wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tak będa wygladały rzady PiS

beda padac teraz takie firmy i tyle ja juz tez od nich nic w morde nie wloze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

notqs
widzę, że masz zamiłowanie do nicku :I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

Od jakiegoś czasu zauważyłem że ostro mi przyśpieszył. Wiem że zaraz odezwą się użytkownicy IST ze swoimi 20MB ale jest mała różnica, ja za takie łącze płacę 39zl. A byłem ostatnio w BOK i poinformowali mnie że w ciągu miesiąca mają zamiar wprowadzić prędkość 40MB. Poniżej test



z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

Nic tak se bluzgam. Niektórych może to interesuje , nikomu nie każę się przenosić Marudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

Witam

Mam pytanie odnośnie tej restauracji na Poznańskiej Concordia kiedy otwierają w niej bar? Przejeżdżam codziennie tą ulicą i wczoraj w nocy zauważyłem, że na do tej pory dotąd pustym banerze pojawiła się reklama tego lokalu czyżby to miało jakiś związek z otwarciem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

napisał : Autor: iBOX (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-03-12 08:20

Concordia – w mitologii rzymskiej bogini zgody i harmonii, która panowała nad ładem w państwie i stosunkami wewnętrznymi w nim. Przedstawiana jako kobieta trzymająca róg obfitości w jednej ręce i gałąź oliwną w drugiej.

PS Z tego co słyszałam to właśnie o tą boginią zgody i harmonii chodziło właścicielowi tej restauracji.


iBOX ,
Ładna wklejka z sieci , no i aż CAŁE zdanie komentarza z Twojej strony , gratuluję tym razem się przyłożyłeś ,


a GDZIE to tak słyszałeś , że właśnie właścicielowi o to chodziło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

W szpitalu jest dobry chirurg szczękowy :D Wyrywała mi ósemki ... Boli, bo to normalne, ale już gdy znieczulenie po kilku godzinach przestaje działać. Silne środki przeciwbólowe i na drugi dzień jest już ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

Jedyny wyrok wykonany w PRL za przestępstwo gospodarcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

historia bezprecedensowa nigdy dotąd nie wprowadzono do obrotu i spozycia środka szkodliwego dla zdrowia w tak wielkiej skali. Mimo to zauwazcie media milczą a opublikowanie listy zakładów w celu ostrzezenia potencjalnych nabywców spotyka sie z takim opóznieniem.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

teraz wykonuja wyroki inaczej. czyt. Roman kluska

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

koszt przeróbki pieca olejowego na gazowy jest taki , że za to kupisz sobie dobry nowoczesny piec gazowy. Pamiętaj ,ze przeróbki pieca nie dokonuje kowal tylko autoryzowana firma bo inaczej to domek pojdzie z dymem co nie daj boze a nawet jak pojdzie i ubezpieczyciel dopatrzy cie ze kowal przerabiał piec to i ubezpieczenie nie pomoze bo go nie wypłacą. problem w tym ,ze kowal zrobi to o niego taniej a firma zrobi po cenie rynkowej. Jak masz doprowadzony gaz to kupuj nowy piec i zakładaj.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

krotko mowiac - jebal to pies! jestesmy zombi nie tylko od soli !

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

jasne ,że prawda ;)
przykładowo w sobotę kupiłem nową bluzę bawełnianą z H&M za 7,50
przeceniona z 15.
jak komuś nie pasuje to niech nie chodzi do takich sklepów, proste ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tak będa wygladały rzady PiS

wybierz się i sprawdź jak to jest.
nie zawsze trafisz na coś godnego uwagi ,ale kto nie sprawdzi ten nie będzie wiedział...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org