czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie mówiłem?!

"Byłam w czerwcu na weselu pomijając to że sala jest na górze to bylo strasznie gorąco a dzień był chłodny, stanowczo za mało klimatyzatorów nie wiem co by się działo jak na dworze było by ponad 20 stopni jak wtedy nie dało się funkcjonować,pot się lał po ludziach:)"

Byłem tam na weselu i wszystko było ok. Odnośnie gorąca, klimatyzacji - trzeba było poprosić obsługę o obniżenie temperatury za pomocą pilota który noszą przy sobie a nie siedzieć narzekać i pocić się, my tak zrobiliśmy i było zaje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

a co Ty margota tak negatywnie non stop w każdym temacie wypowiadasz się o tym miejscu? masz jakiś cel w tym? nie wiesz kto tam gotuje to się nie wypowiadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Generalnie na tej wizycie doktor powie Ci jaką masz wadę, dopytaj się też o krzywiznę rogówki. Mając te dane, najtaniej zamawiać jest na allegro, ja sam kupuję kwartalne, przysyłają Ci w opakowaniu sześć sztuk, i one starczają Ci na trzy miesiące, chociaż ja tam czasem zapominam wymienić i też nic takiego się nie dzieje.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Zdecydowanie Oaza na Wojska Polskiego i Karpińscy na ul. Krótkiej, oba gabinety pracuja w święta i niedziele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Autor: angel123 (---.165.techtel.pl)
Data: 19-04-12 08:34

Mr_Andrzej.....Podejrzewam,że nawet dzieci nie macie i nie macie pojęcia o wychowywaniu ich i z tego co zauważyłam to lepiej nie miejcie,bo to dopiero będzie patologia się szerzyła!!!Współczuję Wam....


___________________________________________________________



Być może sama nie jesteś winna jak piszesz "opuszczenia" dziecka ...


... ale podnosząc temat stajesz się falą nośną dla fali modulowanej po której leci obraz życia społecznego w Kościele dzieci i młodzieży noszącej w sercu to czego nie dostrzegasz nie znasz nie czujesz a co zapewne wszyscy jeszcze boleśnie odczujemy jako owoc frustracji gniewu i tak dalej i tak dalej i tym podobne owoce w dalszej konsekwencji


Każdy idiota powielający wychowawcze błędy wyniesione z domu rodzinnego nie koniecznie usprawiedliwiająca się mądra kobieta przeważnie wyrodna "matka polka" wie o wychowaniu więcej o tyle o ile sam był wychowywanym w rodzinie dzieckiem i tą gruntowną wiedzę praktyczną o wychowaniu w rodzinie którą zdobył wcześniej w wieloletniej praktyce życia rodzinnego na własnej skórze gruntownie pogłębił dodatkowo równie wieloletnimi studiami stosunków rodzinnych których owocem obecnie jest masowa aborcja nienarodzonych i masowe kalectwo psychiczne dzieci które zdołały przetrwać ciążę oraz dzieciństwo tak zwanej trudnej młodzieży której przypisuje się również między innymi choroby psychiczne.


taa...


Ojcowie Dychowni są oczywiście niewinni Oni (kapłani) zawsze dawali rozgrzeszenie w którym usprawiedliwili biorąc kasę z tacy na budową swoich religijnych piedestałów arcy kapłańskich "Katedr" to co przez wieki budując to po arcy kapłansku zbudowali i tego mamy dziś zło dziejskie skutki i owoce życia społecznego - zamordowanego życia bożego jak na golgocie
czytam coś w tym stylu


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Byłem na sylwesta, było przeszło 100 osób (padały liczby od 130 do 150) i niestety było za ciasno, zarówno przy stołach, jak w czasie tańca. Wydaje mi się, że rozsądna liczba osób na tą sale to 100. Oprócz ciasnoty było też gorąco i duszno.
Jedzenia na stołach dużo, (kuriozum było stawianie jednych półmisków z jedzeniem na drugich), ale nic rewelacyjnego. Akurat dużo było dań w galarecie - miesa, ryby. Wszystko takie zwykłe i poprawne w smaku, ale bez polotu.
Na następnego sylwestra tam się nie wybieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

ok, zwracam honor, ale z góry uprzedzam, że są tutaj takie osoby które mimo tego że nie wiedzą jak tam ktos gotuje, bo nie byly nawet raz beda twierdzily że jest najgorsze jedzenie, takze radze nie opierac sie na opinii co poniektorych osob tylko wsrod znajomych ktorzy naprawde tam byli
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

mi ogólnie jedzenie w złotym smoku smakowało, uważam tylko że porcje dań są za duże i powinny być o połowę mniejsze i tańsze, raz na jakiś czas można odwiedzić lokal i zasmakować dań , a nie tylko kebab mc, itp..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Ja wypełniłem jeszcze kwitek na potwierdzenie odbioru. Jakaś tam mała dopłata, ale zawsze masz dowód, że do nich dotarło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Aha dzięki... tak zrobię ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Po pokonaniu 8 - 0 w środowym meczu o Okręgowy Puchar Polski Biebrzy Goniądz i tym samym wywalczeniu awansu do kolejnej rundy w tych rozgrywkach, w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie Miejskim w Łomży, Naszym piłkarzom przyjdzie się zmierzyć w meczu o mistrzostwo III ligi piłkarskiej z liderem tych rozgrywek - Startem Działdowo.
Drużyna z Działdowa wypracowała dotychczas 9-cio punktową przewagę nad ŁKS-em. Nasi piłkarze zapowiadają walkę o kolejne 3 punkty w ligowej tabeli i zmniejszeniu straty do sześciu punktów względem Działdowian. Jak można usłyszeć z Naszej szatni, kibice zgromadzeni w sobotę na Łomżyńskim stadionie, nie będą żałować wydanych pieniędzy na bilety, a te przedstawiają się następująco:

