czwartek, 05 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

\"Ty jesteś Jachira?\" - zapytał. Posłanka potwierdziła z uśmiechem. \"To wy***alaj stąd. Jesteś zwykłą ku**ą!\" - zaczął krzyczeć. Apele, by się uspokoił, odniosły tylko przeciwny skutek. \"Nie będę spokojny dla zdrajców ojczyzny! Nie jesteś Polką\"https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/klaudia-jachira-zaatakowana-w-pociagu-w-obronie-stanal-konduktor/2qcwvdm

...dlatego tak bardzo POtrzebne są działania na rzecz nowoczesnych, POzytywnych, humanistycznych, wartości, dlatego należy zwalczać państwo PiSlamskie...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: tym się różni katolicyzm od chrześcijaństwa

Ale atak, bo prawdę jej powiedział.
Czy biegał za nią po pociągu z siekierą?

Paplak a nie piszesz w takich sytuacjach kto sieje wiatr ten zbiera burzę? Może oglądał ostatnio teleturniej owej\"pani\" o Smoleńsku i nie spodobał mu się żarcik w stylu tu rączka a tam nóżka?!

Kasia..

Z niej taka pani, jak z bolka potomek cesarza.

Dlatego owe słowo jest wzięte w cudzysłów. Osobiście nie pochwalam takich odzywek w stosunku nawet i do takiej\"damy\" mógł jej powiedzieć co o takich myśli w mniej wulgarny sposób, ale dziwi mnie bulwersacja Paplaka, oczywiście wybiórcza bo jakoś tu słów o burzy nie użył,ani takiego wpisu, który też jest jego:\"trafił/a swój na swojego..., albo trafiła wreszcie kosa na kamień...\"

Kasia..

Gdyby tak np podobnie biedroń powiedział księdzu, puto z folksdojczami byliby w siódmym niebie.
I o żadnym ataku mowy nie byłoby.

Wiadomo i wtedy by była wina księdza.

Kasia..

prawicowe szmaty mieniace się patriotami .

facmen

szkoda ,że ta prawicowa szmata na mnie nie trafiła to bym mu z glana z ryja wyprostował

facmen

powyżej reakcje takich prawicowych szmat typowe dla ich poziomu kultury i inteligencji.

facmen

...dobrze, że chociaż obsługa POciągu zachowała się prawidłowo, bo katoliccy współpasażerowie wyraźnie bali się kato-faszysty, takiemu nie wiadomo co do nienawistnego łba może uderzyć..., i to jest dowód na terror publiczny kato-prawicowej hołoty...

Na msze urzędowe skvrwiele sms-ami zapraszają, ale Po drodze udusiliby nielubianych adwersarzy...

Czego się spodziewać po neandertalczyku, czy dzieci z ojca upośledzonego plemienia posmoleńskiego kretynizmu mogą być przy zdrowych zmysłach? Jaki ojciec Jarosław takie i smoleńskie dzieci, trzeba pamiętać że starzec nie tylko ojcuje pisdowatej gawiedzi ale przygarną całe Rzesze :) bandytów stadionowych i faszystowskie ścierwo.

Aż się prosi zanucić \"Wszystkie dzieci nasze są\" - Majka Jeżowska

I nasza obiektywna forumowa mentorka i filozofka Pani De:

\"...w takich sytuacjach kto sieje wiatr ten zbiera burzę?...\" a może ta Jachira też tak podeszła do tego i zbierała BURZĘ po tym jak panował w kraju debilizm i histeria zamachu, trotylu i mgły gdy modlono się do zmarłego w katastrofie marnego urzędnika i jego żyjącego brata bliźniak jak do boga, może to jej wiatr a twój kolega o podobnych poglądach jak twoje później pyta w pociągu - \"Ty jesteś Jachira?\\\"
Trudno wbijać do łba pisowskiego normalności, ale próbować trzeba hołotę utemperować i ustawić w oborze.

---
Szczęśliwi Ci co są wolni od klęczenia.

Atbisku ten cytacik o burzy to ulubiony wpis waszego ziomka Paplaka w stosunku do innych. Tu nie obowiązuje? Podoba wam się teleturniej owej\"damy\" i szyderstwa z ludzi co zginęli w Smoleńsku?!

Kasia..

A może to wam się podoba, kombatanci byli\" przeszczęśliwi\" aż apel wystosowali.

Jachira jest znana z kontrowersyjnych filmików. Już w trakcie kampanii wyborczej doszło do głośnych skandali z jej udziałem. Przyszła posłanka fotografowała się z transparentem „bób, humus, włoszczyzna” pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, kpiła także ze znaku krzyża oraz z ofiar katastrofy smoleńskiej.

