wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bankster przynosi pecha, drużyna polskich skoczków w konkursie na Wielkiej Krokwi w Zakopanem znalazła się poza podium.

Przede wszystkim pedantyczność.Po drugie jak słucha i dużo mówi(rzeczowo)nie o pierdołach.Taki jest mój facet i ubóstwiam go ponad wszystko-;)
Ludziska rozmawiajcie ze sobą--o rzeczach ważnych i tych mniej ważnych !!!
związek przetrwa WSZYSTKO !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster przynosi pecha, drużyna polskich skoczków w konkursie na Wielkiej Krokwi w Zakopanem znalazła się poza podium.

Wejdz na http://zerkaj.tk/dodaj.php Zarejstruj się i możesz dodawać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster przynosi pecha, drużyna polskich skoczków w konkursie na Wielkiej Krokwi w Zakopanem znalazła się poza podium.

jedz normalnie ale zero podjadania i dużo biegać albo na rowerze jeżdzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bankster przynosi pecha, drużyna polskich skoczków w konkursie na Wielkiej Krokwi w Zakopanem znalazła się poza podium.

Ideałów nie ma, zawsze trafiałem na kobiety, które były kompletnie inne.
Szczerze to nic dobrego nie moge powiedzieć na te "miastowe" ,chociaż może trafiałem na nieodpowiednie i nie ma co uogólniać.
Moja niestety była to dla mnie ideał, piękna, wysoka, urocza, mądra, błyskotliwa, pracuje pomagając ludziom, otwarta z dobrym sercem, wyrozumiała, dobrze wychowana[nie ma to jak dziewczyny ze wsi:)], pracowita, potrafiącą wysłuchać i zawsze powiedzieć coś mądrego. Gaduła przede wszystkim ale to bardzo pozytywne, bo zawsze mogłem z Nią o wszystkim porozmawiać.
Ale byłem idiotą i nie doceniłem tego co miałem... Z perspektywy czasu człowiek to zrozumie a szkoda, że za późno...
Dlatego mężczyźni szanujcie swoje Skarby, bo czasami może być za późno i doceni sie to dopiero po stracie.
Pozdrawiam wszystkich!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org