sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

wflom

te, szofer Ty czytaj i ucz się, bo będziesz powietrze woził !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

Mój to wyglądał mniej więcej tak,rama była umieszczona na 3 płozach dwie z tyłu i jedna z przodu.Wszystkie płoży były przymocowane na stałe ,a wykonane były z aluminium9Nie wiem czy pamiętasz na autodusach San były takie pasy ozdobne przez całą długość i szerokie na ok 2o cm Silnik był umieszczony z tyłu,a kierowało się statecznikiem pionowym ,który był za śmigłem.Ach się śmigało.Ale śmigło od teg mam jeszcze do dziś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

haha,kiedyś matka kupiła mi nową czapkę taką z daszkiem,a mi ją podczas jazdy zerwało i przez smigło przeleciała.Zawróciłem po nią ,ale z jednej czapki zrobiły mi się dwie-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

a śmigło z czego zrobione ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

miałem na myśli śmigło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

mały to musisz go nauczyć zasad trochę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne Media: „Wiadomości” pominęły Konfederację. Politycy komitetu mówią o kłamstwie

Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org