sobota, 25 stycznia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: tak się pluje narodowi w twarz!!!!!!!!!!!!

Wincej,wincej,wincej wykrzykników... Myślałam że rzeczywiście ktoś Polakom pluje, ale widzę że można idiotyzmy i chore obrazki olać.

Kasia..

zapytaj sie tego mądrego inaczej gdzie helikoptery , gdzie helikoptery budowane wspolnie z ukrainą , gdzie czołgi , gdzie statki , gdzie okręty podwodne. Może sprzedał ruskim za jedno euro jak francuzu ruskim Minstrale hahahahah.

zapytaj go czemu tak spierniczał ze smoleńska zaraz po katastrofie zamiast udać sie na miejsce i ratować prezydenta? Zapytaj sie co go tak wystraszyło albo jakie papiery jechał szybko do Warszawy zapierniczyć z sejfu.

a tam w sumie co ty transo wiesz jak ty tylko fiuta sobie podwiązujesz pod jaja i mamisz tylną szparą wsiowych podrywaczy.

facmen

Czubeczku ja o twoim obrazku tylko i ilości wykrzykników,a ty mi mówisz co i kogo mam pytać. To ty taki\" inteligentny\" i nie masz pojęcia i nie znasz odpowiedzi? Widzisz za bardzo ci pchali i uszami trzy szare komórki chłopaki wypchali, mówisz,że \"transy\"? Ja tam nie wnikam w wasze zabawy.

Kasia..

stara prukwo prawicowa won do obory

facmen

Z obory wróciłeś, mało ci tych twoich\"transów\" nawet zwierzakom nie przepuścisz? Biedne stworzenia.

Kasia..

o stara prukwa prawicowa i na zoofili się zna. Masz jakie selfie np z burkiem sasiada?

facmen

A to swoich nie masz,no nie gadaj.Ja mam ze swoim psem ale to takie jak lubisz,tylko zwyczajne więc się nie podrajcujesz, więc ci nie pomogę.

Kasia..

Widzę że czerpiesz z listy płci całymi garściami,raz trans,raz zwierzak,raz jeszcze coś innego. A to nie ty mówiłeś wczoraj w sklepie jak stałeś w tej samej kolejce co ja do ekspedientki:
-Poproszę 2 kilo kiełbasy żywieckiej.
-Może być w plasterkach.
-A co ja mam dvpę na żetony?!?!

Kasia..

hahah skąd takie podejrzenia o tak haniebne gusta? słuchaj stara prawicowa prukwo nie zarzucaj komuś tego co tobie tak miłe.

facmen

Przecież ja tylko z tobą w twoich klimatach,nie moich. Ja jestem absolutnie zdrowa i heteroseksualna.

Kasia..

Więc widzisz normalni ludzie w glinie nie lepią,nie ten plac zabaw,a że ty jesteś codziennie innej orientacji to jutro możesz być kimś innym i zapytasz swojej towarzyszki co sądzi o seksie analnym i ci odpowie, że nie ma nic przeciwko, i nie będzię się wtrącać, jak spędzasz czas z innymi kolegami gdy jesteś poza domem.

Kasia..

hah stara prawicowa prukwa twierdzi ,że ona jest no tego normalna nie mogę. Kto ci prukwo to powiedział?

facmen

autor: Kasia.. (185.238.66.---)
Data: 11-11-19 16:33

Wincej,wincej,wincej wykrzykników... Myślałam że rzeczywiście ktoś Polakom pluje, ale widzę że można idiotyzmy i chore obrazki olać.

======================
Już się nie ukrywa ze swoją sympatią, ?? :))) Dusi się hipokrytka i aż nogi ściska uda i wzdycha do obiektu pożądania Jarosława, by po chwili odwrócić uwagę do skrytej swej mości do starca i faceta marzeń, pisze dalej....

De...
\"-ja o twoim obrazku tylko i ilości wykrzykników,a ty mi mówisz co i kogo mam pytać..\"

Nie zagłuszysz swych pragnień De... to widać i czuć zawsze punktujesz gdy ktoś postawi nawet przecinek o PODŁEJ ZMIANIE Smoleńskiej. Tylko ślepy KALI inaczej rei nie zobaczy reszt to widzi.

A propos, qrwa gdzie jest wrak sekciaro smoleńska.

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY kołtuneria oczadzona helem i mgłą smoleńską GDZIE WRAK? i w której celi siedzą"zamachowcy"? bo jakoś gadzinówka w Kurwizji TVPiS nie podaje o celebracji dzielenia wraku tupolewa na medaliki w Republice Smoleńskiej

towarzyszka kasia głęboko zakorzeniona w PRL-pis. kto to mówił: naród to partia, partie to naród. Wasz I sekretarz już dawno podzielił naród: Polacy to wyłącznie PisdzielCe. Reszta to gorszy sort.
A faktycznie, trzeba mocno nienawidzieć Polaków, żeby na marszałka seniora obsadzić rosyjskiego szpiega. Na Kremlu podaje się szampan.

Atbisku widzę że choroba postępuje, zdrówka życzę. Jeśli podoba ci się obrazek dający do zrozumienia że ci co są najbardziej rusofobiczną partią w Polsce są Rosji przychylni to komentuj te idiotyzmy. Dla mnie jaki obrazek,tak skomentowany,tu można tylko się zastanowić skąd tacy debile są.

Kasia..

kaśka stara rozklapcjała cipo , lecz się na nogi, bo u ciebie na głowę, to już za późno
ruska markietanko a teraz jak zawsze wychwal swojego idola Putina

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0