sobota, 04 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

w roku 2015 Szydło grzmiała głośno machając niebieską teczką 100 ustaw ,że emerytury zostaną zwolnione od podatku. Minęły kolejne lata i nie zostały za to rzucono emerytom ochłap w postaci 800 złotych twierdząc ,że to 13 emerytura - ku rwa śmiechu warte.

dzisiaj Jarosław Kaczyński, który na kilka dni przed wyborami był gościem Polsat News, tłumaczył, dlaczego jego partia nie zwolni emerytur z podatku. Prezes PiS przekonywał, że pomysł rządu, czyli 13. i 14. emerytury są \"znacznie sprawiedliwszym\" rozwiązaniem.

no naprawdę sprawiedliwe po 800 złotych dla tego co w życiu pracą się nie skalal i tego co uczciwie w pocie czoła zapierda lał. Iście to bolszewicka sprawiedliwość.

i DLATEGO EMERYCIE 13 ZASTANÓW SIE CZY DALEJ MASZ OCHOTE BYC ROBIONYM W BALON A I UTRZYMYWAC ZE SWOJEJ EMRYTURY PASOZYTÓW KTÓRYCH JAROSŁAW POTRZEBUJE BY GŁOSOWALI NA NIEGO.

facmen

wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: pisowski JARUŚ w hu ja leci koncertowo!!!

dodał: - Gdybyśmy zwolnili także te wysokie emerytury od podatków, to byśmy pomogli tym, którzy naprawdę mają dużo, tym, którzy mają średnio, też byśmy mocno pomogli, a milionom ludzi, którzy mają najmniej, pomoglibyśmy w najmniejszym stopniu. To nie jest dobre rozwiązanie.

Prezes PiS podkreślał bowiem, że jego partia chce \"dążyć do większej sprawiedliwości w naszym kraju\".

więc się pytam jaka to jest sprawiedliwośc karać ludzi za toe uczciwie sobie wypracowali wyższe emerytury? Czy emerytura 2000 , 3000 , 4000 to taki luksus czy efekt cięzkiej pracy?

sprawiedliwość po pisowsku to uczciwie pracującym zabrac patologiii nierobom dać - bolszewicka to sprawiedliwośc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

facmen

wyPAD2020

podły kłamczuch j tu się martwi ,że niektórzy dostaną więcej ale przy 500+ nie przeszkadza mu ,że dostają tez rodziny bogate!!!!

KŁAMCA , OSZUST I NIC WIĘCEJ PAMIETAJ WYBORCO NIE GŁOSUJ NA PIS

facmen

wyPAD2020

facet - widzę, że ty tak jesteś stęskniony za zmianą władzy, że z tej tęsknoty nie pracuje u ciebie mózg. Poza tym, tak i słabo stoi (bo trzepiesz lewą ręką), że musisz sam sobie odpowiadać na posty.

Aby ci trochę ulżyć, postanowiłem skrobnąć pare słów jako odpowiedź na twoje posty.

Otóż pamiętaj, ze ty wkrótce (szybciej niż ci się wydaje) też będziesz emerytem. Jak wtedy będziesz kwiczał??.....

No chyba, że ty już jesteś na ubeckiej emeryturce ... To współczuje...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

lobo otwórz usta to ci wsadze będziesz szczesliwy hahah

facmen

wyPAD2020

i co cisza

facmen

wyPAD2020

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0