy instytucje kontrolne, szczególnie niezawisłe sądy, które są niezbędne dla każdego z nas do obrony przed bezprawną opresją sił nierządu...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

co ty puto za farmazony wypisujesz tobie są potrzebne kasty układy znajomości bo ty tak samo jak wasi wrogowie muzułmanie nie umiesz myśleć samodzielnie musisz być w klice bycie poza nią to dla ciebie gorzej niż śmierć...

Paplakopodobny żebym nie wiedziała jakie masz prawdziwe intencje to może bym i uwierzyła że ci zależy na dobru Polski i Polaków. ..

I owszem sąd, policja, prokuratura i cała reszta powinna stać na straży prawa,ale tobie chodzi wiadomo o co i tu nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości....A tu na tych filmikach jak widać niektórych czapeczka chyba uwiera i nadgorliwość się zaczyna .

Kasia..

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 10-04-20 10:36

Gryziecie się łotrzyki ,że PIS górą a wam korytko odjechało w niebyt a takie fajne lokalne kliki powstały takie fajne pomysły na nowe książki antypolskie ,na pomoc dla swoich a potem mordy drą że to Polacy dostali dofinansowanie a naprawdę to układ dostał i rozdzielił, Polacy ani złotówki nie powąchali ...Pytają Kidawę co rząd tuska zrobił z 15miliardami które zabrał Polakom z OFE ? Odpowiedz - Nie wiem ale wiem ,że trafiły w dobre ręce ...Myślicie ,że to żart ? Nie to autentyczne pytanie i odpowiedz... To tak samo jak z tym melicjantem miał wystraszyć klientów Smarzalni i to zrobił klika czuwa i patrzy aby nikt poza nimi nie zarabiał to stary sposób ,już za czasów Bismarcka stosowany...

Brawo PiS i Duda jedyny warty oddania głosu

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

De.wotko
...żebyś ty wiedziała, jak mało ty wiesz - rozumiesz właściwie..., to byś mniej głuPOt na tym forum wyPiSywała...

Paplak taką jak ty na szczęście nie stanę się nigdy,nie miałabym odwagi spojrzeć ludziom w twarz,a na swój widok w lustrze bym czuła obrzydzenie za to że można stać się kimś takim. Po tobie oczywiście tego się nie spodziewam bo tacy jak ty nie mają zahamowań przed niczym.

Kasia..

kaśka, skończ pieerdolić bzdury !

De.wotce ozór musi stale latać jak łopata..., inaczej by jej w przepastnym gardle stanął...

Waszej podłości, kłamstw i całej reszty nie można ukrywać,a tym bardziej przytakiwać i stanąć z wami w pierwszym szeregu, trzeba tępić jak zarazę w zarodku...

Kasia..

...zaraza to była w twoim zarodku, z którego to nieszczęśliwie na świat się narodziłaś...

Zaraza zarazy szuka,a to dobre. Paplakopodobny ponoć jak oblubienica stawała z tobą gnomie na ślubnym kobiercu i była opłata to ksiądz rzekł żeby dać tyle na ile cię ocenia jako człowieka. Dała kilka złotych... Ksiądz spojrzał z politowaniem i nie dość że wszystko zwrócił to jeszcze dopłacił aby poszła po rozum do głowy i uciekła póki może.

Kasia..

...niestety to ja płaciłem i kosztowało znacznie drożej, choć dziś nie POwiedziałbym, że były to całkiem zmarnowane pieniądze...

Chyba ci się pomyliło kto i co zmarnował..

Kasia..

https://m.youtube.com/watch?v=mffhJYe296Q&t=316s dane statystyczne o zachorowaniach na grypę w polsce od początku roku to 1,9miliona ....

Anatol M.

...to.ty De.wotko zmarnowałaś życie staremu swojemu i córce własnej o biednym wnuczku nawet nie wsPOmnę...

