sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

a co w dentex nie tak :) streści ktoś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

:D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6Rp8oP7VCmU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

Christina Aguilera

http://www.youtube.com/watch?v=ccoQyr_-aYw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

W dniu dzisiejszym około godz. 10:40 przed budynkiem Biedronki przy ul. Wyszyńskiego zarysowano mi samochód Fiat Bravo - bordowy, jeżeli ktoś widział to bardzo proszę o kontakt na tel. 664426891

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

zapytaj w biedronie czy nie mają może monitoringu na parking !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

Doszły domnie informacje że dziś gościmy w mieście wycieczkę uczniów z Izraela.Czy ktos zna ich charmonogram zajęć? Np. Czy będą na mogiłkach przy ulicy rybaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

...to jest choroba...albo się z tym pogodzisz i będziesz z nim albo się nie pogodzisz z tym i szukaj innego... Ja też tak miałam i mam... już jest aprę lat po ślubie a on dalej swoje - tak jak u Ciebie - ze coś przed nim ukrywam, że kombinuję itp itd. Ślub ani dziecko tego nie zmieniło... ja się z tym męczę już parę dobrych lat...wiem że to wkurzające ale tłumaczę sobie ( nie wiem czy to dobre wyjscie ) że lepiej niż będzie taki zazdrosny niż jakby miał być obojętny.....ale lekko nie mam, to Ci mogę powiedzieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

Jade jutro o 7 do Bialegostoku.Mam 3 wolne miejsca. tel:798134852

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

Też miałam kiedyś szarego pudelka miniaturkę. Pamiętam jak nam ją ukradli. Udało się odzyskać, ale ile nerwów... Trzymam kciuki za to, że psina znajdzie się cała i zdrowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

nie na ich temat się nie dowiesz a i ostrzegam ,ze grupa jest chroniona przez zawodowych funkcjonariuszy MOSAD z bronią. To jest standartowa procedura i każda taka wycieczka ma ochronę w postaci 3 do 4 osób ochrony uzbrojonej MOSAD. Nikogo do tej wycieczki nie dopuszczają a ich uczestnikom nie wolno nawet swobodnie się poruszać po hotelu czy wychodzić z niego bez zgody tych z ochrony. Wszelka próba zbliżania do tej grupy może sie skończyć niedobrze. Nawet policja mioejscowa jest z wyprzedzeniem miesiąca powiadamiana i pobycie i trasie poruszania się takiej wycieczki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

Czy ktos z szanownych forumowiczow przechodzil juz przez operacje/zabieg skrzywionej przegrody nosowej? Ja termin ustalony mam w polowie stycznia, wiec ciekawy jestem Waszych obiekcji,sugestii oraz wypowiedzi.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

Po jakim czasie znowu można podchodzić do egzaminu po niezdanym egzaminie psychologicznym?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

se mieszkam tutaj na tym zadupiu,ale niedługo to będzie centrum miasta. Składaj więc wpm podanie do pracy, może uratujesz swoje długie paznokcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

aha tak też myslałam.To cała nasza Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaszubi podziękowali dzisiaj marionetce Kaczyńskiego.

jak w temacie, jadę pomiędzy godziną 19-20 do Białegostoku mam 4 wolne miejsca bilet 10zł, jutro będę wracać również 4 wolne miejsca z Białegosotku do Łomży, jeśli ktoś jest zainteresowany 500396496 pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org