Normalny Trybuna kryta "A" - 12zł
Ulgowy Trybuna kryta "A" - 10zł
Trybuna od rzeki "B" - jedna cena biletu - 7zł
Kobiety i dzieci do lat 13-tu - obie trybuny - 2zł

Bilety już tradycyjnie nabyć można w przedsprzedaży w sklepiku Klubowym na Starym Rynku w godzinach 10.00 - 17.00 a w dniu meczu między 10.00 - 14.00 i od godziny 15.00 w kasach przy stadionie.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na to spotkanie, które pokaże na tle lidera III ligowych rozgrywek w jakim miejscu jest Nasza drużyna złożona w większości ze Swoich wychowanków, czyli rdzennych łomżyniaków.

Wyniki ŁKS-u 1926 Łomża w rundzie wiosennej:

ŁKS 1926 Łomża - Orzeł Kolno 3:0
Olimpia 2004 Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 0:2
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:0
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 0:3
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo .:.?

Mecze: 4
Wygrane: 3
Remisy: 1
Przegrane: 0
Bramki strzelone: 8
Bramki stracone: 0

Czy ŁKS zachowa czyste konto a Nasi piłkarze wywiążą się ze składanych obietnic?

Na te i inne pytania odpowiedź poznasz w sobotę o godzinie 16.00

ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo

MUSISZ TO ZOBACZYĆ!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

a ona nie za duza na laptop edukacyjny przypadkiem??





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Po pokonaniu 8 - 0 w środowym meczu o Okręgowy Puchar Polski Biebrzy Goniądz i tym samym wywalczeniu awansu do kolejnej rundy w tych rozgrywkach, w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie Miejskim w Łomży, Naszym piłkarzom przyjdzie się zmierzyć w meczu o mistrzostwo III ligi piłkarskiej z liderem tych rozgrywek - Startem Działdowo.
Drużyna z Działdowa wypracowała dotychczas 9-cio punktową przewagę nad ŁKS-em. Nasi piłkarze zapowiadają walkę o kolejne 3 punkty w ligowej tabeli i zmniejszeniu straty do sześciu punktów względem Działdowian. Jak można usłyszeć z Naszej szatni, kibice zgromadzeni w sobotę na Łomżyńskim stadionie, nie będą żałować wydanych pieniędzy na bilety, a te przedstawiają się następująco:

Normalny Trybuna kryta "A" - 12zł
Ulgowy Trybuna kryta "A" - 10zł
Trybuna od rzeki "B" - jedna cena biletu - 7zł
Kobiety i dzieci do lat 13-tu - obie trybuny - 2zł

Bilety już tradycyjnie nabyć można w przedsprzedaży w sklepiku Klubowym na Starym Rynku w godzinach 10.00 - 17.00 a w dniu meczu między 10.00 - 14.00 i od godziny 15.00 w kasach przy stadionie.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na to spotkanie, które pokaże na tle lidera III ligowych rozgrywek w jakim miejscu jest Nasza drużyna złożona w większości ze Swoich wychowanków, czyli rdzennych łomżyniaków.

Wyniki ŁKS-u 1926 Łomża w rundzie wiosennej:

ŁKS 1926 Łomża - Orzeł Kolno 3:0
Olimpia 2004 Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 0:2
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:0
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 0:3
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo .:.?

Mecze: 4
Wygrane: 3
Remisy: 1
Przegrane: 0
Bramki strzelone: 8
Bramki stracone: 0

Czy ŁKS zachowa czyste konto a Nasi piłkarze wywiążą się ze składanych obietnic?

Na te i inne pytania odpowiedź poznasz w sobotę o godzinie 16.00

ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo

MUSISZ TO ZOBACZYĆ!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

hmmm u mnie 3letnie dziecko korzysta z tego a moja prawie 9 letnia corkato komp z netem rower rolki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

a tam najlepsza... aby drogo było i już będziesz mogła mówić że w najdroższej czyli najlepszej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

może tak będzie łatwiej :


http://www.szkolkinivea.pl./nursery/1189.html

http://www.szkolkinivea.pl./nursery/1189.html

http://www.szkolkinivea.pl./nursery/1189.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

CO ZA CHAM !

Autor: Janusz kos (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20-04-12 17:41

gówno!
..........................................................................................................................

