piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

i komu wiatraki przeszkadzają? Don Kichot się znalazł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

Ktoś wyżej napisał, że jeśli odgrzano temat to coś napisze. W takim razie i ja pokuszę się o napisanie swojej opinii.
Całkiem niedawno...kilka dni temu, odwiedziłem ten "przybytek" kulinarny. No i niestety pełne rozczarowanie. Perspektywa pokazywana przez TVN ma się nijak do rzeczywistości. Ogrodu to tam raptem może 100...150 metrów kwadratowych..., a o czymś wiszącym można zapomnieć, nie mówiąc już o niby kwiatach, bo z tym raczej każdemu kojarzy się od razu nazwa "wiszące ogrody". No chyba, że mieli na myśli pająki na ścianach :-).
Ale do rzeczy.
Już samo otoczenie sąsiadujących budynków nie wróży dobrze. Szaro, smutno, przygnębiająco... Atmosfera jak z warszawskiej Pragi Południe (nie ujmując Pradze). Wchodzimy do lokalu, a tam do dyspozycji gości jedna malutka salka i stłoczone w niej około 10 stolików bo "na reszcie lokalu mamy remont". Trudno się mówi...rozumiemy... Kiedyś przecież trzeba remontować. Co nie zmienia faktu, że ekipa remontowa czy obsługa mogłaby ten kurz i pył sprzątać.
Już sam zapach po wejściu odrzuca...jak przy wiejskiej wędzarni. No ale cóż to znaczy, kiedy właściciel chce się pochwalić, że się ma kominek. Szyk, szał i lans na całego...hehehe. Szkoda słów... Wystrój? "Ni z gruchy, ni z pietruchy". Tu wiszące trofea myśliwskie, tam wypchana, przypruszona centymetrowym kurzem, wiewiórka... A między tym wszystkim komoda z regionalnymi wyrobami, w cenach z kosmosu.
Do tego nad głową huczący wentylator wyciągowy, zagłuszający nawet własne myśli, nie wspominając już o rozmowie z kimkolwiek. Na ścianie, wysoko w rogu wisi non stop dudniący telewizor...całe 21 cali chyba...a w nim co? A no VIVA!!! Znowu szpan? Pewnie tak... niech wiedzą goście, że i my tu mamy telewizję satelitarną, a co?!
Idźmy dalej... Brudne obrusy! Szok! Normalnie szczęka mi opadła.
Na początek poprosiłem o jakiś soczek. Pani grzecznie zapytała: zimny czy z półki? Odparłem: z półki, po czym i tak przyniosła zimny, prosto z lodówy. Drobiazg :-).
Ale hitem całej wizyty były...uwaga!!!....używane serwetki w które były zawinięte sztućce!!! Szok prawda?! Wyraźnie używane, poplamione. pomięte...
Rosół, który zamówiłem...był podejrzanej świeżości. Świeża smażona ryba, którą zamówiłem też wcale nie była świeża. Wyraźnie była mrożona. A na koniec w deserze znalazłem włosa! :-)
Ot i cały czar i mit o "wiszących ogrodach" prysł jak bańka mydlana.
Jedynie koszt, w wysokości ok.100zł za dwie osoby, był w tym wszystkim pozytywny.
Niestety nie wybiorę się tam drugi raz. A czy komuś polecę to miejsce? Chyba też się wstrzymam.
A taki był "hicior" w tvn-ie...że ho ho...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

Sam wentylator da sie wymienić. Ale jakieś naprawy to nie bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

jaka firma rozwozi paczki z USA?macie może jakieś namiary na ta firme? Paczka w usa wysłana przez firmę polonez. Wcześniej rozwoził je Pan Fiertek ale teraz mowi nie ma takiego numeru jak dzwoni się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

Gdzie kupię leginsy ale bez szwów na pupie?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

witam szukam kogoś kto parkował miedzy 13 a 14 na starym rynku i dostał mandat za nieopłacenie parkomatu ja próbowałem opłacić ale parkomat nie działał nie przyjmował monet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

u chinczyka i w kazdym sklepie z bielizna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

Oni naprawdę wierzą, że uliczny menel będzie się upijał w restauracji i płacił 6-7 zł za piwo? Albo inaczej, zwykły człowiek pijący w ogródku zamieni się w degenerata?
Mają swoje podwórko i niech się nim zajmują, ręce precz od państwowej kasy i interesów społeczeństwa, nadeszły takie czasy, że nikogo nie trzeba prowadzić za rękę, każdy wie co dla niego dobre. Jak kościół chce pouczać niech sam zacznie się porządnie prowadzić i dawać przykład.
Macie rację łomżyńscy książęta utracili kontakt z rzeczywistością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziwne.Sędziowie nie chcą pracować z bohaterem afery hejterskiej.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org