sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

to już nie te czasy żeby byle kto ze zwykła pstrykawką siedział darmo za stołem i jadł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

no wlasnie nie rozumiem nawet za nie umyslne spowodowanie smierci jest wiezienie no krocej ale jest gdzie prokurator cwel i sad maja sumienie moze dla nich takie male dziecko to jeszcze nie czlowiek bo to bezmozgi czy jak na stanowiskach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

no i co Wy na to ludzie my im biednym dajemy zapomogi finansowe u nas naprwde ludzie chorzy nie maja na leczenie bo trzeba dac j e b a n y m pedofilom greckim leniom i darmozjadom ktorzy ni placa podatkom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

Ludzie to najlepiej za darmo by chcieli mieszkania,ziemię pod inwestycje,pracowników!










www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy to zajrzyj tu warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

no pewnie,Polak potrafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

Dziękuję wszystkim życzliwym i współczuję osobom równie ciężko chorym co mój mąż. Chodzi o tomografię nerek , a szczególnie prawej i prawdopodobnie moczowodów i pęcherza.
Proszę moderatora o zablokowanie lub usunięcie osoby o pseudonimie "Fanka bocianka" . Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

Pareslow nie denerwoj sie bo ci zylka peknie,a z tego co wiem rekrutacje prowadza w biebrzy na mis Lomza i Podlasia,pozatym o niczym wiecej w tej chwili mi niewiadomo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

podobno wizyta już 70zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zapaść!!!! fakty mowią same za siebie!!!!!!!!!!!!

Polecam. Na pewno warto. Bardzo dobre podejście do pacjentów :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org