sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ustawa kagańcowa !!!

takie patriotyczne posunięcia musza być nagłaśniane wszedzie w kazdym dziale.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

Księża - Kapłani
Nasz / nie nasz* Kler ochrzczony ale tak naprawdę mało chrześcijański który przez dziesiątki lat piętnował materializm i konsumpcjonizm kler który działał w imieniu prawdy wartości Bożych Dekalogu i Ewangelii pokazał tu swoją obłudę ...


* niepotrzebne skreślić, skreślone leczyć


... tą samą obłudę którą Jezus obnażał z kapłanów na początku Naszej Ery wobec czego został przez kapłanów jako społecznie niewygodny - religijnie im zagrażający a tym samym przez nich nieporządny zaszczuty i zajebany - ukrzyżowany.


Oni nie są inni od kapłanów którzy ukrzyżowali Syna Bożego na Golgocie w tym co świadczy przeciw ich postawie której ofiarą padło życie Boże w społeczeństwie - nie tylko życie według Jezusa.



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

ZapomniałAś:). Z pewnością, a do tego jeszcze PIS, PO, SLD i kogo oni tam jeszcze nie lubią....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

wysyp nowicjuszy na forum w obronie straży !!!!! ZAŁOSNE TO !!!

do załozyciela tematu- TEZ JESTEM ZA ZLIKWIDOWANIEM STRAZY MIEJSKIEJ W NASZYM MIESCIE !!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

pocoinaco

Widzisz, a jednak kulturą i ogładą można komuś dopiec. Nie potrzeba aż tyle agresji i wulgaryzmu, żeby komuś zajść za skórę.

A jeszcze jedno : nie czytałam wszystkich postów, za dużo tego jest, czytałam tylko ostatnie.
Nic nie tłumaczy wulgaryzmu, a u ciebie to szok. Opamiętaj się, jesteś kobietą
to nie dodaje ci wdzięku, żaden porządny chłopak cię nie zechce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

Debi40 widzę że chcesz jeszcze pogadać, przecież pisałam ci że skończyłam temat hehe... Własnie oglądam DDTVN tobie tez polecam.
Ps. A chłopa mam już 16 lat tego samego, więc nie szukam. A może tobie potrzebny porządny kawaler? Hmmm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

No patrz, terapeutka z ciebie pełną gębą, .. to co szukamy dla ciebie kawalera. Bo juz mężatka więc odpadam.
Zaraz wrzucimy jakieś ogłoszonko na forum. Co ty na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

Niestety, ja też mężatka i mam synka. Mam nadzieję, że nie trafi mi się w przyszłości taka synowa (bo nienawidzę agresji i wulgaryzmu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

może ktoś wyszedł z domu i coś go złapało, zawał lub zator czy tętniak, mogło też tak być.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

Panowie forum jest od zamieszczania takich informacji. Dlaczego na priv? Może ktoś jeszcze też jest zainteresowany? Np. ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

Te wszystkie krawcowe-po nich trzeba poprawiać -a juz ta w Hali ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

Ale zebyś nie był pokrzywdzony to tak wszystko pozmieniamy i dostaniesz loda kakaowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!

dali czadu tylko dlaczego tak mało głosów dostają na facebooku?Łomża-głosujcie

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawa kagańcowa !!!


Żałobę , to raczej się NOSI w sercu , a oni to ją OBCHODZĄ

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org