poniedziałek, 18 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejna przekręcona wystrzeliła totalnie inteligentnie inaczej.

cytat:
\"W czwartek przed historyczną bramą Stoczni Gdańskiej Henryka Krzywonos wystąpiła na konferencji prasowej razem z Jarosławem Wałęsa.
– Kiedyś stałam tu ramię w ramię z jego ojcem przy tej bramie. Dzisiaj stoję z jego synem, który nic nie odpadł od swojego syna. Mówią, że jabłko daleko od jabłoni nie odlatuje. On jest taki, jak jego ojciec – mówiła kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.
Nawiązując do flagowego programu PiS, Krzywonos powiedziała, że \"500 plus nie załatwia niczego\".
– Z jednej strony niszczy, z drugiej strony trochę pomaga. Jednak jakieś pieniądze ludzie dostali i zapomnieli o całym świecie. Wpadły im pieniążki do kieszeni. Z drugiej strony wielu Polaków nie pracuje z tego względu – przekonywała.
– Na wsiach, na których jestem obecna bardzo często, ludzie porzucili pracę, nikt nie zbiera truskawek, nikt nie wychodzi do robienia prac polowych, kiedy kiedyś pomagali, bo uważają, że to starczy. To się odbija na dzieciach – powiedziała Krzywonos.
Przypomnijmy, że od 1 lipca 2019 r. świadczenie w wysokości 500 zł przysługuje na wszystkie dzieci do 18. roku życia, bez względu na dochody w rodzinie.\"

I to mówi ta, co chętnie i namiętnie łyknęła specjalną emeryturkę od Tuska, w wysokości 3500 zł miesięcznie.
Bo 3500 to można, ale żeby kuźwa jakieś 500 plus?
Przez które nie tyle że cierpią polskie truskawki. Ale co gorsza, frycowe szparagi gniją.
Pomijając już totalną inteligencję samej wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kolejna przekręcona wystrzeliła totalnie inteligentnie inaczej.

I skoro jak twierdzi Heńka o młodym Wałęsie, - \"jabłko daleko od jabłoni nie odlatuje\".
To chroń nas Panie i uchowaj od bolka-bis.

Amen !

ktośiek

Cała tę postkomunistyczną formację mogę podsumować następująco: fenomen PO (i całej tzw. totalnej opozycji) to ignorancja i arogancja jako substytuty mądrości. To w istocie nie jest opozycja - to jest obraz nędzy i rozpaczy. Lepiej będzie - dla nas wyborców - jak ta pożal się ... opozycja, w następnych wyborach zostanie zmieciona na śmietnik historii.Jaką wartość ma obecny obóz rządzący?
Jestem rozsądnym wyborcą, znającym doskonale marketing polityczny jak też teorie rozwoju gospodarczego i dlatego z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, iż PiS oferuje bardzo dobry program. Jak mawiają Japończycy, doskonałość jest efektem zdrowej walki konkurencyjnej. Niestety, w przypadku polskiego rynku politycznego PiS nie może liczyć na dobrą konkurencję i dlatego czasem zdarzają mu się niedociągnięcia. Jednakowoż, program rozwoju społeczno-gospodarczego realizowany przez PiS wpisuje się w najlepsze światowe praktyki: ordoliberalizm i komunitaryzm

Borys-50

trzeba być albo niedorozwinięty umysłowo albo idiotą niedouczonym by twierdzić by bozia uchroniła nas przed kimś takim jak Wałęsa.

Czy wy zdajecie sobie sprawę jaką wielką role odegrał Wałęsa byście tumany żyli w wolnym kraju ?

Nigdy nie byłem i nie jestem jego fanem. W wyborach prezydenckich gdy on startował głosowałem na innego kandydata.

Brak mi słów co się dzieję z tym narodem, wmówiono wam że jesteście lepszym sortem, a wy macie watę zamiast mózgu.

Tragedia, oby ta cała farsa się skończyła bo aż krew człowieka zalewa.

Pozdrawiam
tych co myślenie nie sprawia im kłopotu.

PS. nie jestem także fanem PO ;) Do szkoły idioci

To na której sali towarzyszu polus Leżysz? Na Stalinach? A jak to sie pisze w twoim ojczystym ruskim?

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Platfusy ,PSL ,SLD i ich koalicje to jedna patologia poganiająca patologie zarządzania przez zwyczajnych przestępców skupionych w jednej sekcie .

Borys-50

Skąd tyle komunistów i TW w szeregach PIS?

A kim do k-nędzy trzeba być, aby sądzić że agent bolek to coś dobrego?
Totalnym debilem na prostej drodze do kretyna?

A jaka jest prawda o Heni?
cytat:
\"Kto zatem zatrzymał tramwaj numer 15 przy Operze?
Zenon Kwoka: Henryka Krzywonos w ogóle nie powinna wyjechać na trasę. Nowy Port wiedział, że jest strajk i kolejne zakłady się przyłączają. Przejechała koło zakładu autobusowego, który już strajkował. Jest relacja Jana Wojewody, że strajkujący wygrażali jadącemu tramwajowi. Wówczas odcinki były zasilane osobno z podstacji elektrycznych, m.in. przy Operze i dalej na trasie już nie było prądu. To ona sama powinna powiedzieć. 15 sierpnia też nie mogła pójść do stoczni bo nie była delegatem zakładu. WPK wówczas rozmawiało z władzą.
Krzywonos, kandydatka do Europarlamentu, pojawiała się w 1980 r. niczym „deus ex machina”? Skąd więc legenda, którą ona sama podtrzymuje? „Jestem sygnatariuszką porozumień sierpniowych. To ja zatrzymałam komunikację w Gdańsku” - tak Henryka Krzywonos rozpoczęła swoje wystąpienie, atakujące Jarosława Kaczyńskiego, zaproszonego, jak ona, na zjazd „Solidarności” w 2010 r. w Gdyni…
Zenon Kwoka: Henię zaraz po zakończeniu strajku odwołaliśmy z funkcji delegata do Międzyzakładowego Komitetu Założycielskiego.\"

Wraz z bolkiem dobrali się jak w korcu maku.
Widać, platforma takich lubi. Im kto był gorszy, tym dla nich lepszy.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0