czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

JBB poprostu miało pecha że pokazali akurat ich w programie UWAGA. firma się trzyma zainwestuje na reklamę i znów bedzie dobrze. stać ich na to.napewno wcxześniej czy później spodziewali się takiego obrotu sytuacji, ale zanim to się stało sporo zaoszczędzili a te ich błoto i tak się sprzedaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Ponawiam temat..... sprzedam, jest ktoś chętny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Lekka praca dla niewykwalifikownych nie widzę powodu by dać więcej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Dla zdających Multiselekt kilka wskazówek po pierwsze iść wypoczętym, warto się przygotować wtedy człowiek pewniejszy i spokojniejszy. Wiadomo że człowiek ma rozbudowaną osobowość i jak pytania idą w stronę wrogości i idealności oraz odpowiedzi wykazują brak stabilności emocjonalnej, czy normalności zachowań i reakcji społecznych wtedy wynik nie będzie dopasowany . Rozpoznać trzeba pytania czego dotyczą i co badają jaki obszar osobowości, emocji i reakcji. Problemy pojawiają się w pytaniach dotyczących reakcji złość, zniechęcenie zdenerwowanie i sprawdzających postrzeganie rzeczywistości pytania pod koniec testu i w tych pytaniach należy wykazać normalność bo każdy się czasami po ciężkim dniu złości i jak kandydat kreuje się na ideał i nie przyznaje się do cech i emocji które każdy człowiek posiada jak zdenerwowanie, zmartwienie, zróść itp. wtedy na komputerze wychodzi jako kłamca. Warto znać konstrukcje tego testu bo intuicja pomaga ale wiedza jest niezbędna jak ktoś chce się dobrze przygotować do MultiSelectu to pisać na emaila: wacrs7@o2.pl mam aktualne materiały na TWO i MS które dały pozytywny efekt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Grupa dziecięca 7-12 lat a początkujący 13+
Jeżeli chodzi o wspólne zajęcia dla dzieci i rodziców to musiałoby się znaleźć spore zainteresowanie takimi zajęciami bo obecnie jest pani pierwszą osobą która porusza ten temat.
A czemu nowa?.. Głównie inny styl gry capoeira i odmienny system treningowy niż posiadała grupa poprzednia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

skury???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Konrad Westerkamp GOLDENSTEDT-LUTTEN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

dr Mierzejewski do 20.03 jest na urlopie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

kurcze niewiedziałem że też faceci chodzą do używaka
to mają też dla mężczyzn ubiór to się wybiorę
który najlepszy nieważne jaka cena jak mają fajne ciuchy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

pomyśl o grupach na 20:00
sporo osób chodzi np. na aerobik w późniejszych godzinach ale też widzę biegających przy szkole 9 późnymi wieczorami :0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Bardzo dobry program do zmniejszania zdjęć, który ma całkiem duże możliwości i jest bardzo intuicyjny to Pixu. W 3 krokach możesz zmniejszyć nawet tysiące zdjęć z dysku komputera, nie musisz nic ładować na żadne strony internetowe, wszystko odbywa sie lokalnie na komputerze. Pixu pozwala zmniejszyć zdjęcia po podaniu wartości procentowej lub wybranej wartości szerokości i wysokości. Na stronie jest też informacja jak zmniejszyć zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Witam. Niedługo skończę 16 lat i chcę podjąć pracę dorywczą. Byłem w OHP i wypełniłem Ankietę Poszukującego Pracy, ale muszę czekać aż mi coś znajdą i zadzwonią. Jako że nie chce siedzieć z założonymi rękami i czekać na telefon, postanowiłem sam poszukać roboty. I tu moje pytanko: Gdzie mam szukać? Nie chodzi mi tu tylko o ulotki, ale o KAŻDY rodzaj pracy dorywczej jaki mógłbym wykonywać. Zupełnie nie wiem gdzie iść i pytać o prace. Od razu mówię że jestem dyspozycyjny od poniedziałku do piątku od 16 lub 16:30 (zależy kiedy kończę lekcje). Soboty odpadają bo muszę się trochę poduczyć na cały tydzień i chce mieć chwilkę dla siebie :D

Więc, jak? Macie jakieś propozycje gdzie mam szukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

lasek jednaczewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

sorry ze sie wcinam temat ale o ktorym zakladzie mechanicznym mowisz? czy jest to mechanik przy rondzie niedaleko dawnego atomu bo juz czegos nie rozumiem...


Ja polecam jednego mechanika z piatnicy co ma zaklad mechaniczny przy skrzyzowaniu miedzy drozdowem a piatnica jadac oczywiscie z nowego mostu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Jezeli chodzi Tobie o tego mechanika to sie nie zgadzam, bardzo dobry mechanik i rowniez go polecam a jezeli to chodzi o kogo innego to przepraszam


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Jak był śniego to trzeba było sie nająć do odgarniania:):)
Ale to o 4 rano żeby ludzie mogli do pracy bezpiecznie dotrzeć :):)
A o 17 to wszyscy juz w domach siedzą i co ty byś robaczku robił przez tę godzinę ??
W sobotę to jeszcze by się coś i znalazło ale ty musisz przeciez odpocząć :):):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org