piątek, 13 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

W marszu brało udział kilka tysięcy osób. Z tłumu manifestantów w stronę policjantów rzucano petardy, poleciały też puste butelki. Wznoszono hasła antysemickie, odpalono też race. Agresywny tłum zaatakował policjantów, funkcjonariusze odpowiedzieli gazem . Policja użyła armatek wodnych, aby rozpędzić uczestników . Funkcjonariusze wyprowadzili z tłumu co najmniej kilkanaście osób.

Pięć osób - w tym trzech policjantów - zostało rannych podczas starć w poniedziałek wieczorem we Wrocławiu po rozwiązaniu Marszu Polaków. Służby zatrzymały 14 uczestników manifestacji narodowców. - Sprawdzamy nagrania i możliwe są następne zatrzymania - mówi WP nadkom. Krzysztof Zaporowski.

kaśka, tam też to była prowokacja rządzących przy udziale policji ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Zadyma na Marszu Polaków, zorganizowanym we Wrocławiu przez narodowców.

Warto dodać, że tzw. hasła antysemickie nie tylko odnoszą się do narodu pejsatego, ale do wszystkich jak leci, którzy nie utożsamiają się ideologia upośledzonych \"patriotów\" faszyzujących, czyli oddziałów szturmowych wyhodowanych na PiSwoskiej karmie zdebilenia.
I Jeszcze rok temu nie przeszkadzało to PiSowskiej szkaradzie maszerować i prowadzić za sobą ogon faszystów. Debile myślą ja tu zaraz się wypowie moderatora i mentorka tego forum, że przerwa oddzielająca hołotę pisowską od narodowców faszystów, że to dwa oddzielne marsze, prawda jest niestety taka, że pisowskie smoleńczyki prowadzili faszystowski marsz w latach poprzednich, a dziś w roku wyborczym prezydenckim Adrian i cała wataha wypiera się i nie lubi już swoich żołnierzy kibli stadionowych.

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY kołtuneria oczadzona helem i mgłą smoleńską GDZIE WRAK? i w której celi siedzą"zamachowcy"? bo jakoś gadzinówka w Kurwizji TVPiS nie podaje o celebracji dzielenia wraku tupolewa na medaliki w Republice Smoleńskiej

Aż dziw bierze Picza że zadałeś pytanie,a nie odrazu wiedziałeś co myślę. Znalazłam dwa filmiki, obejrzałam i nie podobają mi się okrzyki które leciały w stosunku do policji,ale bardzo mi się podobał transparent z przekreślonym 447. I za to brawo.To pewnie ten antysemityzm,bo Polacy nie chcą dać się grabić.

Kasia..

De.wotka pasjonuje się problemem, który de facto nie istnieje, jak wiele innych umieszczanych na kato-narodowych transparentach

Tak jest gest Kozakiewicza za chęć grabieży. Nie istnieje chęć grabieży? No jasne tak sobie uchwalili bo im się nudziło,a miliony Polaków trzeba przekonać że się mylą. Wooooon kłamco. Każdemu komu się należy idzie do sądu, dla reszty gest Kozakiewicza od Polaków.

Kasia..

stara cipa jak zawsze pieerdoli głupoty a nie odpowiada na niewygodne pytania
jak wg niej podpalenie budki na M. N. to była prowokacja PO i wina Tuska ,
a jak bydło teraz ochraniane przez sprzyjającą im Policję (bo przecież pod nierządem Ziobry i PiSu) chlew i zadymę robi , to ona milczy.

Kretynie widzę jednak że nie ma sensu pisać,bo dureń i tak wyczyta co zechce. W takim razie w tym temacie bez odbioru czubku.

Kasia..

stara torba, tępa dzida napisała :

Re: Marsz Niepodległości 2019
Autor: Kasia.. (185.238.66.---)
Data: 11-11-19 23:21

\\\"race to mały pikuś: Przed rozpoczęciem zgromadzenia zatrzymaliśmy grupę kilkunastu osób, przy których zabezpieczono pałki teleskopowe, maczety, noże, toporki. Wszystkie te osoby zostały zatrzymane\\\"

Jeden kiedyś się smarował pastą to i kilkunastu można puścić z innymi rzeczami w tłum gdyby co.Jakoś bardzo dziwne jest że odkąd nie rządzą poprzednicy to i budki nie płoną i marsze spokojniejsze,a kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu oszołomów zawsze w takim tłumie się znajdzie.

Kasia..

... ze zdjęć widać, że tam nie kilkudziesięciu a DUŻO WIĘCEJ chuliganów-faszystów rwało się do zadymy.

ps:
kaśka , zluzuj gumę w majtach i zmień pampersa :)

stara torba, tępa dzida to cie wysrała

o i pedał świński ryj, będzie teraz starą babciną cipę lizał ?
nie podlizuj się cio.to, bo to niehigienicznie

Autor: 0-22 (---.unknown.vectranet.pl)Data: 12-11-19 14:32

o i pedał świński ryj, będzie teraz starą babciną cipę lizał ?
nie podlizuj się cio.to, bo to niehigienicznie

dlatego takich jak ty powinno się utylizować

A ja myślę, że najlepiej odpieprzciesię od Polaków i od Polski.

Antypolskie kvrestvo wreszcie szczęśliwe.
Zamiast obrony Polski, ojczyzny i narodu polskiego, doszukało się ich tzw. faszyzmu.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191212011647.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0