TO LUMP , KTÓRY STOŁUJE SIĘ TYLKO W STOŁÓWCE MOPS-u ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

maruda masz i przestan juz marudzic:

http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/lomza/id/78951
___________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

cwaniaczek wiec to nie byl dj tylko cienki amator taki sam jak zespol quatro ktory sam siebie reklamuje nawet przy okazji tematow dot. dj pfffff



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Co to za dj jak nie mają żadnego odnośnika na facebokó czy na myspace:)))

Zwykli puszcza-cze płyt:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!


a i miasto się rozwija , właśnie mają budować dwa nowe kościoły , nową Biedronkę , powstają nowe szmateksy ( a mamy ich już tyle , że nie ma problemu z zaopatrzeniem , są na każdej ulicy ) , no i kebabowni ci u nas dostatek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Release from Łomża ;))) no ale nie powiem który jest jego kawałek żeby nie było że to reklama:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!



torro , to t.rrok od kalesonów jemu wszędzie będzie żle , bo to nieudacznik życiowy i frustrat ,

a o jego " rozumku " świadczą chociażby jego wypowiedzi :

Dział : Polityka - Temat : Polityka...
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 21-09-11 20:44
Witam, mam w dupie polityke. Mam w dupie caly nasz rzad. Kaczynskiego, Tuska, Komorowskiego, i ich wszystkich. Pytam tylko gdzie w nich zabladzila dusza ludzka ze wala te wszystkie podwyzki, ze ludzie nie beda mieli za co zyc a tylu bezrobotnych jest. Mam w dupie bycie POLAKIEM. Nie chce nim byc. Bo co to za bycie nim, ze po kilkudziestu latach ciezkiej pracy dostac 200 zl emerytury i oplaty zrobic i przezyc najskromniej jak sie da. Da sie wogole.? Mam w dupie prawo, bo jest zwyczajnie do DUPY. Gdzie sa te czasy co kiedys. Gdy cena x towaru podwyzszyla sie o 20 groszy a caly narod wychodzil na protest. Gdzie sa Ci ludzie.? Czemu my nie wychodzimy na ulice protestowac.? Tylko biedni robia zakupy w biedronce.? Daj mi dostep do waszego koryta to juz nigdy tam nic nie kupie. Mam was w dupie zlodzieje piepr*eni. Tyle wam powiem.

.......................................................................................................................

CO ZA DEBIL I FRUSTRAT ???

.......................................................................................................................
dział : Polityka - Re: Na kogo głosować w najbliższych wyborach?
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 27-03-11 22:38

JA za Korwinem głosowałem.

.......................................................................................................................




PS :
w archiwum można odszukać dziesiątki tematów , w których ten DEBIL @torro , udziela się na forum Polityka .

TERAZ mści się PSI POMIOT , bo mu kiedyś pojechałem .
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Re: Temat wazny do przeczytania.
Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-12-11 20:51

To ja proponuje wyjsc na ulice od razu w nowym roku, powiedzmy 2 stycznia. Tak jak ktos napisal wyjsc ''ogolnopolitycznie'' polak z polakiem, sprzeciwic sie rzadowi, bo to co oni z nami zrobili i robia to jest warte smiechu. Ja bylbym w stanie wyjsc i protestowac. W najgorszym wypadku bylbym w stanie tez walczyc z policja jak i podpalic budynki panstwowe. A po co? A zeby pokazac to co pokazali Anglicy!!! Ze i POLACY potrafia sie sprzeciwic i chca normalnie ZYC.!!

Niestety nie mam mozliwosci zorganizowania takiej manifestacji. Ona jest nam potrzebna.
EGIPT WYWALCZYL SWOJE - WIEC I MY ZADBAJMY O SIEBIE
Wyjsc na ulice, polaczyc sily, nieznajomy z nieznajomym zeby trzymal sie razem na tej ulicy. A w razie wypadku wjechal w policje.
Tu trzeba rewolucji!!!
Zostaniesz w domu.? Bo uznasz to za smieszne lub myslisz ze nikt nie wyjdzie. A wlasnie wyjdz i pokaz ze jestes POLAKIEM.!
Oddalbym ostatnia krople krwi aby pokazac tym skur***ynom, ze nie moga nas traktowac jak smieci.
Jak by co to ja w to wchodze na zaboj.
JA JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE. A Ty.?
....................................................................................................................

torro , CZY TO NIE DEBIL , TAK PISZE ?
....................................................................................................................

Napisałem ci wcześniej : torro , jak PSU się nudzi i nie wie co robić , to siada na łapach i jajca liże !
torro , jak już jajca wylizałeś , to teraz ROWA LIŻ , wiesz komu ?
....................................................................................................................


raz piszesz , że : " Mam w dupie bycie POLAKIEM. " ,
drugim razem " JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE." -

... czego chcesz bezrobotny DUPKU , nudzi ci się jak pisałeś powyżej ?

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

CZY , TERAZ WYSTARCZY ?

jak tak , to BUDA PSI POMIOCIE ! - t.rroku od kalesonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

Bardzo polecam pana Marka. Naprawdę świetnie mi się z nim jeździło. W pełni wykwalifikowany instruktor.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie mówiłem?!

i dzieki za odp;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org