piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

i jeszcze tak

http://www.youtube.com/watch?v=Wc6Okxf0cog&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

młody wykrztałcony,

Tomuś, masz nawalone pod sufitem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

Martuchna hmm. ja nic nie wiem o wychowaniu dzieci:))) ale w tych rozpasanych czasach trudno wychować dziecko bo z jednej strony chuchać to tak nie za bardzo bo drugie dziecko wejdzie na głowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

ja nie chucham i nie dmucham na dzieci...one maja nauczyc sie samodzielnosci...kilka siniakow tyg to nic zlego..poza tym napewno moje dzieci wiedza co to sex z czym sie to wiaze i jakie sa konsekwencje braku zapbezpieczenia...ogolnie rozmawiam z dziecmi o wszystkim na duzo im pozwalam ale tez mam pewne wymagania i wcale a wcale nie zaluje i nie zalowalam tego ze mialam dzieci w mlodym wieku

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

_maly_ , nie mogłem , bo przyszedł do mnie z ostatnim namaszczeniem i tak mnie pomazał olejami, że do teraz nie mogę się domyć ,

Ty ubierz się ładnie , uczesz i szykuj na imprezę Chrystotekę , ale będziesz miał ubaw po pachy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

W klubie kyokushin odbywają się treningi MMA.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejny przestępca w PiSlamskiej służbie

Na dodatek wprowadzają zmiany np: skrócenie czasu pracy pływalni nr 1 do godz. 20 ostatnie wejście o 19, czy chociażby zniesienie karnetów za 450 zł, czy zakaz korzystania z urządzeń rekreacyjnych dla uczniów z SP10 i PG 2 gdzie jest logika w takich działaniach. Wydano parę milionów na przebudowę pływalni i po co ? Imprezy organizowane przez MOSiR ? Większość pomysłodawców to trenerzy poszczególnych dyscyplin, a MOSiR tylko się przyłącza...itp

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org