czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

już wypłacają od lutego jak ktoś szybko złożył to ma już pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Hmm wpm nie obrażaj ludzi chorujących na zespół Downa. Jeśli Ciebie ta choroba nie dotknęła to nie znaczy, że nie dotknie Twoich dzieci.
Swoją drogą ciekawe, czy Twój szef wie, co Ty o nim, o jego firmie i co najważniejsze o sobie wypisujesz.
Ja takiej pracownicy bym nie chciała mieć, która robi swoją osobą antyreklamę butiku, tak?
Zastanów się trochę nad sobą i swoim życiem.

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Czasem brak argumentów wyzwala agresję, wpm chłopie ogarnij się, wypij dla spokojności ziółka, toć w oczy kole Twój krzyk bezsilności.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

tragedia z godziny na godzinę, zastawiam się jak to możliwe że jeszcze tam pracuje? blondynka? myślę że jak się trochę zestarzejesz to szef wywali Cie na bruk i zatrudni ładniejszą młodszą to wtedy jaśniej będziesz myśleć i się dowiesz jak to cie docenił i kim dla niego jesteś

pracowałem kiedyś w firmie w której szef codziennie gadał na zmianę jesteś dobry jesteś zły i tak dalej, starałem się a jak ja się zwalniałem to nawet słowa nie powiedział nic, mimo że pracowałem tam długo i dawałem z siebie wszystko często po godzinach, życie mnie nauczyło, że praca to jest od do i koniec, nie powinno go obchodzić czemu telefonu w domu nie odbieram, ile mam dzieci i jak się nazywają, praca jest od tego żeby pracować a nie od tego żeby litować się nad szefem, skoro on jest szefem to on ma tak robić aby ja mógł wywiązywać się ze swoich obowiązków, jak nie potrafi zwieść do butiku ludzi to jego problem ja mam mieć kasę na koncie, jeśli ja się nie wywiązuje to może mi zabrać premię lub zwolnić, takie są prawa rynku a nie głupie i naiwne twierdzenie że skoro dał mi prace.. to może mnie mieć na własność, teraz jest koniec roboty wychodzę minute po i tak jest najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

No tak :)
Bo informatyka się w szkole skończyła i zaczęła chemia :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Moje Gratulację też może zostana przyjęte:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

zawsze najwiecj mowia ci co maja najmniej do powiedzenia..sama musisz zdecydowac..moje zdanie znasz :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Oremi,,,,,,,,



Kazdy robi jak uwaza,ale troszke inteligencji wrodzonej trzeba w sobie miec,nie mozna byc kolkiem z plotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

600539481 Kwiatkowski z giełczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Tylko za jakie wynagrodzenie 1000zł netto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

SADZE ZE SA TO DUZE PIENADZE 1000zl MIESIECZNIE.

przepraszam ale za takie pieniadze bedzie pracowal tylko ten kto musi, co ma dziecko na utrzymaniu np i lepszej pracy nie moze sobie znalesc ze wzgledu na mniejsze ambicje . Jak mowilas, jestes na utrzymaniu rodzicow i więcej nie potrzebujesz, wtedy rzeczywiscie , są to duze pieniadze, ale nie dla glowy rodziny. Ale za tysiąc zlotych oplacic mieszkanie, mając jeszcze samochod, gdzie reszta sie zapytam. Nadal są to duze pieniadze ? Odpowiedz brzmi Nie.Zakladajcie swoją dzialalnosc, lub wybierajcie przemyslane zawody, w ktorych nie traktuja ludzi jak parobków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Jeśli akcja jest dobrze zorganizowana, czyli ludzie szukają psa zamiast siedzieć w domu, to maluch się znajdzie. Może ktoś obcy go złapie i zawiezie do schronu lub weta, tam po chipie lub adresówce dojdą do prawowitego właściciela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

nawet mi na tym nie zależy.... nie każdy ma manię wtrącania się bez powodu do każdego postu.... zmieniania nicka.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org