czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

To samo karton z Biedronki zarabac i bedziesz mial fajna chatke hehehe,nie wydasz tyle kasy,a kase oddaj biednym,to lepiej zrobisz,po co ci ten kurnik kury bedziesz w nim pasl,hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Wczoraj jadąc samochodem w radio byłą informacja ,ze PUP w Kolnie ma przyzawac dotację dla 180 osób więc to chyba dosyc dużo ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Bartek123 podaj jakie wymiary i ile sobie zażyczyli i z czego jest zbudowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Dajcie spokój :) Wstyd sąsiadów :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Ruszyć dupy i wsiąść na rowery a nie gów.no garściami żreć !!!!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

jak nie możesz znaleźć ogłoszenia, to to nie jest praca dla Ciebie. Szkoda Twojego zachodu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa



Nie wiem czemu mają służyć te głupkowate komentarze wpm ,
gdzie w każdym temacie dotyczącym nieruchomości , domów , mieszkań czy to jakiegokolwiek biznesu/interesu , zabiera głos nie mając NIC konkretnego, merytorycznego i mądrego do powiedzenia .
Jaki ma w tym cel @wpm ?

Czy to ZAZDROŚĆ i ZAWIŚĆ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

W Dniu Imienin kobiet ;)) [cyt. za K. Kononowicz]

Dziękujemy ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa



facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

referencje od innych firm? chyba w jakich się pracowało, jak pracodawca ma czas i chęci to sam zadzwoni do firmy i się spyta, takie referencje to ja ci mogę napisać, ciekaw jestem co ci po nich jak nie będziesz w stanie ich sprawdzić
resztę danych typu ile dzieci no wes i ty kobieta? tego wymagasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa



nieesia

Tak , masz rację , znam zasady .
Jedno ale : 100 % składanych wniosków było wstępnie weryfikowanych przy samym składaniu i KAŻDY składający spełniał warunki . Kryteria przydziału są niejasne , decyduje o tym komisja , trudno jest ocenić czyj wniosek jest lepszy np biorąc pod uwagę , że 80 % składanych wniosków dotyczy uruchomienia jednoosobowej firmy z branży budowlanej ( ewentualnie stolarze , spawacze , fryzjerzy ) .
Wg mnie komisja nie ma prawa subiektywnie pominąć kogokolwiek kto warunki spełnia , a jest ' MNIEJSZY " .
I tu niestety , tak mi się wydaje zła wiadomość dla Autor: Pan Ciekawski , pomimo że jego działalność Ortodoncja/Protetyka , jest wg mnie o wiele " ciekawsza " od wielu innych , to nie można wykreślić z kolejki nawet już 50tej z kolei osoby o tej samej proponowanej działalności np zakładając że pierwszych 50 wniosków dotyczyło 50-ciu jednoosobowych firm malarskich .


PS:
Pan Ciekawski i nieesia , życzę Wam powodzenia , oby się udało .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

prace za 800 zł na 3/4 etatu

dla mnie to nie szef tylko sbek zaraz by chciał wszystko wiedzieć, a jeżeli tak to on w ogłoszeniu też powinien pisać czy ma dzieci i jakim samochodem dupę wozi, widzę wpm że masz strasznie zryte podejście, ten Twój szef to chyba mąż!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

to i ja piosenusie dam :):)

http://www.youtube.com/watch?v=F_23kc7N9MQ&feature=related

Nie będę gorszy :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa



paplik

miałem cię za mądrzejszego , a tu prostackim chamstwem pojechałeś ,

niesmaczna jest ta wklejka penisa ,



w takim dniu i w takim temacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Mi wróżka wywróżyła, że będę bogaty i miał piękną żonę.
Więc wydaje mi się, że wrózki są ok i warto wydac 50 pln, żeby się dowiedzieć takich rzeczy.















Buahahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa


raqlan w innym temacie tak bronił " praworządności " i prawa w jego amatorsko-domowym rozumieniu , a TU pomawia Urząd , instytucję państwową .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

aduska1212 chyba wierzysz w bajki? Niestety świat nie jest taki piękny i sprawiedliwy jak ci się wydaje. Znam osoby które poszły na rozmowę kwalifikacyjną chociaż wiedziały, że mają już pracę. A te ,,castingi'' to są robione tylko po to żeby wszystko zgadzało się w papierach w czasie kontroli. Nawet najlepsze kwalifikacje i doświadczenie się na nic nie przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Jak widać głupich nie sieją i orzą, a sami się rodzą! Współczuję Twojej matce, bo wychowała debila!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Jak widać głupich nie sieją i orzą, a sami się rodzą! Współczuję Twojej matce, bo wychowała debila!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

zs

kto sie kim urodził .........


a to dla naszych wspaniałych kobiet :-)

http://www.youtube.com/watch?v=aIrCFrFpHvw

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Też jestem tego zdania, warto spróbować nic za to nie płacisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

ten penisowy tort jest świetny. ale aby to docenić, trzeba mieć poczucie humoru :)
dzięki paplik :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Zgadzam się, utrzymać się za 800zł w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe. Samemu oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa




O jak miło Panowie.... Dziękujemy Dziękujemy...

