sobota, 06 czerwca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie mówiłem?!

PSL zamieściło plakat wyborczy Kidawy z jej słowami: \"Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia\".
W tej sytuacji najważniejsze są dla niej szybkie wybory gdzie ma szanse utrzymać ze 2 lub 3 punkty przewagi nad Kamyszem.
Gdyby wybory odbyły się z opóźnieniem, Kidawa zakończy je z wąsami i ubrana w koszulkę OTUA!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Nie mówiłem?!

Kidawa zaprzecza, ale można przestrzegać Konstytucji i chronić jednocześnie ludzkie życie...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

... powiedziała jedna baba z PiSu o drugiej babie z PO
a są jakieś nagrania tych słów ?

No właśnie chyba nie ma.

Zaprzecza czy nie, skończy się tym, że Kamysz wygra z Kidawą 15 do 14 pkt i ogłosi się nowym Tuskiem.
Kiedyś był Petru. Co się odezwał, to pół punktu przechodziło do PO. Teraz wszelkie inspiratory działają w drugą stronę. Co się kandydatka odezwie - po pół punktu Tygrys i Duda kasują.
Można by było się pośmiać, gdyby nie to, że nowym pomysłem Totalnej jest sabotowanie prac sejmu, poprzez wzywanie do ryzykanckich zachowań.

\"... powiedziała jedna baba z PiSu o drugiej babie z PO
a są jakieś nagrania tych słów ?\"
Warszawiak, nie bądź naiwny jak dziecko. Powiedziała, ale nie o tym tu mowa.
PSL ZORGANIZOWAŁ KIDAWIE PLAKAT WYBORCZY Z INKRYMINOWANYMI SŁOWAMI.
Tygrys atakuje, Kidawa wystawiona.

...przyznam, że Kidawa nie wydaje mi się mocnym-wybitnym wizerunkowo kandydatem na prezydenta, od POczątku chyba notowań i symulacji drugiej tury większe szanse na POkonanie Dudusia miał Władeczek...

Fakt, Kamysz jest bardziej wyrazisty i nie popełnia gaf.
Szkoda, że opozycja się nie dogadała i teraz jeden kandydat kopie dołki pod drugą . A gdzie dwoje się kłoci, tam trzeci korzysta.
W pierwszej turze - głosuj , jak chcesz , byleby tylko nie na Judę.
Do IIgiej tury i tak przejdzie Kidawa. Wtedy trzeba już głosować na M.K-B.

Autor: paplik (---.static.arubacloud.pl)Data: 26-03-20 10:00

Kidawa zaprzecza, ale można przestrzegać Konstytucji i chronić jednocześnie ludzkie życie...
=================================
Co czerwono-brunatna k$%^%$ wstyd ci za folksdojczów.

staku łżesz jak PIeS

Jeśli nawet tak powiedziała to dotyczyło posiedzenia Sejmu, a nie wyborów. Nie zgodziła się na zdalne posiedzenie Sejmu, które jest niezgodne z prawem.

Udajesz głupa? Przecież cała opozycja chce przełożyć wybory, a PIS nie chce co prezes powiedziła ostatnio w wywiadach. Wystarczy ogłosic stan klęski żywiłowej, co rząd może zrobić w każdej chwili.

Jeśli chcą wygonić na wybory miliony ludzi, bo nic takiego się nie dzieje, to dlaczego nie mogą się zebrać posłowie?

\"...przyznam, że Kidawa nie wydaje mi się mocnym-wybitnym wizerunkowo kandydatem na prezydenta,\"

... ale to trzeba świeżo upieczonego totalnego szefa - Budkę przekonać. Póki co, broni Kidawy i wyśmiewa PSL.
Czy Tusk da radę zdalnie odwołać Budkę?

PO jako największa partia opozycyjna musiała wystawić swojego kandydata.
No cóż , szkoda, że padło na Kidawę , Budka byłby dużo lepszy.
W I-wszej turze się okaże, jak do II wejdzie Kamysz, to PO go poprze.
Ważne, by teraz opozycja nie skakała sobie do gardła.

