piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

:)))
czy ci stolarze nie mają nazwiska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

Jak miło poczytać o sukcesach kogoś z Łomży. Życzę dalszych sukcesów!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

<<<<<alusek<<<<<<


I co z tego ze mieszkam z rodzicami,ale niedziaduje mam swoja kase,pozatym na calym swiecie tak jest jaka jest emerytura takie sa zarobki netto.W Polsce emerytura jest 700 zl srednio to i takie zarobki powinni byc miesiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

M@ster na cenę oprócz wymiaru składa się wiele dodatków jak np. spad na bok, dodatkowe drzwi, okno, kolor, rodzaj bramy. Tak że każdy garaż będzie inaczej kosztował. Dla mnie temat garażu już nie aktualny, ponieważ zdecydowałem się na wiatę. Dziś zamówiłem drewno w tartaku i blachę trapezową na pokrycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

Z okazji dzisiejszego swieta wszystkim Paniom skladam jak najlepsze zyczenia :)


http://www.youtube.com/watch?v=Bm0ffq_Z35A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

k4t -- POPIERAM !!

"zezowaty to osoba która za wszelka cene próbuje tylko wywrzec wrazenie i udowodnic swoja racje..."


i tak ma marną reputację :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!


Gdzieś tu , w którymś z tematów @ wpm pisała , że ma 21 lat , od trzech lat " pracuje" i pierdzi w stołek w jakimś tam butiku za 800 zł/m , kiedy i gdzie ona miała się czegokolwiek nauczyć ?

Nie dziwcie się , że bzdury wypisuje wpm .

" WSPOMNIECIE moje slowa " , ot i Chandlowiec nic dziwnego , że nikt nic NIEKUPUJE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

"Pracy w Łomży jest dużo, tylko uczciwych ludzi jest mało" napisała wpm

Ty naprawdę wierzy w to, co piszesz? To ja nie mogę uwierzyć, jak bardzo jesteś nieświadoma tego, w jakiej rzeczywistości się znalazłaś. Ja nie chcę Cię atakować, ale jednocześnie nie mogę przejść obojętnie wobec tego, co Ty tutaj wypisujesz. No Sorry. I nie myśl stereotypowo, każdy przypadek jest inny. Jest wiele osób, które chciałby mieć pracę, chociażby dlatego, by nie być narażonym na ciągłe szykany ze strony innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

I nikt za tą kiepską promocje nie ponosi odpowiedzialności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

buchachahaha
Tylko jedna odpowiedź mi przyszła do głowy gdy przeczytałam: "wtedy zobaczymy kto jest tu glupi"

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!


Autor: raqlan i Autor: k4t ,


nie wyszło wam w temacie : Ustawa o ochronie danych osobowych:Art 6 ,
ośmieszyliście się i wykazaliście swoją " inteligencję i wiedzę prawniczą " ,
teraz próbujecie się nieudolnie odgryżć ?

raqlan , już dzieliłeś skórę na niedżwiedziu , wyciągałeś łapę po działkę z wg twoich " racji " należnego odszkodowania w wysokości miliona , a póżniej zszedłeś do 50 000zł ,

raqlan , zastanów się co piszesz , a jak masz jeszcze jakieś wąty , to sprawdż temat : Ustawa o ochronie danych osobowych:Art 6 , tam brylowałeś głupotą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

To chyba powinno wiele wyjaśnić :

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09-02-12 10:03

OjciecR co ty taki zawsze przeciwny jestes,troszke znam sie na cenach,i wiem ile gdzie co kosztuje,a Ty masz nieruchomosci czy co?ze zawsze sie unosisz,wiesz dobrze o tym ze w Lomzy ceny sa z kosmosu wziete,pozatym mam juz dom,pobudowalem,kupilem dzialke itd,i wiem ile kosztuje budowa domu w Lomzy,tylko ci pseudo biznesmeni chca o 70%wiecej za to co nie jest warte.


bez komentarza!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

yyyy to wpm jest obojniakiem, czy ma rozdwojenie jaźni?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!


wpm


Zastanawia mnie jaki ty masz w tym cel , że tak bezustannie du pą szczekasz ? Tematyka twoich postów bezustannie krąży wokoło handlu , galerii , ewentualnie nieruchomości . Ciągle dyskredytujesz innych i do znudzenia głosisz swoje " mądrości " : " najlepsze miejsce na handel to okolice Mazowieckiej " ,

Czytając twoje posty z ostatnich dni, gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,
a ostatnio w temacie : Dobry fotograf na ślub , 28-02-12 o11:41 , napisałeś : " dlaczego ty mi prace zabierasz?ja jz jestem zdecydowany ta te impreze,nie wtracaj sie gdzie cie nieprosza. "


... odnoszę wrażenie, że ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

nie dziwcie sie Zezowate szczescie ma zespol dauna hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

tak, wyplacaja


niebieska idz do PUP

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

A gdzie serafiniak i reszta kadry ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org