poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
profanacja katedry arcybiskupem

ujawnienie prawdy ws. arcybiskupa to kwestia sprawiedliwości wobec ofiar, którym często złamano życie, i księży, których wypchnięto z Kościoła, wymuszano na nich milczenie\"
Mam świadomość, że ujawnienie wielu faktów, ukazanie prawdy w tej sprawie może być dla wielu niewygodne, że może zburzyć pewne piękne kariery - ocenia publicysta
Jeśli archidiecezja poznańska chce mieć problem z profanowaniem katedry, to będzie go miała. Trudno sobie wyobrazić, by te wydarzenia nie sprawiły, że ten grób będzie regularnie bezczeszczony - pisze Terlikowski o ew. pochówku arcybiskupa w katedrze.
nadal nie wyjaśniono tej sprawy do końca. Decyzja Stolicy Apostolskiej, nuncjatury i metropolii poznańskiej o prywatnym charakterze pogrzebu może wprawdzie sugerować (tak jak wcześniej sugerowało to przeniesienie na emeryturę), że wina arcybiskupa została udowodniona, ale… oficjalnego stanowiska Kościoła w tej sprawie nie ma. Jest tylko domyślne. Nie wiadomo też, dlaczego informacje o sytuacji w Poznaniu (a wcześniej także w Łomży), tak długo nie dochodziły do uszu św. Jana Pawła II? Nie wiadomo, kto je blokował, dlaczego to robił, a nawet dlaczego listy przekazane papieżowi za pośrednictwem pięciu polskich biskupów nie dotarły do Ojca Świętego. To są pytania, które nadal przed nami stoją i na które trzeba odpowiedzieć.
https://wiadomosci.onet.pl/religia/julisz-paetz-nie-zyje-tomasz-terlikowski-komentuje-sprawe-arcybiskupa/ph5fdet

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: profanacja katedry arcybiskupem

Największą profanacją jesteś ty paplik.

Myślałem że pedał pedała będzie bronił.

Autor: rei (---.elomza.pl)Data: 15-11-19 21:34

Największą profanacją jesteś ty paplik.

Myślałem że pedał pedała będzie broni

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

a ty czopek zamknij pizde

rei ty śmieciu , ty gnoju intelektulany , gnido , śmierdzacy padalacu bez szacunku dla innych ludzi.

facmen

kvrvów się nie sanuje kvrvy się utylizuje

Autor: rei (---.elomza.pl)Data: 15-11-19 21:47

a ty czopek zamknij pizde

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Czy to pogrzeb czy co innego to żałosne forumowe k.rwy jak zwykle się gryzą. Tfu

idiotyczność argumentacji PiSlamskiej hołoty POlega na ustawicznym straszeniu upiorami z przeszłości: komuna i komuchy dawno zdechły, a oni wciąż na nich wskazują, Tusk PO okresie swoich nierządów kończy już kadencję prezydenta Europy, ale oni wciąż do niego wracają..., a tymczasem zaczął się już 5 rok panowania JarKacza i zaczynają się schody...
...prawda natomiast jest taka, że to dzięki POprzedniej koalicji PiSlamiści mieli z czego opłacać gumofilcom POparcie, bo efekty gosPOdarcze POlitycznych decyzji nie następują z dnia na dzień, tylko PO latach i ta bolesna prawda właśnie się POtwierdza w rozpaczliwym szukaniu kasy tuż PO wyborach, przed którymi tak wiele się naobiecywało...

A ten swoje gónwo-prawdy ekonomiczne wkleił nie tu gdzie trzeba

rei, napisał ... myślałem ... nie jest to możliwe człowieku, jak byś myślał to byś nie pierd.. głupot, a tak... pierdo... o bogu, bronisz czarna zarazę, ale udajesz chrześcijanina :D

człowieku, to jest jak wierzyć w biblie i teorię Darwina

pozdrawiam
Myślących ;)

@paplik: Polska jest profanowana Twoim tu zamieszkiwaniem.
Przenieś się więc do krajów przodującego marksizmu. Masz w czym wybierać. Od Chin, poprzez Eurosodomę, po Kanadę.

Christiańska Prostytuto
...śpiesz się do POznania ucałować swego pasterza, bo niebawem zamurują go na wieki POd katedrą...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0