Kidawa jest jeszcze Schetyny produktem, ale daleko mocniejszym kandydatem byłby ten samorządowiec (nie pamietam nazwiska) albo nawet Budka...

staku gdzieś ty to wynalazł, że PO nie chce przekładać wyborów? Z innej planey wróciłeś czy jesteś w kwarantannie?

Nawet na wpolityce.pl nie mogę znaleźć..

Wybory w terminie to brak drugiej tury i frekwencja 10-20% i tego chce opozycja tak? Żeby Duda miał 60% a Kidawa 2% wiecej niż Kamysz?

co tu ukrywać Kidawa to sie nadaje na drzwi od stodoły a nie na prezydenta. Prosta jak sztacheta w płocie której ktos wmówił ,że jest wisienką na torcie.

facmen

wyPAD2020

facmen
Jaki jest koń, każdy widzi , a
więcej takich twoich tekstów, to woda na młyn PiSisiurków i Judy.

Voo, jakbyś mógł bez inwektyw i trochę bardziej do tematu posta, to pogadamy, a póki co, jako lekturę zadaję ci post który facmen napisał:

\"Autor: facmen Data: 26-03-20 12:29
co tu ukrywać Kidawa to sie nadaje na drzwi od stodoły a nie na prezydenta. Prosta jak sztacheta w płocie której ktos wmówił ,że jest wisienką na torcie.\"

albo też:
\" 0-22 Data: 26-03-20 12:33
Jaki jest koń, każdy widzi...\"

A nie mówiłem?!
Kandydatce na pamiątkę zostanie tylko ksywa Kidawa-Rozdziawa i plakat wyborczy made in PSL.
Żeby Tygrysz miał szanse - musi podporządkować sobie PO, ale tam najpierw Budkę musieliby pogonić. Niełatwa sprawa, ale Grzesiek może pomóc.

A nie mówiłem?!
Kandydatce na pamiątkę zostanie tylko ksywa Kidawa-Rozdziawa i plakat wyborczy made in PSL.
Żeby Tygrysz miał szanse - musi podporządkować sobie PO, ale tam najpierw Budkę musieliby pogonić. Niełatwa sprawa, ale Grzesiek może pomóc.

Stasiek, członku fan klubu PiS,
czynisz ciągle nieudolne próby zdyskredytowania PO,
rozsiewasz fake newsy z dopy wzięte.
Raz próbujesz nam wmówić, że PO wchodzi w koalicję z Konfederacją,
by za dwa dni pisać bzdury o koalicji z PSL czy przejmowaniu przez Kamysza sympatyków i tym bardziej członków PO.
Kamysz pogoni z PO B.Budkę :) większych idiotyzmów to nie mogłeś wydumać ?
Grzesiek, to w PO ma teraz gowno do gadania. Gdyby zaczął rebelię, to skończy na politycznym aucie.
Do PSLu nie pójdzie, bo tam jest już tłok i koalicjanci PSL , ci od Kukiza się na to nie zgodzą. Nie ma co liczyć np. na liczące się miejsce na ich listach wyborczych w przyszłych wyborach. A Kukiza na Schetynę nikt w PSLu nie chce wymieniać. Choćby np. ze względu na potencjalną liczbę szabel w parlamencie.
Kogo Grzesiek by mógł tam ze sobą zabrać ?
Sztywny elektorat PO od partii nie odejdzie.
Ja na 100% w Iszej turze będę głosować na PO , ewentualnie w IIgiej poprę Kamysza.
... choć osobiście uważam, że Kamysz jest laszy od Kidawy.

ps:
Mam nadzieję, że po wyborach , wygranych czy przegranych, PO się zrestrukturyzuje i przekształci w nową partię z nową jakością.
Odejdą starzy skompromitowani oraz ci którzy popełnili błędy i wypaczenia.

... do PiSu też kiedyś poszli prawie wszyscy z dawnej partii braci Kaczyńskich - Porozumienie Centrum (PC) - powstała 12 maja 1990, wyrejestrowana 25 września 2002 .
W starej partii PC - zwanej potocznie : zakonem, był nawet nasz Kołakowski i wielu dziś czołowych polityków PiS.
... można ?

