poniedziałek, 25 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mocne! Dawid Wildstein: Jak cyniczną świnią trzeba być...

Mocne! Dawid Wildstein: Jak cyniczną świnią trzeba być...

\"\"Dawid Wildstein w niezwykle ostrych wpisach odniósł się do nienawiści, z jaką mamy do czynienia jeśli chodzi o działania opozycji totalnej oraz jej zwolenników. Odniósł się między innymi do skandalicznej manifestacji w Pucku, gdzie prezydent Andrzej Duda został wygwizdany, krzyczano też do niego między innymi: „Będziesz siedział” , „Kłamca” czy „ty ch…”.

W swoim wpisie na twitterze stwierdza:

„Przypomnę bo warto.

Patrzę na wykrzywione nienawiścią gęby wyjące \"ty ch#ju\" podczas przemówienia Dudy.

Myślę jak cyniczną swinią trzeba być by takich ludzi wozić po kraju, żeby udawali \"miejscowych\".

Patrzę jak Kidawa im gratuluję.

Większego hejtu i bydła niż PO- w 3 RP nie było”.

Dalej z kolei dodał:

„To jedziemy dalej.

Życzenie innym śmierci.

Kpiny z tragicznej śmierci.

Grożenie dzieciom i rodzinie (Wielguckiego albo politykom PO, którzy przeszli do PiS)

Ataki na kobiety, także fizyczne (Niesiołowski etc).

Wożenie po Polsce żeby wyzywać od ch#jów.

Gdyby ktoś szukał chamstwa..”.\"\"

=====================================

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Mocne! Dawid Wildstein: Jak cyniczną świnią trzeba być...

\"...„Będziesz siedział” , „Kłamca” czy „ty ch…”

Nie wiem czym podnieca się ten pisi mosiek po tacie Bronisławie, skoro to wszytko jest zgodne z prawdą sprawą nieuniknioną, może bym tylko zmienił kolejność -\"„Kłamca” „ty ch…” \"będziesz siedział.

P.S. Wszelki skarane opinie zjebów proPiSich zamachowców smoleńskich są warte tyle co sparciały czubek ch*** ich wodza zbawiciela. Amen.

--
PODŁA ZMIANO i dzieci prezesa -- gdzie wrak???

Dawid Wildstein hahah a niech mnie gołabek pokoju . Ci ludzie w Pucku głosno wykrzyczeli to co w wielu polskich domach mowi się po cichu. A wożeniu hejterskiej kamandy to najlepsza jest GAZETA Sakowicza co było nawet ostatnio widac w Warszawie.

facmen

wyPAD2020

Dziennikarz żydowskiego pochodzenia opowiada o swojej drodze ku nawróceniu, korespondencji wojennej oraz Bogu, który dociera nawet do miejsc ociekających ludzkim cierpieniem. – Prawica mnie zewangelizowała, jestem teraz w neokatechumenacie – wyznał Dawid Wildstein, korespondent „Gazety Polskiej Codziennie”.

Bo pił coraz więcej. W końcu pomógł Dawid Malejonek – muzyk rockowy i przyjaciel dziennikarza. Jak? Polecił mu wybrać się do świątyni. – Poszedłem do kościoła przy Długiej w Warszawie na rekolekcje i zobaczyłem ludzi, którzy opowiadają o Piśmie Świętym w sposób głęboki, ale i przystępny, i to do mnie trafia – mówi na łamach „DF” Dawid Wildstein. Zdradza, że ogromne wrażenie zrobiły na nim m.in. modlitwy prawosławnych żołnierzy ukraińskich, czy sierotki z buszu gromko śpiewające „Alleluja”. – Prawica mnie zewangelizowała, jestem teraz w neokatechumenacie – jednoznacznie deklaruje Wildstein.

Alleluja zajebisty autorytet nie ma co.

facmen

wyPAD2020

dziwny to nawrócony po części żyd który nie widzi bezmiaru podłości , wulgarności , zwyczajnego czasami bandyctwa wobec bliżniego po tej stronie która go tak zewangelizowała czyli prawicowej?

facmen

wyPAD2020

pan Wildstein w tej drodze ewangelizcaji nawet to przeoczył?

