piątek, 06 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fachowość senatora z PO ...

Ja wiem ,że człowiek może nie pamiętać gdzie położył klucze i co miał kupić w sklepie ale ten nowy marszałek Senatu to już przekroczył wszystko i został tylko wyraz zdziwienia...Na pytanie Roberta Mazurkiewicza z RMF FM pan Grodzki marszałek oświadczył ,że sam nie wie co jest w jego oświadczeniu i co tam zamieścił ...ręce opadają głupi czy słuchaczy ma za idiotów ?
Jednak jak popatrzeć na te ELYTY to łączy ich jedno wielka ignorancja , brak wiedzy i wulgarny sposób bycia i...to samo można zauważyć u piszących i popierających tych fachowców na tym forum...Z wyrazami politowania...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Fachowość senatora z PO ...

Grodzki, jako człek o wysokich kwalifikacjach, wykonujący różne prace zarobkowe w kilku formach, majętny, POsiadający różnorodne dobra..., nie musi na zawołanie precyzyjnie POdawać dane z oświadczenia, bo tych jest bardzo dużo, różnią się w zależności od roku itp..., najważniejsze, żeby nie ukrywał i nie oszukiwał jak PiSlamski Banaś...

Przypomnij o oświadczeniach Banasia. To fachowiec. Przy nich pelowiec to Pikuś.

Poszukiwany honor PZPR-pis. Ktoś coś wie? Komuch w TK hańba Polakom - dla PiSdzielca zaszczyt.

A doczytałem o panu będąc szefem szpitala doprowadził do zadłużenia w wysokości 91 milionów złotych polskich. Ma taka samą właściwość jak czaskoski z Warszawy.

...właśnie Grodzki wytłumaczył skąd wzięło się owo \"zadłużenie\", mianowicie w owym okresie nastąpiły duże wydatki inwestycyjne, ale zadłużenie szpitali to dość POwszechne zjawisko w POlsce, szczególnie tych placówek, które wykonują wysoko specjalistyczne procedury słabo opłacane przez NFZ...

Pan lubi owijać i manipulować ..mam to rozumieć ,że stojąc nad przepaścią nie oszczędza pan ,tylko jak Grodzki inwestuje ? A kto bankrutowi da pieniądze ?
Ile to trzeba znajomości i wysokich oprocentowań ? Ajak wiadomo pieniądze nie pomogły szpital zbankrutował ...I to jest wg pana wysokiej klasy specjalista ? Czy wy obaj nauki nie pobieraliście w tych samych szkołach ? hm....

...nie zbankrutował, tylko połączył się z innym uzyskują status szpitala wojewódzkiego, nie POwtarzaj stronniczych opinii z prawicowych mediów, zacznij od źródła, czyli samego Grodzkiego:
Kłopoty Zdunowa zaczęły się, gdy zbankrutowała firma, która budowała nowe skrzydło. Szpital musiał wydać na inwestycję więcej pieniędzy z własnego budżetu. Dodatkowo, jak wyjaśniał dyrektor, po rozbudowie koszty funkcjonowania wzrosły, a kontrakt z NFZ-em pozostał prawie niezmieniony.
W ramach inwestycji w Zdunowie za 90 milionów złotych wybudowano m.in. nowe skrzydło szpitala. Powstało kilkanaście sal operacyjnych, do których trafił nowoczesny sprzęt potrzebny do skomplikowanych operacji.
http://radioszczecin.pl/1,338084,dyrektor-szpitala-w-zdunowie-moze-byc-zadyma-na-

A teraz jeszcze pewna pani mówi ,że Grodzki wziął 500 USD jak jej mam miała operację i nie zostawił pokwitowania... , to to też należy tłumaczyć sklerozą i brakiem pamięci , czy może to łapówka ?

...pewne panie mogą teraz różne rzeczy oPOwiadać, np. z zawiści, bo zastąpił PiSlamistę na stanowisku marszałka...

Jeżeli w pierwszym dniu jest tyle niejasności co do tego pana to dla mnie on się nie nadaje na to stanowisko ,lub ktoś go wystawił dla żartu jak na zastępcę w Komisji Kultury panią Szerling Wielgus znaną z ekscesów i zadym...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0