Obyś miał relacje takie ze swoimi dziećmi i wnukami jak ja,ale wiadomo to nierealne skoro dzieci zwie się śmiećmi. O drugiej relacji nie babcia- wnuk czy rodzic- dziecko już ci pisałam wielokrotnie u mnie nikt łańcuchem przykuty do kaloryfera nie siedzi...Pojmiesz w końcu,czy za trudne to dla ciebie?

Kasia..

....nie twój zasrany interes , zajmij się sobą wścibski babsztylu...

Gnido dworska sam włożyłeś ryj po raz kolejny,a gdy prawda zakuła w kaprawe ślepia i przypomniałam twoje słowa i określenia to się odgryzasz jak bezzębny burek.. Stary dureń.

Kasia..

Tępa dzido, przestań już się dalej ośmieszać.

Kaśka, jest jedyną na forum przedstawicielką płci żeńskiej (… celowo nie nazywam jej kobietą, bo jest tylko zwykłą kłótliwą babą ) – która tu całymi dniami szuka wrażeń i wykłóca się z mężczyznami.
Jaka normalna kobieta, mająca dom, rodzinę, męża wdaje się w przepychanki polityczne i napastliwie dyskusje ? Tylko zgryźliwa, samotna jędza, której do wyżycia się i samorealizacji pozostają jedynie kłótnie na forum.
Ta kłótliwa jędza nie ma koleżanek, przyjaciółek z którymi może pogadać o damskich tematach ?
Żałosna zołzo … szanuj się sama, bo inaczej nikt cię nie będzie szanował.

Zdumiewające, że w większości tych interwencji są media.
Pies dostaje rozkaz interwencji, to jakie ma wyjście?
Zdecydowana większość takich zajść jest inspirowana...

Jakie ma wyjście jak dostaje nakaz interwencji? Pozostać człowiekiem nawet w jej trakcie.

Podam przykład sprzed trzech godzin z naszego łomżyńskiego podwórka. Tu policjanci akurat zachowali się w porządku. A i nieco rąbka tajemnicy uchylili Wraca autem trzy osoby z pracy, kontrola. Dobry wieczór dobry wieczór takie tam skąd wracacie o tej godzinie i tym podobne pytania. Nie będę tutaj pisać czy się skończyło mandacikiem czy nie bo jak już napisałam chłopacy byli w porządku, ale rzekli dostaliśmy takie wytyczne od wyższej siły,że mamy zatrzymywać sprawdzać i karać mandatami. Dopowiedzieli jeszcze nam też nie jest miło. I tu rozumiem szczerość.. Ale nadgorliwości u policji kiedy jest zupełnie niepotrzebnia, ani nikomu nie służy bo jedynie może skutkować utratą szacunku do kogoś w mundurze nie pojmuję.Niektórzy po założeniu munduru wyobrażają sobie że są bogami i wszystko im można.

Kasia..

Pewnie te rozkazy dostają od Tuska i PO :)
Podła zmiana PiSich siurków tu nic ne winna :)

Kto tak porąbańcu twierdzi? Myślisz że wszyscy się skundlili i nie umieją prawdy nazwać prawdą, a kłamstwa kłamstwem? I czy się należy czy nie to tylko cukrują lub na odwrót ganią gdy nie ma za co?

Kasia..

A skąd się bierze chciwość jeśli nie z chęci zysku?
Zyskiem przy tym może być np. dobra opinia przełożonego, perspektywa awansu, albo zwykła przyziemna chęć zaistnienia w najbliższym otoczeniu.
Nie zmienia to jednak faktu, iż tego typu zachowania są inspirowane na wyższym szczeblu. Dostają polecenie wyrywania ludziom kasy - bo kryzys idzie, więc wyrywają. Każdy z nich ma do tego inną motywację. Może komediant milicji powiatowej chce awansować przy pomocy mediów? Mało takich oszołomów?

To popatrz na post twojego kolegi alkoholika
i dowiesz się kto tak twierdzi ,
że

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)
Data: 10-04-20 08:09

Tu nie ma problemu z Rządem to jest problem lokalnego układu którzy działa dla dobra swego i nagina przepisy do swoich potrzeb ...
Tu nie Rząd wystawiał mandaty i mówił ,że ludzie w kolejce łowią ryby , to nasłany na przedsiębiorcę melicjant z dawnej eSBeckiej szkoły gdzie wystarczył, klient a paragraf sięznajdzie ...