Warszawiak (mam nadzieję, że nie gniewasz się, że tak się do ciebie zwracam),
PO, to dopiero stoi przed faktem autodyskredytacji gdy dowiedzione zostanie, że z Buraka sikały czołowe postacie tej partii.
Żadnych fake newsów nie rozsiewam. Opieram się na informacjach prasowych. Ty jesteś zwykle opóźniony o 1 dzień, bo TVNowi tyle zajmuje zredagowanie nieprzyjemnych info.
Grzesiek rebelii nie zacznie. Już tam przejrzeli na oczy i proszą po cichu żeby wrócił. Dla tzw. \"niezdecydowanego\" wyborcy nie ma znaczenia, że Schetyna jest \"mściwy\", ale oczy i przede wszystkim uszy takiego wyborcy cierpią wskutek nieprzyjemnych doznań które Budka zapewnia.
Re: \"... choć osobiście uważam, że Kamysz jest laszy od Kidawy.\"
Literówka ci wyszła i nie jestem pewny ... Jeżeli to znaczy, że Kamysz jest lepszy, to przecież od początku tak mówiłem, chociaż lepszym być od Kidawy, to niewielka sztuka.

Nie gniewam się .
Mało to razy udowodniono działanie ferm trolli na usługach PiSu ?
Nawet w ostatniej kampanii wyborczej Judy i co, świat się nie zawalił .
Podaj jakieś wiarygodne źródło , z kręgów PO , nie podjazdy prawicowych oszołomów, że ktoś chce żeby wrócił Grzesiek .
Fakt, literówka.

Re \"Mam nadzieję, że po wyborach , wygranych czy przegranych, PO się zrestrukturyzuje i przekształci w nową partię z nową jakością.
Odejdą starzy skompromitowani oraz ci którzy popełnili błędy i wypaczenia\"

Czy Kidawa, która właśnie przed chwilą po raz kolejny się skompromitowała, jest skompromitowana wystarczająco?
Co myślą sobie wyborcy Ewy Kopacz, którzy mimo że ta zabłądziła na czerwonym dywanie, bajała o walkach na dzidy z dinozaurami, uwaliła rządy PO, to jednak wybrali ją do europarlamentu, a ta na koniec podziękowała im (wyborcom), że może spełniać w Brukseli SWOJE ASPIRACJE?
Czemu ta partia zamiast przyłączyć się do ratowania kraju i ludzi, zajmuje się obstrukcją sejmu i senatu?
Ja wiem, PiS jest zły i tak dalej ...

KODawa-Blonska - i wszystko jasne ...

A - jeszcze jest niejaki Zakosiniak-Klamysz.....

Po wyborach nie zostanie po nich nawet wspomnienie...

Ukochany Przywódca Narodu Jarosław Kaczyński niech żyje!!!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Stasiek,
Kidawa ma dobry życiorys, NIGDY nie była zamieszana w afery gospodarcze, obyczajowe czy oskarżana o nepotyzm i kumoterstwo. Fakt, popełniła kilka gaf, ale TYLKO gaf .
A kto z waszych takowych nie popełnił ?
Czy to jest kompromitacja , no nie wiem .

Zauważ, że np. wasz prezydent Juda, też kilka głupot już odstawił i to nie tylko u nas w kraju, ale i podczas zagranicznych wojaży :)

Wasz premier bankster - Pinokio, uznany dwukrotnie za kłamcę przez sąd. Do tego dziwna sprawa kupienia i sprzedania działki, za bezcen kupił grunty kościelne 15 ha , by po dwóch miesiącach część odsprzedać.
Później żongluje majątkiem i przepisuje go na żonę. Nie można ufać facetowi, który przepisuje swój majątek na żonę.
5 największych wpadek Mateusza Morawieckiego : https://janadamski.eu/2019/10/5-najwiekszych-kompromitacji-mateusza-morawieckiego/
Kompromitacja Mateusza Morawieckiego na arenie międzynarodowej \" https://crowdmedia.pl/kompromitacja-mateusza-morawieckiego-na-arenie-miedzynarodowej-premier-celowo-oklamuje-wlasny-elektorat/
Kompromitacja premiera Morawieckiego. Internauci szybko wytknęli mu obrzydliwą manipulację : https://crowdmedia.pl/kompromitacja-premiera-morawieckiego-internauci-szybko-wytkneli-mu-obrzydliwa-manipulacje/
Kompromitacja premiera. Morawiecki chce wytępić wilki? : https://podlaskie.tv/kompromitacja-premiera-morawiecki-chce-wytepic-wilki/

Wasz prezes-kurdupel w żywe oczy kłamał suwerenowi, że jak jego brat zostanie prezydentem, to on nie będzie premierem.