W reakcji na zachowanie Jachiry Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych apelowało do sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej o skreślenie jej z listy kandydatów.

Kasia..

Normalnemu facetowi po takim występie opadły by nie tylko ręce,ale komentarze pod spodem są adekwatne do poziomu artystycznego.

https://youtu.be/jQ8SZifLZiM

A tu \"słynny\" występ.

https://youtu.be/bGa6oBWHG7Q

Kasia..

Ciąg dalszy bardzo inteligentnych reprezentantów jakiejś części Polaków.

Takich przedstawicieli wyborcy Koalicji Obywatelskiej chcą mieć w Sejmie? Klaudia Jachira, niespełniona opozycyjna aktorka, kandydująca obecnie w wyborach do Sejmu pokazała już to, czym może się pochwalić - profanacja hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna” czy pełne pogardy słowa o wyborcach Prawa i Sprawiedliwości to niektóre przykłady jej „twórczości”. Internauci przypominają jej skandaliczne nagranie o „parówkach smoleńskich”.

https://youtu.be/PX2-qw50ex8

https://wpolityce.pl/m/polityka/465182-czysty-obled-jachira-sprzedaje-parowki-smolenskie

Kasia..

stara prawicowa prukwo twoje wypaczone komentarze maja taką wartośc merytoryczna jak pierdzenie weża na stepie.

facmen

Stary lewicowy capie twoje komentarze i tobie podobnych na mój temat interesują mnie mniej niż zeszłoroczny śnieg...

Kasia..

\" szyderstwa z ludzi co zginęli w Smoleńsku?!\" Na pewno z ludzi co zginęli? Jakoś to inaczej niePiSdowaty świat widzi.

Twój poturbowany mózg po miesiączkach starca na drabince tak to odbiera, że to szyderstwa z ludzi co zginali, a może ta komediantka o marnych zdolnościach aktorskich parodiowała przekaz z kretynizmu jakie wyprawiała dzicz gdy zjeby PSowskie wmawiali wam zamachy, mgły gdzie obwożono truchło po okolicach bezczeszcząc ich ciała i pamięć, gdzie mogiły ze szczątkami traktowało PiSowskie ścierwo jak wykopki ziemniaczane . Gdzie na trupach braciszek marnego urzędnika doszedł do władzy. Najprostsze pytanie pisowski kołtunku gdzie jest QRWA WRAK!!! o którym tak ryczała gawiedź pod oknem Bronka?

Dla niektórych nakręcona laluniu nie ma już odwrotu wpadłaś w sidła tego otępienia. Choć raczej śmieszności. :)

---

więc stara prawicowa prukwo znikaj z tego forum papier toaletowy prać w pralce.

facmen

A co Atbisku nie zginęli, żyją? A gdzie są? Największy kretyn, oszołom i idiota może tylko z tego stroić żarty w jakikolwiek sposób, a inny idiota to oklaskiwać, już nawet nie mówiąc kto na karcie do głosowania dokonał takiego wyboru. Reszty twoich schiz i wrzucania mnie do worka z tymi co wierzą w zamach nie zamierzam komentować. Lubię jak tkwisz w swoim świecie schiz i urojeń i wiesz lepiej co ja na ten temat myślę. To jest bardzo zabawne.

Facmenie rządzić to ty możesz swoim osobistym forum w Tworkach i to jak ci deko kaftanik poluzują.

Kasia..

tylko bydlak robi sobie jaja z tragedii smoleńskiej

\"dobrze, że chociaż obsługa POciągu zachowała się prawidłowo, bo katoliccy współpasażerowie wyraźnie bali się kato-faszysty\"

Można być większym kretynem i wszędzie wpleść wątek katolików jako tych złych? Oczywiście wiadomo, że obsługa pociągu z katolikami nic wspólnego nie miała,a już cała reszta jadących w przedziałach to sami katolicy. Jak powiadają głupich nie sieją i nie orzą, sami się rodzą co widać na przykładzie Paplaka co złe to katolicy,co dobre to cała reszta.Paplak już wystosował list i mu odpisali że konduktor niewierzący jest i stąd wie.

Kasia..

won stara prawicowa prukwo gnojowice roztrząsać i kurom dupy podcierać a nie tu przy pańskim stole mądrości trasny prezentować.

facmen

Przy pańskim stole to ty chyba robiłeś za podnóżek.A żeby nie ci od gnoju co się naśmiewasz z ich pracy to byś żarł korzonki i korę z drzew w lesie kretynie i prostaku. Bo ja mieszkam w mieście, czego w sumie zbytnio nie lubię,nie mam gospodarki ale wiem dzięki komu mogę kupić jajko wiejskie, warzywa czy inne produkty.

