wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

aluminiowa nie za bardzo potrzebuje tako jak tutaj http://allegro.pl/odblysnik-folia-samoprzylepna-50mm-x-50m-i2222011990.html tylko że u nas na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

Ito najlepiej co 2 wekend, popołudniu, ha ha ha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

kiedyś na forum wyczytałem, że pyszne lody z automatu serwują w pizzerii "Sawana" na os. Maria, prawdopodobnie puder do produkcji mają prawdziwy włoski... Nie wiem jaka jest prawda, ale mi smakowało, czuć smak np. wanilii a nie słodkiej wody, lody nie rozpuszczają się szybko, jak na nasze miasteczko nie zauważyłem lepszego "zawodnika" w lodach włoskich z automatu,,, Jeśli szukasz lokalu, gdzie podadzą puchar lodowy wraz ze świeżymi owocami, oblane prawdziwym sokiem i czekoladą, prawdziwym koniakiem......może być problem,,

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

Obi :)
A mnie dzis wzięło na http://www.youtube.com/watch?v=_4w2Eyv-AxQ&feature=related

:):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

gg 42379559

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

z dwa tygodnie temu takiego szukali zdaje się że w Piątnicy zaginął ktoś go przywiuzł do schroniska z kąd uciekł.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

ale tamten chyba był brązowy

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

Powiedzmy otwarcie.... jak sobie wyobrażacie np.świeże mleko przywiezione z Hollandii?? Obce spółki, mające sklepy dyskontowe w naszym kraju zaopatrują się na towary z krótkim terminem przydatności u lokalnych dostawców. Regulują cenę przy pomocy długoterminowych zobowiązań, oraz wielkości zamawianych partii.
Szanowny Panie Brzeczyszczykiewicz... mylne myślenie - lokalni "biznesmeni" nie zarabiają niewiadomo ile. Dyskonterzy omijają wszystkie ogniwa dystrybucji, stąd mają niską cenę i niską marżę (robią duże obroty), lokalni sklepikarze zaopatrują się w hurtowniach, w najgorszym wypadku podhurtowniach, które nakładają swoje marże, potem następna marża sklepikarza, wychodzi drogo "na półce", a w rezultacie mało się sprzedaje..... ot tak po krótce

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

a co z mechanikiem z szosy zambrowskiej jak sie jedzie na zambrów po lewej stronie w takiej jakejś tam uliczce nazwisko W

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

ale co wy tu wyjeżdżacie o lokalnych sklepikach. Mi chodzi o cęnę tego samego identycznego napoju w dużym sklepie jaki jest Stokrotka a dużym jakim jest Kaufland.... nie rozumiem dlaczego tak nabijają nas w butelkę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

no tak ale to wcale nie jezdzi przespieszenie do setki to chyba ponad 20s zabic sie mozna tym autem czym wy sie zachwycacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

Ludzie ogarnijcie się wy siebie słyszycie. Uważam ,że ci ludzie którzy mają Yorka i go całują i przytulają to mają dobrze nas... w głowie. Zamiast do fryzjera do do psychologa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

a to jak ma być te strzyżenie ?y

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

Chłopie ,zachlejesz się na śmierć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

: fanka bocianka
myślisz że wpm to zrozumie ????

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

_maly_ dam radę ..
to znaczy mam taką nadzieje

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieprzcie się chorzy na raka Polacy !!!!!!!!!!!!!!

nieeee mały , jechowi nie piją
mnie Hary z Tybetu zapoznał z takimi Mnichami i mi już tak zostało



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org