czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inżynieria społeczna w służbie „walki z uprzedzeniami rasowymi”? Tego chcą „postępowcy”

Nie wiem nic o otwarciu w Łomży, może i jest, ale ja pytam o Tabunadę... Są tam świetne zloty, super atmosfera, atrakcje i śmiechowe konkurencje. To jak? Jest ktoś chętny?? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynieria społeczna w służbie „walki z uprzedzeniami rasowymi”? Tego chcą „postępowcy”

a ja sobie 2 latka temu boxa na allegro kupiłem i NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!
pompa do wymiany, podobno Zenek robi ale bez hamowni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynieria społeczna w służbie „walki z uprzedzeniami rasowymi”? Tego chcą „postępowcy”

Przecież Jarusiowi przytakuje,tylko te jego byki w pisaniu mnie denerwują.Może jemu ktos pomoRZe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynieria społeczna w służbie „walki z uprzedzeniami rasowymi”? Tego chcą „postępowcy”

wiesz co tatuś mi auta nie sprezentował sam na niego zarobiłem i sam utrzymuje i nie uśmiecha mi się tak marnować swoją prace dlatego nie jeżdżę na ręcznym z reszto to ty bruno masz przerdzewiałą bordową 3 pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynieria społeczna w służbie „walki z uprzedzeniami rasowymi”? Tego chcą „postępowcy”

I bardzo dobrze. Dlaczego mam przepłacać w Stokrotce za to samo? Sorry, ale konflikt interesów trwał zawsze i trwać będzie nadal. Nie w moim interesie jest niestety wspierać tych, co mają wyższe ceny. Konsument szuka taniej. Prawo rynku. I tłumaczenia, że ten ma pośredników, a ten nie - finalnie konsumenta mało obchodzą;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynieria społeczna w służbie „walki z uprzedzeniami rasowymi”? Tego chcą „postępowcy”

Już nie wspomnę, że w stokrotce zdarzyło mi się na półce mieć cenę niższą niż przy kasie;/ No comments. Od kilku dni notuję wszystkie ceny produktów, które kupuję i sprawdzam to dokładnie. Dla zasady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org