facmen

wyPAD2020

Polacy \"dziekuja\" PiS, Dudzie i Glapinskiemu za wzrost kosztow utrzymania o 50-100%, czesci lekow nawet o ponad 100%, ceny mieszkań o prawie 100% ku radości zagranicznych deweloperow. Jednoczesnie utrzymywane przez Glapinskiego sztucznie niskie stopy procentowe powoduja, ze Polacy traca gromadzone latami oszczednosci. \"Dziękujemy\" za klamstwa, korupcje, 2 mld na hejt w TVPIS zamiast na leki onkologiczne. \"Dziekujemy\" za quasi mafijne układy i kompromitacje Polski na swiecie. Za rozdawnictwo i propagandę płacą zwykli ludzie. Wzrost wynagrodzeń ??? to chyba dotyczy PiSowskich rodzin i panienek Glapinskiego. Niech Ziobro pokaże ile doi jego brat, żona i syn Przylebskiej, Kaminski niech pokaże wynagrodzenie syna i byłej zony. Janina Goss znajoma emerytka Kaczynskiego wydoila juz 500 tys z BOS i PGE. I tak bez konca ... Dla Polakow, którzy nie dostają 500+ rządy PiS kojarzą się tylko z gwaltownie rosnącymi cenami. Emerytom dają 13-ke tylko ze ona w zaden sposob nie pokrywa wzrostu cen lekow, uslug, zywnosci etc. Niedlugo PiSowcy wymysla 14, 15, 16, ... Wartosc spolek SP spadla o kilkadziesiat miliardow a prezesi wymieniaja sie kilka razy w roku aby kazdy wydoil ile się da i zalapal sie na milionowe odprawy jak przyjaciel Kaczynskiego dzialacz PZPR Jasinski. Co do rosnących dochodów budżetowych to jak PiS doprowadzi do inflacji 100% to wzrosną o 100% i będzie jeszcze większy sukces ktorym będzie można się chwalić ...

facmen

wyPAD2020

Dawid uważa, za złe tylko te inwektywy, które są kierowane do jego PiSlamskiej hołoty, ale już nie POtępia wyzwisk, których autorami są ludzie z jego środowiska POlityczno-ideowego..., Tuska, Komora, Bieronia wolno znieważać, POniżać, POmawiać...?

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

dzsiaj prezydent którego osobiscie nie uznaje bo okłamał mnie i innych i to nie raz. Pozwoli sobie nauzycie takich słow wobec policjanótów którym bezprawnie odebrano emerytury. Oczywiscie i bezprawności w tym przypadku nie wspomniał ale uzył takich słów?

\"Im się zwyczajnie nie należały te tysiące złotych za służbę obcemu mocarstwu, jakim była Moskwa,\" W tej sytuacji pytam się tego cżłowieka komu on służy bo na bank nie narodowi polskiemu.

NIEBAWEM ZOBACZYMY CZY TE 2,5 MILIARDA ZŁOTYCH ZATRZYMA I PRZEZNACZY NA LUDZI CHORYCH NA RAKA CZY PODPISZE USTAWE I DA NA PISOWSKA PROPAGANDĘ TVPis , na propagande swojej kampanii wyborczej.
Tu zobaczycie jego prawdziwe oblicze. Nie te publiczne napompowane i pewne siebie.

facmen

wyPAD2020

towarzysz ares w domu nie ma lustra. Skąd ten wniosek? Nie obrażając nikogo. Gdyby towarzysz ares miał lustro w domu co by zobaczył? Towarzysz ares zobaczyłby świński czerwony komunistyczny ryj.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Czy obraźliwe jest nazwanie Ch... Ch...jem?

a czym jest nazwanie bezpodstawne masowe przez Pierwszego sqrwiela pospolitego kaczyńskiego jarosława Polaków - mordercami, zdrajcami, gorszym sortem czy ZOMowcami niezależnie czy ma 1 rok życia czy 99 lat wystarczy, że nie utożsamia się z hołotą skurwy**ynów unurzanych w smoleńskiej mgle i helu.

--

Dawid Wildstein
jakie czysto polskie imię i nazwisko :)
żeby tylko tak czosnkiem od niego nie jechało :)

Totalne POgańskie fakeny, - były, są i pozostaną bydłem i trzodą chlewną.
Zwyczajnie jak to folksdojcze, - pomiot kvrvy i zomowca.

osobisty aparaciku d*upny Pana Jarosława kaczyńskiego nie ma jak to pospolitego PiSdzich*ja doprowadzać do szewskiej pasji by się rozkręcił, dawaj dalej ... ponazywaj po imieniu ...może brzozowi mordercy? ...:)

--

Autor: ziomex (---.as43234.net)Data: 15-02-20 18:01

towarzysz ares w domu nie ma lustra. Skąd ten wniosek? Nie obrażając nikogo. Gdyby towarzysz ares miał lustro w domu co by zobaczył? Towarzysz ares zobaczyłby świński czerwony komunistyczny ryj.

Pracuj ciężko, PZPR-pis potrzebuje pieniędzy na swoje czopy, hejterskie czopy pracujące za PiSda. Potrzebują bardzo duuuużo TWOICH pieniędzy. No bo czopy kochają PiSda. A pracować czopom PiSda nie za bardzo chce się.
===========================================
Ojojoj lewacki pederasta.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0