Przecież ten pijaczyna, zawsze utożsamiał milicjantów i eSBeków z opozycją ,
wychwalając podłą zmianę PiS.
Teraz też, SBecy są w policji nadzorowanej przez Ziobro ? Te wytyczne od wyższej siły, dostają od Tuska czy PO ?

Jeszcze za kogoś posty mam odpowiadać? Ja odpowiadam za swoje wpisy,za niczyje więcej. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ty odpowiadasz za swoje wpisy, a nie za Paplaka to po pierwsze,a po drugie rząd i owszem mandatów nie wystawiał,ale komuś policja jest podporządkowana i powinien być nadzór i żaden nadgorliwiec nie powinien zagrzać miejsca zbyt długo,a po trzecie mam szacunek dla Pana Andrzeja i w większości tematów się z Nim zgadzam,a tu gdzie się nie zgadzam a to zazwyczaj jest inne podejście jak zauważyłam do PiS,bo ja na nich absolutnie nie zagłosuję, chociaż uważam że w niektórych kwestiach są lepsi od poprzedników, ale dla mnie mimo wszystko nie są aż tak dobrzy abym postawiła krzyżyk i najbardziej chodzi o kwestie izraelskie i amerykańskie...Pan Andrzej postawi,ja nie i w tym rzecz że każdy ma prawo zagłosować jak chcę,mi przyjdzie przyjąć wygraną kandydata i to tyle. Brnąc do końca wypowiedzi nie zamierzam tu z kimś się wyzywać jeśli ma inne poglądy a nigdy mi nie ubliżył i tak jak mam szacunek od tego człowieka tak i prowadzę dyskusje na normalnym poziomie. Tu z garstką osób jedynie tak się da. Nie wyzwiska tylko argumenty i wymiana poglądów.

Kasia..

Kto tak porąbańcu twierdzi?
Ty zawsze widzisz i reagujesz jak ci wygodniej.
Na post pastucha z Nowogrodu jakoś nie zareagowałaś z takim zacięciem, jak na mój , czy np. paplika.

He he zero zero porównuje się do ludzi z którymi można dyskutować. Ty jesteś cham, prostak, ciebie trzeba niczym stonkę bo tak obleziesz człowieka.

Kasia..

Suko, zobacz ilu tu forumowiczów uważa ciebie za idiotkę, De.bilkę , prostaczkę, oszołoma, kłamczuchę, kłótliwą i chamską, wulgarną babę .

Wytrzyj mordkę i monitor,nakręć bokobrody, bo ze złości skręt puścił i popraw cewnik bo chyba cię uwiera i uważaj bo w twojej sytuacji nerwy szkodą i żółć się wyleje..A potem zapamiętaj zdanie i opinia na mój temat to mnie interesuje od ludzi a nie od takiej stonki jak ty i tobie podobni. Żegnam.

Kasia..

,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie.

\"Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.\"

David Rockefeller (1991)

Kasia..

Ja pierdzielę , co za oszołomy :)))

Tępa dzida wszędzie węszy teorie spiskowe.
Mało to różnych wieszczów, proroków i przyśnicieli na przestrzeni wieków wypowiadało różnych głupstw i przepowiedni ?
Jest tyle tego, że każdy tępy oszołom możne sobie zawsze coś wybrać na poparcie swoich fobii.
No i co z tego, że David Rockefeller tak powiedział ? że to Żyd ?
Czego to ma dowodzić ?

ot, jasne, że kryzys światowy zawsze wpływał na globalny porządek świata .
Patrz kryzys ekonomiczny lat trzydziestych oraz po I wojnie , później kryzys , jakim niewątpliwie była IIwojna światowa ... i mamy nowy porządek świata.