Miłego dzionka ....

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Witam. Strona internetowa PUP Łomża. Dostępna w zakładce. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa


http://stronka-agusi.pl/gify/images/330roze_odbite_w_wodzie_stronka-agusi.gif


Posyłam kwiaty - niech powiedzą one
To, czego usta nie mówią stęsknione!
Co w serca mego zostanie skrytości,
Wiecznym oddźwiękiem żalu i miłości.

Posyłam kwiaty - niech kielichy skłonią
I prószą srebrną rosą jak łezkami,
Może uleci z ich najczystszą wonią
Wyraz drżącymi szeptany ustami,
Może go one ze sobą uniosą
I rzucą razem z woniami i rosą.

Szczęśliwe kwiaty! im wolno wyrazić
Wszystkie pragnienia i smutki, i trwogi;
Ich wonne słowa nie mogą obrazić
Dziewicy, choć jej upadną pod nogi;
Wzgardą im usta nie odpłacą skromne,
Najwyżej rzekną: "Słyszałem - zapomnę."

Szczęśliwe kwiaty! mogą patrzeć śmiale
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Adam Asnyk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

ta? a tobie się wydawało że szpachlą macham na budowie i co to było? z czym zgodne i jak to się miało z myśleniem? nie pisz takich rzeczy bo hitler u nas nie rządzi, mamy demokracje, wolność słowa więc jak dotknęło zaciśnij zęby i zezowate oko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Witam mam namiar na truskawki pisz na gg7274478

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Do oremi

Jak chcesz oceniać, to najpierw proponuję popracować nad elementarnymi zasadami pisowni (przecinki, poprawna polszczyzna). Zrozumienie takiego posta jak Twój to nie małe wyzwanie. Co znaczy słowo "wougle" (pewnie chciałeś napisać "wogule"?

" i te bulwary co to wougle jest,"

- jak nie wiesz czym są bulwary, to zajrzyj do wikipedii.

Bulwar to najlepszy sposób na zagospodarowanie rzeki płynącej przez teren zurbanizowany, czyli miasto. Bulwary posiada wiele polskich miast, przez które płynie rzeka, a jeszcze więcej marzy o możliwości ich postawienia. My natomiast mamy najpiękniejszą wg mnie polską rzekę, zwaną powszechnie polską amazonką. Dzięki tej inwestycji powstanie kilka miejsc pracy, a u nas każde jest na wagę złota. Ponadto bulwary mają być częścią planowanego szlaku historyczno-turystycznego, jednak już osobno będą stanowiły przyjazną przestrzeń publiczną. Poczytaj trochę o tej inwestycji, a później komentuj. Polecam wpisać w googlach "bulwary łomżyńskie".

Oczywiście punkt widokowy również byłby jak najbardziej pożądany, ale takim punktem, swojego rodzaju, jest już natura, np. góra Bona. Miasto czeka też na oferty kupna wieży ciśnień, która po zagospodarowaniu może stać się punktem widokowym, w dodatku za prywatne pieniądze.

Zgadzam się, że nasze miasto nie jest prawidłowo i wystarczająco promowane, ale akurat bulwary to bardzo dobra inwestycja, a problem promocji wymagałby dłuższego wywodu i bardziej złożonego, na który nie mam czasu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

mam do zaoferowania oryginalny Meizitang zielony. Jedyny skuteczny środek na odchudzanie dostępny w Polsce. Gorąco polecam

Botanical Slimming

100% Natural Soft gel
36 kapsułek
Działanie produktu skupia się głównie na miejscach, w których tkanka tłuszczowa szybko powstaje - brzuch, talia, uda, pośladki

Opakowanie zawiera 36 kapsułek (każda po 650mg).

Dawkowanie - 1 kapsułka przed lub tuż po śniadaniu. Należy nie przekraczać zaleconej dziennej dawki preparatu!