Kasia..

Czego spodziewać się po raszpli?
Standardowy totalny idiotyzm.
Już dawno pisałem że, tam im durniejszy, tym wyżej ceniony.
Jak nie kretyn to złodziej.

PO pierwsze primo Klaudia nie kpiła z ofiar katastrofy, tylko ze sPOsobu śledztwa i wykorzystywania tej tragedii do celów POlitycznych.
PO drugie primo delikwent, który obrażał i POniżał miał prawo do wyrażania krytyki, ale nie do używania wulgarnych wyzwisk POdpadających POd paragraj kodeksu karnego.
PO trzecie primo owo karygodne zachowanie jest tyPOwe dla kato-prawicy, którzy zwykle PO faszystowsku odgrażają się wszystkim uznawanym za obcych i innych.
PO czwarte primo to odróżnia anachroniczny katolicyzm (agresywny, wykluczający, dyskryminująco wojowniczy) od nowoczesnego chrześcijaństwa (tolerancja, szacunek dla innych ludzi i ich odmiennych cech, czy POglądów).

O patrzcie jak szybko paragraf zna. A pislamska kur.a pod paragraf podchodzi?!

Reszty twoich idiotyzmów gdy nie widzisz prześmiewczych akcji szkoda komentować.

Kasia..

PiSlamska cvrwa była retorsją na czerwoną żydowską gnidę, którego to paskudztwa ty, De.wotko też jesteś autorką, a POza tym durna babo temat dotyczy Klaudi, a nie paplaka...

Ty pos.any fiucie za te swoje kłamstwo że kiedykolwiek napisałam że jesteś\" czerwoną żydowską gnidą\" to tylko w pysk by ci się należało! Kanalia gdy w ciągu dnia po stokroć nie zełga to by dnia nie przeżył!

Kasia..

Paplak wybiórczo prawo w Polsce chcesz traktować? Za wulgaryzmy w stosunku do Klaudii paragrafy a za twoje w stosunku do innych k.rwy już nie?! Tak jak bym ci udowodniła twoją k.urwę w stosunku do mnie to ty byś musiał tą \"żydowską czerwoną gnidę\" spreparować i dobrze o tym kanalio wiesz! Gnida i owszem padało,pada i padać po takich łgarstwach będzie, dopóki nie przestaniesz łgać,dopowiadać, przeinaczać. A to wiadomo nie skończy się nigdy!

Kasia..

No i zaczął się festiwal obrony bandyty (przez forumową patologię), który grozi, wygania z pociągu i nie wiadomo co ma we łbie.

Za to jak Owsiak przeklął na scenie i nikomu nic nie groziło to popierali paragrafy i chcieli ukarania

De.wotko
...i oby się nigdy nie skończyło..., tak mi doPOmóż bóg i wszystkie diabły i szatany jego...

Przecież wiadomym jest, że łgarstwa masz we krwi i dopiero przestaniesz je z siebie wydalać trzy metry pod ziemią,na tym świecie tego nie wyplenisz z siebie.

Kasia..

Autor: Kasia.. (185.238.66.---)Data: 25-10-19 07:08

Gdybyś nie był tym kim jesteś, małą gnidą ...

...a to sama gnida nie jest już karalnym wyzwiskiem..?!, taka z ciebie POlka-katoliczka..?

Gnida to nie k.rwa,nie podoba ci się? Wolisz wesz,czy coś innego? Ciesz się że nie napisałam słowa ch.j albo sk.rwysyn za tą k.rwę. A gnidy się nie wypieram, absolutnie. Gardzę natomiast twoim wkładaniem słów w czyjeś usta. Jesteś kłamca i to taki do postawienia z kilkoma innymi z tego forum w pierwszym szeregu. Ty mnie z mojej wiary w Boga nie rozliczaj,kto jak kto,ale ktoś taki jak ty to wolne żarty. Szukasz naiwnych osób wierzących w Boga,co potulnie nadstawią drugi policzek? To szukaj,ale ja nie nadstawiam w takim wypadku,ja wtedy mogę jedynie dać w pysk.

Kasia..

Powtórzę wszystkim zjebom jawnym i jednaj Pani co to wstydzi się przyznać do miłości do Zbawiciela z drabinki, że szyderstwo jest z waszej sekty i guseł jakie stworzył komitet centralny PiS po katastrofie smoleńskiej. To są dwa rożne światy katastrofa i PO KATASTROFIE hucpy PISowskie i poniewieranie pamięci ofiar przez kaczystów.