------------------

Frédéric Joliot-Curie był genialnym fizykiem, ale i gorliwym komunistą przyjmowanym z honorami w Moskwie.
... wypowiedz w kontekście użycia broni atomowej,
w Collège de France pracował nad reakcją łańcuchową i kontrolowaną reakcją nuklearną z użyciem radu i ciężkiej wody.
... mówiąc te słowa w latach 50siatych odkrył Amerykę ?

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.
Albert Einsten

Ale to też żyd, mason, cyklista i oszołom.

\"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.\"

Kasia..

A tu oczywiście celowo nie podpisałam czyj to cytat. Pewnie Polaka,na dodatek katolika, homofoba,antysemity i faszysty taki dziwny miks wszystkiego w jednym.

Kasia..

No nieeee...
Miałaś nie ujawniać treści talmudu.

Strasznie wolny obywatel,
no i co to za przykład, na co to ma być argumentem ?
Wszak wiadomo, że jak dojdzie do globalnego konfliktu jądrowego, to tak będzie. Nie tylko Albert Einsten tak twierdzi.
... i nie uważam go za oszołoma.

A skąd to przecież cytat z książki o religioznawstwie... Polak napisał, będą z tego w szkołach dzieci nauczać miłości do innych.

Kasia..

A jeśli ta wojna się rozpoczęła i na razie niewiele osób to zauważyło... Zacytowane treści mogą nabrać innej wartości?

Ja wiem. To fobie, teorie spiskowe i brednie oszołomów. Tak się dyskredytuje współrozmówcę. Wierz mi - znam się na tym.

\"Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by tych wojen nie było.\"

A to oczywiście też słowa matki Polki, taką mamy władzę...

Kasia..

kaska, durna babo,

Menachem Begin - ale podaj jakieś wiarygodne źródło,
czy są to tylko wymyślone oskarżenia, czy też rzeczywiście jest on autorem tej wypowiedzi. Jeśli tak, to w jakim kontekście, kiedy ona powstała i czy kiedykolwiek została sprostowana ?

Bo jest opinia, że to tylko luźna wariacja na podstawie \"Protokołów Mędrców Syjonu\" na łamach \"Szczerbca\".

ps:
wiesz co to są \"Protokoły Mędrców Syjonu \" ?

Protokoły mędrców Syjonu – carska antysemicka fałszywka opisująca rzekome plany osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji. Rzekomy dokument powstały za sprawą Żydów, świadczący ponoć czarno na białym o ich niecnych planach względem świata, wciąż działa na wyobraźnię. Szczególnie tych, którzy węszą żydowsko-masoński spisek.

Encyklopedia Britannica opisuje protokoły jako sfałszowany dokument, który służył za pretekst i uzasadnienie antysemityzmu na początku XX wieku. Znaczna większość historyków w Stanach Zjednoczonych i Europie zgadza się od dawna, że dokument jest fałszywy, a w 1993 roku sąd okręgowy w Moskwie wydał nawet w tej sprawie formalne orzeczenie, stwierdzające, że Protokoły zostały sfabrykowane, oddalając powództwo o oszczerstwo wytoczone przez ultranacjonalistyczną organizację Pamjat, która posługiwała się nimi w swoich antysemickich publikacjach.Protokoły przyjmowane są jako prawdziwe w tych rejonach świata, gdzie dominują krytyczne opinie na temat Żydów czy Izraela, a także m.in. w Japonii, gdzie wiele osób uważa je za podręcznik przejmowania władzy. W obecnych konfliktach na Bliskim Wschodzie Protokoły są wykorzystywane jako dowód żydowskiego spisku.

Wolny obywatelu podejrzewam że niewiele osób zauważyło i niewiele zauważy,a tym bardziej nie analizuje treści. Taktyka znana to powiedzieć że to brednie,teorie spiskowe wyssane z palca. Brak siły przebicia i trafienia do większej społeczności bo chyba wiadomo gdzie ludzie zazwyczaj szukają informacji? A kto tym zarządza to też wiadomo. Było już trochę tego naśmiewania się że to teorie spiskowe,po latach okazywało się to prawdą. Tyle że wtedy to musztarda po obiedzie.

Kasia..

