czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\"

raqlan i jeszcze jedno bo umkło mi z głowy:):)
Czytac uwaznie a zrozumiec to co się czyta a tym bardziej zinterpretować to prawidło, to jest ogromna róznica i dla wielu nie do pokonania :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Studiujesz psychologie? HAHA! A jeśli ktoś odpowie Ci w mądrzejszy sposób unikasz konfrontacji, tak nie robi człowiek, który ma zadatki na psychologa! Psycholog ma pomagać innym rozwiązywać problemy, a Ty nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi i pogodzić się z tym kim jesteś. Mieć zamożnych rodziców i bredzić na forum o takich sprawach nie no hahaha! Nie znasz życia, moi rodzice nie są zamożni ale nauczyli mnie POKORY wobec siebie i SZACUNKU do innych, wpoili kulturę bez której w dzisiejszym świecie jest się aspołecznym, a Tobie zdecydowanie jej brak. I tak na koniec... na jakiej uczelni studiujesz? Bo masz ogromne problemy z pisownią. Jednego jestem pewien - nie jesteś tym za kogo się podajesz. Dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Nie, nie doczytałeś ajzy..., jeszcze przez te parę lat wpm będzie odkładac z wizją, że za meterek po 1000 zapłaci, wszak cyt."na łeb na szyje nieruchomosci lecą"

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

kiedyś było wiec nie mów ,że blefuję !!!!!!!!!!! tu masz linka


http://www.prawo.egospodarka.pl/26472,Podpisanie-umowy-o-prace-rodzaje-i-warunki,1,34,3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Kurcze to juz na senek :)

http://www.youtube.com/watch?v=sL6RnQuDNs4





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

a pewnie wygoń Figę, hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Panie Andrzeju I. - lecz się pan na nogi bo na głowę już za późno.
W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach, którzy w jakiś sposób wydymali cię w odbyt. A może wciąż masz żal, że po 2 latach wywalili cię z seminarium, a było tak miło..?

Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

GG 36234560
Mail: fighterfrags@interia.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

mialam w tym miejscu sklep stracilam duzo wiecej, nie zarobisz w tym miejscu na uzywaku na czynsz a gdzie jeszcze inne wydatki nie wspomne o zysku jakimkolwiek, i naprawse nawet reklama nie pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

nie pacz na biedronke ludzie do niej podjerzdzają autami robią zakupy i odjeżdzaja nie spaceruja tam. Z doswiadczenia wiem ze na początku beda znajomi przychodzic z ciekawosci i gratulowac ci jak to fajnie i tak dalej a pozniej bedzie cisza a ty nocami nie bedziesz spala bo czynsz zus prąd itp. naprawde szczerze ci radze a decyzja i tak nalezy do ciebie. Ja bym poszukala lokalu w lepszym miejscu, nieraz jest lepiej wiecej zaplacic a miec pewnosc ze bedzie sie krecilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

najlepiejsugeruj sie wlasna intuicja nie sluchaj mnie ani innych to sa tylko opinie..powinny malo znaczyc dla ciebie..po prostu zaufaj sobie

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org