piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A potem czopy dziwią się, że są nazywani wazeliniarzami.\"Jemu miód kapie z ust\". Lider Bayer Full

Byłbym wdzięczny. Z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A potem czopy dziwią się, że są nazywani wazeliniarzami.\\\"Jemu miód kapie z ust\\\". Lider Bayer Full

Jedynym blednym kolem jak dla mnie, jest nastawianie sie na najnizszy poziom i przystepne ceny oraz liczenie na to, ze samym opowiadaniem bajek zbuduje sie renome i podniesie poziom ksztalcenia.
Zreszta przeciez przyjezdzaja tu profesofowie z wiekszych uczelni. Uwazasz, ze oni nie potrafia zapewnic poziomu? Czy raczej wymagaja polowe tego, co na macierzystej uczelni, bo taki jest przykaz?

Po co w ogole produkowac nic nie umiejacych absolwentow?
Bo powiem szczerze, ze gdyby nie papier, to zdolny czlowiek, zainteresowany swoim pszyszlym zawodem, o wiele wiecej nauczylby sie sam w czasie, ktory traci na uczelni rownajacej poziom w dol.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A potem czopy dziwią się, że są nazywani wazeliniarzami.\\\"Jemu miód kapie z ust\\\". Lider Bayer Full

ja mam z kartomizerem bardzo szybko sie zuzywa lepiej pare zlotych dorzucic i kupic z atomizerem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A potem czopy dziwią się, że są nazywani wazeliniarzami.\\\"Jemu miód kapie z ust\\\". Lider Bayer Full

Niestety, zapewne jest wiele takich kwiatków ( np. przywileje posłów i senatorów, ogromne pieniądze na prowadzenie działalności jakie otrzymują partie, zarobki, diety posłów, utrzymywanie tych kilku ich biur poselskich, w których nawet nie są w stanie gościć itp). Tego sobie nie odbiorą, pomimo kryzysu. Utrzymywanie tych wszystkich darmozjadów kosztuje społeczeństwo fortunę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org