Picza zamelduj koniowi wiesz gdzie, ewentualnie z paplakopodobnym podyskutuj. Ja przeczytałam początek twojej wklejki, więcej nie muszę..

Kasia..

... Cóż. Niewolnicy też są potrzebni.
Nie jest moim zadaniem próba zmiany czyichkolwiek poglądów.

Menachem Begin poważnie? No tu się nie mogłam powstrzymać od napisania jednak.... nie Polak,tylko taki laureat pokojowej nagrody Nobla? Aj wam,aj waj. Nie wierzę, okłamali mnie przypisując to Polakowi 🤣

Kasia..

Cipo, to podaj wiarygodne źródło pochodzenia tego cytatu !
a nie , jak ta baba z magla , coś gdzieś tam słyszałaś i dalej powielasz bzdury.

Typowy przykład oszołoma , Kaśka coś wrzuci, niby zacytuje,
nie zna źródła cytatu,
a jak co do czego, to rzuca się jak gowno w przeręblu :)

Z De.bilką nie da się merytorycznie dyskutować .

Aleś ty zero,zero naiwny,durny,nie umiejący czytać między wierszami,o ironii nie wspominając...Znam i to bardzo dobrze, ale co ciebie interesuje\" teoria spiskowa\" nie masz czym sobie łba zaprzątać? Przecież tobie prawdą w gały a ty i tak swoje....A kto tu z tobą niby dyskutuje,ja? Ty wiesz co to dyskusja? Żartowniś, odbiera to jak dyskusję,ja walczę z chamem i kopię się co najwyżej z koniem. Dyskutuje to się z ludźmi, nawet gdy mają odmienne poglądy, ale są normalnymi ludźmi.

Kasia..

Urodził się w Brześciu Litewskim w 1913r. a to miasto na Białorusi
i nie wiem czy się podawał/uważał za Polaka czy za Białorusina ,
jak tak , to na 100% za Żyda , ewentualnie polskiego obywatelstwa.

PODAJ WIARYGODNE ŹRÓDŁO KIEDY I GDZIE TAK POWIEDZIAŁ !

Tylko szmata nie człowiek, może obrzucać błotem innego człowieka,
przypisując mu słowa, których nie wypowiedział .

PODAJ WIARYGODNE ŹRÓDŁO KIEDY I GDZIE TAK POWIEDZIAŁ Menachem Begin !

... albo nie powielaj kłamstw !

Autor: Strasznie wolny obywatel (---.play-internet.pl)
Data: 11-04-20 00:47

A jeśli ta wojna się rozpoczęła i na razie niewiele osób to zauważyło... Zacytowane treści mogą nabrać innej wartości?
---------------------

Czyś ty chłopie oszalał, piszemy o konflikcie jądrowym ,
a ty walisz bzdury, że wojna już się rozpoczęła i nikt tego nie zauważył :)))

Ludzie, ludzie widzicie szmatę,tak zapożyczyłam sobie słowo,na dodatek pewnie procentową mordę przed monitorem jak zazwyczaj . Napisał sam imię i nazwisko a teraz się pulta,nooo czubek . Ty głupi, tępy skurvi....Pluj w eter, może wyzdrowiejesz...

Kasia..

kaśka

PODAJ WIARYGODNE ŹRÓDŁO KIEDY I GDZIE PADŁY TE SŁOWA
\"\"Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by tych wojen nie było.\"
i w jakim kontekście .

... tylko nie podawaj linków do jakiegoś niszowego bloga.

Niby Madame Gutte Rothschild w połowie XIX wieku - w 1849 roku a więc ze 170 lat wstecz w kontekście Wiosny Ludów we Francji.

Tępa dzido, podajesz niby cytat i nie wiesz, że te słowa przypisują antysemici i prawicowe oszołomy/blogerzy Beginowi ?
Teraz głupa palisz ?

Stara ruro, jak coś piszesz, to pisz skąd masz te rewelacje ?
Albo nie powielaj bzdur szmato.
Co za idiotka, z braku argumentów, nie może podeprzeć się faktami,
to pisze jakieś bzdury o procentach, tępa dzida jest pijana czy co ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0