Gdzie jest WRAK? hołoto posmoleńska?????

---

Wstyd to kraść i z dvpy spaść. Ja nie należę do osób które by miały się wstydzić swoich poglądów. Jak ich \" pokocham\" tylko w sumie nie mam pojęcia jak można pokochać, rozumiem że zgadzać się z poglądami, polityką, darzyć szacunkiem ale kochać?! Ja tam nie wnikam kogo i jak kochacie.A więc jeśli przestaną lizać odwłoki koniokradów i tych od ustawy 447,to wtedy spojrzę na nich łaskawszym okiem,a jak narazie to patrzę na nich łaskawiej niż na bandę zboczeńców i tych których ludzie pognali od żłobu.A będzie o wiele łaskawiej jak otworzą drzwi i rzekną- Tu jest Polska i będziemy na pierwszym miejscu stawiać interesy Polski, Polaków,a nie Izraela i każdy kto opluje Polskę i Polaków ( nie mylić z rzetelną krytyką), będzie mam mówił jak mamy postępować we własnym kraju,czy pisał pod dyktando innych ustawy szkodliwe dla Polski dostanie 24 godziny na spakowanie i opuszczenie Polski...I wtedy nastąpi ten dzień w którym będą mieli mój szacunek,a na razie są tylko w niektórych kwestiach lepsi od poprzedników,ale leżą przed Izraelem i Usej,a Polska powinna być traktowana na równi i z szacunkiem i nie leżeć plackiem przed nikim.

Kasia..

De.wotko
...w twoje usta nie włożyłbym nawet chvja mojego starego PiSa, o interesie POlski nawet nie wsPOmnę..., a że nadstawiasz drugi POsladek zamiast Policzka wcale nie dodaje ci żadnej wartości...
...sądząc PO wPiSach rodzina twoja musi mieć z tobą niezłą udrękę...

Jakąś zoofilią zajechało? Tyle szkaradztw w małym gnomie. Ty się o moją rodzinę nie martw, lepiej odwagi nabierz i powiedz swoim najbliższym że ci co biorą według ciebie 500 plus na bachory to szmaty co swoją wolność sprzedały..Ale gdzie tam u takich odwaga. To tylko chojrak zza węgła i nie powie najbliższym co myśli,a jak przyznał też pobierają. Jak to w oczy potem można spojrzeć? Chyba że w kaprawe tak nie uwiera.

Kasia..

paplik, to dopiero teraz poznałeś się na tej tępej dzidzie ?

...cechuje mnie nieograniczona wręcz wiara w ludzi, nawet w tak głupiutkie kobiety?! jak nasza forumowa bardzo tępa dzida...

... a to kaśka przyznajesz, że jesteś zoofilką ,
to jeszcze podaj nam tu jak się wabi twój partner - ten rasy Amstaf :)

... to zabawy z wibratorem już starej torbie nie wystarczają

Żebyś miał z tym kumplem powyże nawet i tępe te dzidy,a nie witki które z zewnętrznych narządów stały się wewnętrznymi to byście sobie nawzajem je naostrzyli,a tak to po różańcu,na kolana i przepraszać za krzywdy które ludziom w tym waszym marnym żywocie wyrządziliście.

Kasia..

Nie mieszaj mnie spiczowy kretynie ze swoimi ciagotkami. Rajcuj się sam takim góvnem.

Kasia..

\"etyk Peter Singer uznaje zoofilię za dopuszczalną w momencie gdy kontakt seksualny z człowiekiem nie sprawia zwierzęciu bólu. Singer idzie dalej argumentując, że takie kontakty mogą być nawet obopólnie satysfakcjonujące. Nie wiem po czym to wnosi i wolałbym się nie domyślać, lub mieć pewność, dobrą pewność tego, że domyślać się nie trzeba bo wszystko z Singerem jest w porządku\"

Tu wystosuj depeszę, może będzie zainteresowany.

Kasia..

pies w miejskich warunkach tylko się męczy ,
rozumiem na wsi , tak,

ale w bloku Amstafy, trzymają tylko stare babcie by im psy kapska lizały :)

Widzę masz dziwne rodzinne doświadczenie. Poszukaj gdzieś portalu dla zoofili bo ja nie zamierzam ciągnąć tych zboczeń.

Kasia..

a dlaczego to śpisz ze swoim Amstafem w jednym łóżku ?

... jaki sobie przyjęłaś nick na zoofilskich portalach - babcia Aza ? :))))

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0