czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

MTU?! Najgorsza firma ubezpieczeniowa. Robią ludzi w konia. Sprzedaliśmy samochód w łomży złozyliśmy wypowiedzenie, ta ropucha je przyjeła i podała zły adres głównej siedziby! Ubez. kończyło się we wrześniu, a w lipcu złożyliśmy wypowiedzenie ubezpieczenia, a teraz nas ganiają, żeby im 2600 zł zapłacić :) Ale dzięki bogu, sprawa trafiła do do firmy windykacyjnej i pomógł nam pewnien Pan, wystrczyło potwierdzenie wysłania listu poleceonego z wypowiedzeniem. I sprawa jest zablokowana. Do ludzi niekompetentnych z MTU wysyłaliśmy różne pisma,a oni nic dalej im mieliśy zapłacić. Siostra również miała taki sam przypadek. Nie radze MTU! Mimo, że jest tanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

santreo-------------------jestem ciekawa co jeszcze JJB ukrywa???? nie jestes glupi -------------widac golym okiem ------------jesli ujawnia PRZEMYSL SPOZYWCZY W POLSCE PADA!!!!!!!!!!!!! I SZLAG TRAFIA "ZDROWA POLSKA ZYWNOSC" :)))))))))))))))))

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

u mnie dym uchodzi pod strzechą i dziurami a palenisko mam na środku izby

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

Zgłoś sie na Poznańską 24, tam P. Wiesław Jastrzębski przedstawi Ci oberty różnych firm i wybierzesz najkorzystnieją dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

szczerze mam w dupie czy ktoś kupuje ciuchy za 100 czy 200 złotych. nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. ja wiem ,że idąc do używaka trafie coś dobrego za drobne, dosłownie za drobne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

Witam.
Mam do was pytanie.
Jakie mniej więcej są ceny za roznoszenie ulotek itp. w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org