sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Korwin chce rżnąć LGBT.

dobra reklama nie jest zła, nawet fajne te rejsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

choc mam cicha nadzieja ze w koncu sie zmobilizuja wszyscy i ruszymy w y j eb a c ich z rzadu sila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

grubaryba-- człowieku tu niczego konkretnego nie dowiesz.Jak zwykle banda mądrali pisze o wszystkim tylko nie o temacie. Skórw..ysyństwo i tyle. Zamiast do szkoły lub roboty to siedzą i piszą o kurestwie.A człowiek konkretnej informacji potrzebuje. Brak słów na takie buractwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

ja wyrywałam w tamtym tygodniu u dr Tryniszewskiej i baaaaardzo polecam!!!! dała mi takie mocne znieczulenie ze nic nie czułam!!! a poza tym jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą ,która podeszła do mnie z wielką troską:))) bardzo bardzo polecam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Nie ma co narzekać na pks I tak po mimo trudności finansowych jakoś tam ciągną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

ona przyjmuje w szpitalu na kase chorych, ale trzeba sie zapisac i czekac ok 2 tygodni. ja byłam u niej w gabinecie na ul. Prusa 14 ,ona we wtorki i czwartki przyjmuje i zapłaciłam 100 zł. Najlepiej zadzwonic do niej do szpitala w dzien i umowic sie, a jesli chcesz szybko to tez zadzwon tylko powiedz ze chcesz prywatnie i wtedy pojdziesz na prusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Hej mam pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Panem Andrzejem Klepackim?? Czy on przyjmuje na Małachowskiego w Łomży, bo mam sprzeczne info.. Jakie macie o nim zdanie? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

U mnie na ślubie i weselu fotografem był Paweł Wądołowski. Moim zdaniem gość konkretny chodz nie tani. Fotografuje przygotowania od samego rana do umówionej godziny zdjęcia fajne nieszablonowe ma swój styl. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

A gdzie Ojciec się nabawił tego cholerstwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Gdzie kupię KABEL RS 232 NULL MODEM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Czy ma ktoś numer tel do doktora? bardzo prosze o namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Interesuje mnie Łomża, więc dziękuję Ci bardzo za pomoc :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

dobrze ze dupe ze soba zabrales,laptop to male piwo,ale **** jak by zostala ta wtedy juz problem niemogl bys srac hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Witam. Czy mógłby mi ktoś podac adresy wszystkich komisów samochodowych w Łomży i okolicach? Z wyłączeniem komisów na ul. sikorskiego. Byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

I numery tel. też?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

jeśli chodzi o RS232 DB25 F/F czyli 25 żeńsko/żeński to jest w Unitechniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

chodzi mi o porzyczke ok 600pln na np 6 miesiecy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Witam
Uprzejmie proszę o jakieś informacje o panu Bikowskim , ten Pan , który był zegarmistrzem w galerii Stokrotka...
Gdzie się przeniósł i w jakich godz. ma czynne????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

a czy Pan Bikowski nie jest na Al. Legionów przy Epoce już od wielu lat?
Jest tam Ojciec i Syn. Nie wiem Kto gdzie.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korwin chce rżnąć LGBT.

Zniżek studenckich nie ma. Ja jeżdżę do Ełku i zawsze wybieram Warszawski, co mam płacić 26zł. to zapłącę 14zł.


Bo szczęście to jest takie coś, co trzeba mieć, żeby było
Cytat własny (copyright ©)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org