Przechowywanie - w suchym, ciemnym, chłodnym miejscu

Wiek - przeznaczony osobom, które ukończyły 18 lat oraz nie przekroczyły lat 60

Przeciwwskazania -choroby układu krążenia oraz inne groźne przewlekłe schorzenia, ciąża i karmienie piersią

Produkt ORYGINALNY

cena 95 zł


mozliwośc za pobraniem 105zł

meizii@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

@niebieska0000 musisz zebrać wszystkie pity od pracodawców z 2011 , dać komuś kto Ci to rozliczy a potem zanieść do urzędu skarbowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

W sumie fakt- inaczej na papierze a inaczej w rzeczywistosci ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Poprosiłem użytkownika "mona77" o filmiki z udziałem zespołów "Amor" i "Non-Stop" i... cisza. Ponoć jeszcze z VHS-a nie zgrał. Uważaj człowieku, bo jak ci ktoś do dupy nakopie, to resztę życia na stojąco spędzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Uważajcie bo w Olsztynie prezydent miasta zrobił sprawę internautom o zniesławienie, występuje też na drogę cywilną. a wcale nie były to jakieś chamskie wulgarne wypowiedzi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Hej, mam pytanie w tym temacie, gdzie wymienie olej i filtr oleju? Chodzi mi o kupno na miejscu i wymianę i jaki koszt takiej usługi? :-)
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Proponuje policzyć ile jest ogłoszeń ludzi szukających pracy a ile tych którzy chcą ją dać. Ostatnio był casting do pewnego sklepu na starym rynku, chętnych było na pewno ok. 100 prawdopodobnie dostali 300 CV na maila. To nie świadczy o tym, że ludzie nie chcą pracować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

ta sprawa kwalifikuje się do policji nie można upubliczniać czyjejś prywatności bez jego zgody. paragraf murowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Tylko potem nie piszcie, że macie małe utargi i zastój w sklepach. Jak zapłacicie robolowi 1000 zł to on zrobi zakupy w biedronce bo na więcej go nie stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Chlopcy... gdzie zyczenia dla pan...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

załóżmy 300str ksiązka to 30zł Nie lepiej kupić ksiązki?! Zawsze mozna bedzie ją pozniej odsprzedać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

wystarczy się rozejrzeć http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496388&t=496388

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496386&t=496386

Wystarczy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

http://www.youtube.com/watch?v=JmcA9LIIXWw&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

biess... nie, nie wystarczy!!!! milcz jak do mnie mowisz, mlecz w jadaczke i siad...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa



Spełnienia wszystkich marzeń , zadowolenia z siebie , radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam .... wspaniałe , niepowtarzalne Panie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

i co uważasz że w ten sposób pokażesz jaka jesteś dorosła??
a tu specjalne życzenia dla Ciebie maja000
http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa


maja000 , a właśnie miałem Ci wysłać życzenia ,

niestety nie wszystkie " kobiety " na to zasługują !





wstydż się " kobieto " ! nieładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Piękne życzenia,dziękujemy bardzo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08-03-12 08:53

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,


___________________________________________________________


To nie są złote myśl ale możesz je tak traktować - masz do tego prawo którego Tobie nie odbieram niech Ci będzie ono dobrze służyło skoro już te określenie używasz jako Tobie właściwe.

Mówisz: "... krew mnie zalewa..." (?) jakkolwiek to rozumiesz widzę ze mój post nie pierwszy i nie ostatni nie jest Tobie obojętny. To dobrze o Tobie świadczy pytanie dokąd ten brak obojętności Cię doprowadzi, co będzie jego owocem w naszym życiu?


Mnie też przysłowiowa krew zalewa nie tylko w sensie teologicznym wobec kielicha cierpienia - kielicha goryczy który jest związany ze złotym, zło tym kielichem mszalnym z którego kapłani - Kolektywni Krwiopijcy stojąc na swoich ołtarzowych piedestałach piją krwawicę z ludzkich ofiar na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej żyjąc w tym religijnym społeczeństwie utwierdzonym w wierze a raczej zakłamanym społeczeństwie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy podobnie do kapłanów manipulacjami w wierze powalają przed sobą na kolana wierzące im społeczeństwo

To jest owoc zło dziejskiego kolektywnego złotego interesu kapłanów którzy z założenia mają być Apostołami - Dobrymi Pasterzami a stali się rasowymi Arcy Kapłanami takimi jak ci którzy ukrzyżowali - religijnym krzyżem zaszczuli życie Boże nie tylko Jezusa w trosce o swoje świątynne interesy na których siedzą jak kwoki ...

... a ludzie publicznie w TV nazywają ich "Pasibrzuchy" dyskutując publicznie nad ich :
nieobliczalną pazernością,
bezgraniczną arogancją
i świętą nietykalną bezkarnością,
obnażając ich sakra mentalną obłudę działającą sprzecznie z nauką Jezusa dla którego taka sakra mentalność była przysłowiowym gwoździem do trumny i bramą do piekła Golgoty.


O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd.php?idfot=35146&u=bikini SIAD U MYCH STOP BIESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org