\"Macierewicz nie będzie ministrem obrony. Szefem MON będzie Gowin\" - mówiła kandydatka PiS na premiera Broszka Beata straSzydło kilka dni przed wyborami parlamentarnymi w 2015r.

Czepiasz się Ewy Kopacz a zapominasz o słowach B. Szydło dlaczego startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Swoją wypowiedzią sama się skompromitowała i zdyskredytowała :)
No i jej wypowiedzi z 2015r. - kompromituje się odpowiadając na kilka prostych pytań. https://www.youtube.com/watch?v=q73PmB7QNvc

Dobrym przykładem kompromitacji są wypowiedzi waszej posłanki. Zobacz co wygadywała Dominika Małgorzata Chorosińska z domu Figurska : https://koduj24.pl/kompromitacja-kandydatki-pis-nie-wiedziala-ilu-poslow-i-senatorow-zasiada-w-parlamencie/ ... poślica PiS a raczej OŚLICA :)

... że wypowiedziach posłanki Bernadety Krynickiej już tu nie wspomnę .

A mało to było przez ostatnie pięć lat afer PiSu ?
Tam dopiero masz przykłady kompromitacji .

Polecam wejście na stronę :
http://100aferpis.pl/

ps:
a teraz czekam na \"argument\" , że to wina Tuska i PO ,
oni też kradli 8 lat a więc i my teraz możemy :)

Sorry, że naraziłem cię na taki kawał porządnej, zupełnie nikomu niepotrzebnej roboty. Warto dla jednej nieudacznej baby noc zarywać? Ja już widzę po jej i Platformy reakcji, że chcą być konsekwentni - jak się z rana usmarkali, tak do wieczora usmarkani będą chodzić.
Dla Polski i Polaków, to w sumie lepiej.
Sorry raz jeszcze, ale powiem od razu, że nie zajrzałem do żadnego z tych linków.
Znam te brednie na wylot.
Podstawą waszych poglądów jest niechęć, albo i nienawiść do Kościoła.
My kierujemy się dewizą: \"Bóg, Honor, Ojczyzna\",
wy: gold, Unia, łatwizna.

panie Staku wy i dewiza B,H,O?. B to wy sobie tylko gęby wycieracie na potrzeby polityczne , H to u was tyle warte co h u j , O to dla was przestrzen do wprowadzenia zamordyzmu. Kościół to dla was nie wiara tylko tramplina do władzy. Tak wieć szanowny panie wszystko co podłe i oblesne to tylko w obrębie waszych kato prawicowych zastępów.

facmen

wyPAD2020

Stasiek,
ta baba , jak ją nazywasz , to mi lata :)
Podałem ci tylko przykłady w odpowiedzi na twoje zarzuty.
Co prawda boli i nie chcesz tego do siebie dopuścić ?
Jak ta wasza dewiza : \"Bóg, Honor, Ojczyzna\" ma się do waszej niby dobrej zmiany ?
Wyszło na podłą zmianę i dojną dla PiSu.
Oni kradli - to my też możemy !
Tu przeczytaj : http://100aferpis.pl/

ps:
To teraz już uderzasz w Unię, też ci nie pasi a kasę to od nich brać nierząd PiSu chce ?
Przypominam, że nawet PiS przyznał , że od wejścia do UE otrzymaliśmy TRZY RAZY WIĘCEJ pieniędzy, niż tam wpłaciliśmy.

Bóg nam nie przeszkadza,
tylko niech KK i jego pasibrzuchy będą traktowani na równi z innymi obywatelami RP.
Zerwać konkordat, niech sami za siebie płacą , tak jak i podatki.
Wprowadzić podatek na rzecz kościoła, kto się deklaruje jako wierzący i chce ich utrzymywać, niech płaci.
Żadnych szczególnych przywieli ale i żadnych restrykcji dla kościoła.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0