niedziela, 05 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

Komisja Europejska zaakceptowała Polskiego PiS owskiego Posła na stanowisko Komisarza do spraw Rolnictwa . Stało to się pomimo niespotykanego ataku opozycji na Polska Rację Stanu
Już w niedzielę pamiętajcie kto najbardziej blokował kandydaturę Wojciechowskiego na to ważne dla Polski i Polskich rolników stanowisko...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Janusz Wojciechowski Komisarzem UE

No jusz słychać kwik , rwetes , chrumkanie ...ha ha ha jak ja lubię ten ten kwik żalu ha ha ha..

Chora komunistyczny sędzia komisarzem europejskim. Brawo.
Kto to walczy z sędziami, którzy sądzili za komuny? Kto?
No czopy, przypomnijcie. Wy macie taka dobra pamięć

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

A skąd wiesz te rewelacje ,że to chora komunistyczna sędzią pisze dokładnie ?
Podaj jakieś dowody w przeciwnym wypadku chora ułomek to ty jesteś ...

Janusz Czesław Wojciechowski :

Od 1977 do 1980 pracował jako asesor w Prokuraturze Wojewódzkiej w Skierniewicach. W latach 1980–1993 orzekał jako sędzia. Do 1985 pracował w Sądzie Rejonowym w Rawie Mazowieckiej oraz Sądzie Rejonowym w Skierniewicach, od 1985 do 1990 w Sądzie Wojewódzkim w Skierniewicach.

W 1984 wstąpił do Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego a to była partia satelicka Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.
Partia ZSL dzięki sojuszowi z PZPR, otrzymywała określoną liczbę miejsc w Sejmie oraz stanowisk w Radzie Państwa, rządzie, jak również administracji terenowej. W bardzo podobny sposób weszła również do takich organizacji jak Front Jedności Narodu czy Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego
Data rozwiązania ZSL to 26–27 listopada 1989 - do końca Stronnictwo popierało utrzymanie ustroju socjalistycznego, kolektywizację wsi oraz uznawanie kierowniczej roli PZPR i sojuszu z ZSRR.

Wojciechowski to sędzia z PRLu ........Jak Duda mówił o czyszczeniu sądów z UBekow to musiał jego mieć na myśli.

Idż kury szczać prowadzać a nie takie kacaboły pisać

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 08-10-19 16:16

A skąd wiesz te rewelacje ,że to chora komunistyczna sędzią pisze dokładnie ?
Podaj jakieś dowody w przeciwnym wypadku chora ułomek to ty jesteś ...
Ale nie ma się czemu dziwić. TW SB ambasadorem, prokurator stanu wojennego wprowadza prawo o sądach (ustawy żywcem wzięte z czasów stalinowskich), w najbliższym otoczeniu I sekretarza byli pracownicy PZPR i TW SB, styl zarządzania jak w PRL, plany jakieś piątki jak plany pięcioletnie ....).
Wojciechowski był nie tylko sędzią stanu wojennego (jak Piotrowicz), ale też nie tylko był komunistycznym aparatczykiem, zgodnie z materiami IPN bardzo ufała mu bezpieka i to już od 1979 roku:

Zarejestrowany przez Wydz. III Zarządu V Szefostwa WSW pod nr GC-002181/54 w dniu 4.07.1979 (MOB). Karta EO-4/62 z kartoteki ogólnoinformacyjnej Biura „C” MSW.

Dopuszczony do prac MOB przez Wydz. Zabezpieczenia Operacyjnego WUSW w Skierniewicach, Sekcja „C”, do nr 2698 (3.08.1985). Karta Mkr-2 z kartoteki ogólnoinformacyjnej Biura „C” MSW; akta MOB o sygn. IPN Ld 0216/10 t.31.

Ale wiadomo dla PZPR-pis i czopom pisowskim tacy ludzie imponują.

Towarzyszu alkohol. Pokrzycz jeszcze na cześć komuny hurrra.

Otrzyj czoło tą bibułą coś ja targał powachluj się 4x 500+ pomyśl o honorze ... nieosiągalny prawda ?
Ale tw nie był bo miałby pseudonim, człowiek mądry ... Jak sprawdzi się w Parlamencie to chwała mu ,za jakiś czas będziemy wiedzieli ...

Cała SBEcaj przeszła do PISu - ZOMO, ORMO i wszelkiej maści bolszewicy, tez. Do PO nikt nie chciał się zaciągnąć. Mówią, że tam jest im bezpiecznie, bo wraca komunizm i moga sie dzieliś własnymi doświadczeniami

No bohater w necie a d..pa w świecie rzekł jak wyżej.....

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 08-10-19 20:23

Otrzyj czoło tą bibułą coś ja targał powachluj się 4x 500+ pomyśl o honorze ... nieosiągalny prawda ?
Ale tw nie był bo miałby pseudonim, człowiek mądry ... Jak sprawdzi się w Parlamencie to chwała mu ,za jakiś czas będziemy wiedzieli ...

a towarzyszu alkohol przypomnij temat? Był o jakiś komunistycznym sędzim popieranym przez PZPR-pis? Czy jakoś? Ty się cieszysz, że sędzia stanu wojennego reprezentuje Pislandię. Wszak wisisz na hemoroidach Piotrowicza.
I co? Szmaciarzu? Ponownie mnie zaatakujesz, że biorę 4x500 plus z moich PODATKÓW, danin i opłat na rzecz nierobów czopów PiSdowskich?
wKVRWIĘ CIĘ. Na dwóch starszych nie biorę 500+. Za duże już. Biorę DUUUUŻO więcej na zagraniczne studia z MEN.
No nie tyle co Rydzyk. Ale sumka ładna. Niestety, duuuuużo mniejsza od tej, której czerwone kvrwy z pis zabierają mi w formie opłat i danin. Nie wspominając podatków. Oczywiście te opłaty i daniny na twoje PiSda szmaciarzu.

No sam widzisz he he he mnie nie wk..wiłeś bo widzisz ja mam taki siódmy zmysł i kłamcę oszusta mitomana i taką mieszanke jak ty poznaję po kilku wpisach nic mnie u ciebie nie dziwi ani nie denerwuje jesteś dokładnie tym co piszesz i tym co próbujesz ukryć . Twoją osobowość charakteryzuje monolog pewnego dowódcy z filmu CK Dezerterzy zaczynający się od słów Jest pan osobą która w słowniku kulturalnych ludzi ...pamiętasz jak leci dalej ?
I ty mnie nazywasz szmaciarzem ?Lecz się ...

towarzyszu alkohol, temat postu? Pamiętasz?
Nieopisana radość czopa pisowskiego z tego, że pislandię reprezentuje kolejny reprezentant PRL.
A jeśli chodzi o twoją charakterystykę. Faktycznie, nie ma słownika. Im bardziej czerwony, tym większy twój idol.
Płacisz towarzyszu podatki, czy tylko PiSda? A jak PiSda się skończy? To co? STRACH. Do pracy sie nie weźmiesz bo nie potrafisz.

Dla czego “nowogrodzki” to synonim PiSdzi” Bo to ch j i to ch j.....

urbi et orbi !

To co akceptuje Komisja Europejska nie ma znaczenia. Komisarze to figuranci. Wątpię, aby polscy rolnicy mieli z tego jakąkolwiek korzyść.

marecki

pastuchowi nawet bug nie pomoze

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0