poniedziałek, 16 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpital bez dyrektora

Dyrektor zlożył rezygnację. I co? To wszystko?
Doprowadził szpital do bankructwa i tak sobie po prostu odejdzie?

Dyrektor Bałata odchodząc zostawił szpital w bardzo dobrej kondycji. Nieudacznik, który przyszedł po nim już to wszystko zniszczył.
Mam nadzieję, że tym szkodnikiem zajmie sie prokuratura bo to działanie na szkode kilkudziesięciu tysięcy ludzi.

marecki

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Szpital bez dyrektora

prawda jest taka że szpital to jest największy kołchoz w łomży

skonczy sie tym ,że w Łomży zostanie tylko jakiś punkt opatrunkowy prowadzony przez uprawnionych felczerów. Do szpitali trzeba bedzie dojeżdżac.

facmen

Po wojnie szpitale pełne były felczerów i działały a dziś pełne są Grodzkich i forsy
ni ma...I który jest lepszy uczciwy felczer z wiedzą czy wyszkolony bez wiedzy ?

Cały system ,jest jak auto destrukcja zadłużania 156 baniek miasto w komży ....i co nima odpowiedzialnych?Zapewniam! Wszędzie są pieniądze dla wszystkich ...jak to powiedziała była prem.Szydło.....Wszystko można jeśli jest dobra wola ludzi zarządzających,zawsze można winę zrzucać na wszystko jak nieudacznicy,albo rakiem się wycofać....POPIERAMY jako mieszkańcy łomży postulaty pielęgniarek ,fizykoterapeutów i innych grup w szpitalu na GODNYCH warunkach zapłaty za pracę w cywilizowanych stawkach .Ile zarabiają lekarze w szpitalu jest ich podobno 200 ujawnić oficjalnie ich zarobki........W stosunku pracy w szpitalu.

Anatol M.

Każdy się nadaje kto jest z powołania, może być i felczerem aby miał wiedzę i pomagał, a nie szkodził ludziom. Ale facmen niech się nie martwi zastrzyk od wścieklizny załatwimy,a do Tworek w ramach pomocy też podrzucimy😂

Kasia..

I to jest fajne podsumowanie silnego zdenerwowania ...

pani Katarzyno no szak pani cud anielica ostoja wszelkiej miłości bliżniego i chodzaca empatia a tu prosze jak doktor mengele zastrzyk i do obozu. Tak wiec moje stwierdzenei ,ze jest pani bardzo aktywnym na forum pisowskim trolem siejącycm neinawiśc i pogzeganie do przemocy jest jak najbardziej zasadne. Zapewne gdybym był zydem to ten zastrzyk dła by mnie pani osobiście sadząc po pani pełnych nienawiści wpisach o zydach.

facmen

Doktor Mengele powiadasz, Hitler i te sprawy? Wybacz ja w tym nie pomogę, ale spytaj kumpla o podobnych poglądach. On tu wspominał i wydzielał ostatnio kto godzien żyć na tym świecie i jak twierdzi dla niektórych ludzi i ich potomstwa szkoda powietrza aby oddychali. Hitler wiecznie żywy jak widać...Ja się nie przyłącze do eksterminacji ludzi w jakikolwiek sposób.

Kasia..

Autor: facmen (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 03-12-19 21:51

pani Katarzyno no szak pani cud anielica ostoja wszelkiej miłości bliżniego i chodzaca empatia a tu prosze jak doktor mengele zastrzyk i do obozu. Tak wiec moje stwierdzenei ,ze jest pani bardzo aktywnym na forum pisowskim trolem siejącycm neinawiśc i pogzeganie do przemocy jest jak najbardziej zasadne. Zapewne gdybym był zydem to ten zastrzyk dła by mnie pani osobiście sadząc po pani pełnych nienawiści wpisach o zydach.

facmen

takiemu jak ty to tylko zastrzyk z fenolem

albo pawulon

Nie zniżaj się do poziomu zbrodniarzy i morderców..

Kasia..

ja też się nie zniżam ale jak to personę czytam to mam ochotę iść na stację benzynową i kupić karnister z benzyną

To nie są żadne metody u cywilizowanego człowieka.

Kasia..

Kasia to nadstawiaj policzek jak prawdziwy chrześcijanin

z bydlakiem rozmawia się w jego języku bo inaczej nie zrozumie

I tu się mylisz nie nadstawiam drugiego policzka.. Rób jak uważasz,ja tylko wyraziłam swoje zdanie.

Kasia..

to nie jest cywilizowane forum i to nie są cywilizowani ludzie

panie rei pan jest na tyle głupi ,że wdeptuje pan w każde ****** robiąc tym niesamowita uciechę ty którzy jednym pociągnięciem pióra mogliby pan zwyczajnie w mig powiem wulgarnie upie..... W pana przypadki milczenie jest nei tylko złotem ale gwarancją bezpieczenstwa panskiej du....

facmen

cywilizowany człowiek szanuje wiarę kraj rząd i ludzi którzy ten rząd wybrali

Autor: facmen (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 03-12-19 23:03

panie rei pan jest na tyle głupi ,że wdeptuje pan w każde ****** robiąc tym niesamowita uciechę ty którzy jednym pociągnięciem pióra mogliby pan zwyczajnie w mig powiem wulgarnie upie..... W pana przypadki milczenie jest nei tylko złotem ale gwarancją bezpieczenstwa panskiej du....

facmen

grozisz mi?

ryj palancie.... bezmozga PiSdo...

urbi et orbi !

Dyrektor szpitala go nie zadłużył, szpital jak go przejmował był na minusie! Nojszewskiemu brakowało na prawidłową działalność na rok 2019 10 miliomów złotych! Poprzez roszczenia personelu białego i niemożności wprowadzenia programu naprawczego Dyrektor po prostu powiedział MAM DOŚĆ! Tego palącego się bagna nie da się ugasić, trzeba obserwować jak wypali się samo! Teraz pielęgniarki, laboranci, technicy i inne grupy roszczeniowe mogą sobie protestować między sobą ! Panie Dyrektorze ma Pan jaja by powiedzieć mam DOŚĆ! Szkoda nerwów i mego zdrowia, mam dla kogo żyć!

De.wotka umie nadstawiać tylko drugi półdupek...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0