piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wskaźnik dobrobytu spadł najmocniej od 11 lat. \"Rynek pracownika traci na sile\"

ale co tam miało być?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wskaźnik dobrobytu spadł najmocniej od 11 lat. \\\"Rynek pracownika traci na sile\\\"

Myślę, że powinnismy zająć się sprawą tych psów a nie ich nieodpowiedzialnymi właścicielami (?). To, co oni robią mało mnie interesuje- wystarczy mi fakt, że wzieli pod opiekę zwierzaka a teraz biedak biega glodny, brudny i niekochany. Nie chciałabym, aby taka psina wróciła do czlowieka, który traktuje go jak zabawkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wskaźnik dobrobytu spadł najmocniej od 11 lat. \\\"Rynek pracownika traci na sile\\\"

nie wszystkich wkładajmy do jendego worka niektóre z pań są naprawde dobre ale taka prawda ze siedza sobie a dzieci się same bawią!!
ciągle moje dziecko narzeka ze pani krzyczy,dzieci sie bija a panie nic nie widzą!nie polecam dobrze ze to ostatni rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wskaźnik dobrobytu spadł najmocniej od 11 lat. \\\"Rynek pracownika traci na sile\\\"

denver, na premiera, masz chłopie super pomysł, tylko czy ty byś wpłacał?zawsze byś mówił jeszcze mam czas, o potem -może nie dożyję i na stare lata nawet tej godowej byś nie miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wskaźnik dobrobytu spadł najmocniej od 11 lat. \\\"Rynek pracownika traci na sile\\\"

Przychodzi grabarz do lekarza
- Baba już nie przyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org