czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mimo PiSlamu POlska normalnieje

Witam
Znacie jakieś fajne, w miarę nowe piosenki dysko polo ? Tylko takie, których da się słuchać :)
Zarzucajcie tytułami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mimo PiSlamu POlska normalnieje

Rod to nie sa truizmy tylko demagogia. Opowiadanie, ze nie ma roznicy miedzy jakas lomzynska uczelnia, a np UW, to robienie ludziom wody z mozgu.

Oczywiste jest, ze wykladowcy zdarzaja sie rozni, natomiast ogolny poziom uczelni jest kompletnie rozny.

Ostatnio byl na glownej artykul, pokazujacy jakie jest zainteresowanie swiatem naszych studentow.

http://4lomza.pl/index.php?wiad=28123

- Głupio chodzić po sali i jak żebrak prosić o pytania – pół żartem, bardziej pół serio mówił znany dziennikarz radiowy i prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowroński podczas spotkania ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Pytań padło jak na lekarstwo, chociaż temat wydawał się intrygujący: „Dziennikarstwo a Polska”.

(...)
- Polska jest krajem tak jak... jak ten kolega, tam – kiedy red. Skowroński wskazuje na studenta, drzemiącego w pierwszym rzędzie z rękami podłożonymi pod obciążone bagażem myśli czoło, sala wybucha śmiechem. - Jest krajem pełnym energii. Nadal macie szansę, żeby zrobić coś wielkiego!
Dwie studentki w środkowym rzędzie auli na 240 miejsc nie marnują swej szansy: bez zażenowania ustawiają pasjansa. Skowroński z mikrofonem w ręce, niezrażony, dalej prowadzi dialogo-monolog.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mimo PiSlamu POlska normalnieje

Omania,zapodaj Jaskowi kilka linków ze swojej kolekcji "Czego słuhacie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mimo PiSlamu POlska normalnieje

przez ch słuchacie-:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mimo PiSlamu POlska normalnieje

Dzisiaj około 8 rano był widziany podobny, bardziej zarośnięty niż na zdjęciu, wielkości średniego pudla pies. Widziany był na Ks. Anny koło "Kraski". Niestety nie mam pewności czy to ten poszukiwany pies.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mimo PiSlamu POlska normalnieje

Wiem, że być może temat już był, ale czasu troszkę minęło i nie wiem już, kto jeszcze przyjmuje, a kto nie. Kogo w Łomży polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org