czwartek, 21 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pstryczek w nos Piorunka

Przyjechało kilku pajacy z PełO którzy jednoznacznie POparli Maćka (niewybieralnego) przy okazji zaPOminając o bufonowatym i przemądrzałym Jacusiu.
Maćku a przecież PO wyborach samorządowych miałeś ujawnić afery prezydenta Chrzanowskiego. Łomża czeka.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pstryczek w nos Piorunka

Każdy z kandydatów zaprasza do siebie bardziej znanych kolegów partyjnych.
Maciek zaprosił swoich i przyjechali.

Do Jacka podobno miał przyjechać Neumann, ale jakieś problemy go zatrzymały.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Większą weszką i nędzą moralna od Jacka jest spech ale łoni się oba znają bo jak to mówią swój swego pozna po smrodku jego...
I ostatnio takie esmesy przychodzą - jest taki plebiscyt na 4-lomza jak możesz to
zagłosuj na mnie... :)

c2h5oh

W zasadzie to speechowi powinnismy byc wdzieczni, bo tak jak on, to nikt, ani siebie, ani lokalnej platformy nie ośmieszył.
Ciagle sie powołuje na mój wpis o tym, ze jestem, byłem wyborca PO.
Tak go zabolało, bo przed tym moim wpisem ciagle wypowiadał sie za po i autorytarnie stwierdzał, tak jakby był rzecznikiem PO.
Wiec mu zwróciłem uwagę.
szczerze ...
To całe towarzystwo PO to co prawda urodzeni w Łomzy, ale prezentujacy wiejskie cwaniactwo.
Wpis facmena dotyczacy Maćka pasuje do nich jak ula.
Tylko posady, tylko chwycic fuche ,tylko załapać kontakt i układ, a przy tym nikomu sie nie narazić, nie rozwiazać, żadnego problemu, ani nie wypowiedzieć się w żadnej ważnej , istotnej kwestii.
Mamy polityków którzy przezyli wiele lat na utrzymaniu społeczeństwa, a nawet tak naprawde , to nie wiemy jakie oni maja poglady.

U nich cała działalność polityczna, to banery i plakaty przed wyborami, jakas zadyna anonimowa na lokalnym forum, no i obecność na uroczystosciach okolicznosciowych.

A bym zapomniał jeszcze o tych wszystkich przecinanych wstegach, jakby sami ufundowali, czy wykonali.

Ich zasługi to tak jak zasługa kierowcy taxi, ze dowiózł kobietę do porodu.
Ani nie spłodził, ani nie urodził, ani nie odebrał. Tylko podwiózł i skasował za podwózke , no ale przecież zasługa. :)
Tak podszywaja się politycy, pod to co i tak bez ich obecnosci by sie działo. a oni to tak przy okazji na bułki i paliwo skrobneli - łapciuchy.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Masz rację dodałbym jeszcze złotą myśl Noumanna ,że przed wyborami gest zaproszenia , miłe słowo i prożba- Jesli możesz zagłosuj na mnie , po wyborach kopa w cztery litery i gest Kozakiewicza z Moskwy .
Ładnie opisałeś charakter łomżyńskiego PełO wca ale należy dołożyć koniecznie słowa Noumanna typu rzygam , urwał , urwał, wykorzystać , pohandlować ...bez tego teks fajny ale za łagodny , a ja lubię tą ich pikantną prawdę dopiero wówczas wyłazi śmieć z norki...

Jeżdziłem dzisiaj troche po Łomży i okolicy. I jeszcze mi sie przypomniało, że taki Jacek, to jeszcze w Łomży się wstydzi twarz pokazać.
\"Wie pies czyje sadło zżarł\"

He he tutaj nie masz racji to stary Łomżyniak ...Kiedyś w dzieciństwie Łomża to było tylko kilka ulic ...wszyscy się znali i jego facjata i kaprawe ślepia chyba wszyscy znają więc nie ma potrzeby aby gębą z banera straszył dzieci ...

Jacek jest dobry do przecinania wstęg. Chociaż ostatnio jakby mniej przecinał.

.
.
.

A z czym niby nie mam racji ?

To , ze stary Łomżyniak, to wiem.
ale z tego farmazonu nic nie wynika, oprócz tego , ze wszyscy znają jego i jego rodzinę oraz wszystkie inne okoliczności. Cała historia znana dla Łomżyniaków od żłobka, albo i jeszcze wcześniej :) .
Więc dlaczego bez sweet foci ? Bo taniej ? Czy tak trochę wstyd się pokazać?
Noo zastanawiam się :)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0