czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

Mi kiedyś też kondensator spuchł. Wylutowałem, pojechałem do sklepu kupić drugi za całe 50 groszy. Wlutowałem pamętając oczywiście o zachowaniu polaryzacji. I chodzi do dziś. Jak masz trochę pojęcia to sam zrobisz za grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

żadna masakra jestem mieszkańcem starego rynku i to nie pierwszy mandat nawet na pięć min do domu wyjść nie można a urzędasy parkują gdzie chcą i szczególnie w tych miejscach gdzie jest nie płatne i wiem ze nie tylko ja dostałem mandat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

Lalko,może razem poszukamy po sklepach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

to ty wpm ku.wa jestes jednym slowem





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

przy blokach a ks anny buduja kolejne a kawalek dalej stacje orlenu

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

i co wchodzą ci w rów?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

ma rację na Farnej przydałoby się trochę spuścic z ceny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

witam. serdecznie, szczerze i z całego serca odradzam, no chyba że przejściowo i w międzyczasie szukać innej pracy. w tej firmie brakuje tylko napisu : arbeit macht frei nad bramą wejściową. Pracodawca swoje prawa powtarza i egzekwuje codziennie a prawa pracowników tam nie istnieją. Krótko mówiąc pracownik ma jedno prawo: robić co karzą i nic więcej. brak szacunku i kultury jak w obozie pracy. a kto się upomina o swoje wylatuje z hukiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

zarobki są ok nie można aż tak bardzo narzekać ale jak ktoś wyżej napisał ty masz prawo tylko pracować bardzo dobrze jakbyś mógł nawet i po 12 godzin po mimo że przychodzi następna zmiana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

Nie jestem pewna, ale z tego co wiem to jeżeli parkomat nie działa to musisz zadzwonić na numer, który jest na parkomacie i to zgłosić, oni wtedy pytają o Twój numer rejestracyjny i zapisują, wtedy nie musisz opłacać i masz za free. Ja tak robiłam. Z nimi nie wygrasz, żadne tłumaczenia nie pomogą. Ale spróbuj się czegoś dowiedzieć, bo mogłam się pomylić. No chyba że ktoś da Ci kwit, kto też parkował przed godziną wystawienia mandatu, pokażesz że masz i z głowy. Ale jest też taki myk, że niektórzy robią zdjęcia, że kwitu nie był- tak jest w Ostrołęce, a czy u nas to nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

co ty nie powiesz, akurat dzis cv wysłałem, ale swoją droga lepiej samemu na własnej skórze sprawdzić tą robote niz kogoś sie słuchać bo potem w zime będziesz zapier... w korkotrampkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

ja nic nie radze mówie jakie były moje odczucia każdy co innego myśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisowskie przygotowania pod kolejnego Adamowicza?

takie żarty to sobie możesz wsadzić w rów!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org