niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dla sympatycznego pana Zbyszka spod Kownat, - \"jesteśmy na wczasach\"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla sympatycznego pana Zbyszka spod Kownat, - \\\"jesteśmy na wczasach\\\"?

Sam sobie łańcuch kup, to może ktoś zwróci na Ciebie uwagę, w końcu blachar i takich inteligentów jak Ty jak widać mamy mnóstwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla sympatycznego pana Zbyszka spod Kownat, - \\\"jesteśmy na wczasach\\\"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla sympatycznego pana Zbyszka spod Kownat, - \\\"jesteśmy na wczasach\\\"?

zlikwidować_straż_miejską1- no i widzisz? Byłeś, jesteś i będziesz NIKIM. Nie będę cię tutaj obrażał, bo niby po co? Uważam, że jestem nad tobą ze sto poziomów wyżej, więc po co mam się staczać do twojego poziomu? ;)
Spójrz na siebie. Jesteś niedowartościowanym, biednym i sfrustrowanym człowiekiem, który na Straży Miejskiej próbuje wyładować swoje napięcie seksualne(chyba dawno nie bzykałeś). Fakt faktem, że nawet zwykły strażnik miejski jest o sto poziomów nad tobą i w każdej konfrontacji niestety wyjdziesz przegrany(tak jak na filmiku gdzie dostałeś mandat i zrobiłeś z siebie idiotę). Taki strażnik miejski przynajmniej ma robotę na państwowym garnuszku, w robocie jeździ samochodem w czystym mundurku, a ty? No właśnie... Nie będę pisał, bo i tak żal mi ciebie. Jeszcze ci za bardzo na psychę wejdę i samobója strzelisz, a każdy mówi, że masz nierówno pod deklem, więc to możliwe hihi.
3maj się przyjacielu. Odezwij się jeszcze czasem na forum i pochwal się kolejnym mandatem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla sympatycznego pana Zbyszka spod Kownat, - \\\"jesteśmy na wczasach\\\"?

Czyli...chcesz całą pracę? :> Materiałów mogę jutro poszukać, może coś mam.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org