czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Chociaż leżąc na ginekologii,można posiąść rozeznanie w podejściu,opiece,jesli chodzi o lekarzy,kazdy przypadek jest zupełnie inny.Jak wcześniej kolezanka wspomniała,jak cudownie,może być podczas wizyty prywatnej.Napiszę coś z własnego doświadczenia.Bardzo precyzyjna,rzeczowa i dobra jest dr.Piskorska,ale najlepszym lekarzem,niezależnie od sytuacji jest dr.Nizik.Nie wiem,czy którykolwiek lekarz zdobył,lub zdobędzie takie osiągnięcia medyczne jak Nizik.Korzystają z jego opieki nasze matki,wcześniej babki.Dzięki niemu wiele zagrożonych ciąż zakończyło się sukcesem.Leczenie i diagnoza zawsze prawidłowa,opieka na najwyższym poziomie.Jedyne czego mogę żałować-jest to,że nie jest już na naszym oddziale,że można dziś jedynie pójść na wizytę prywatnie,ale Zasłużył w pełni na mój szacunek i dobre słowo.Zapracował sobie wieloletnią praktyką i doświadczeniem na najwyższe uznanie...Wśród moich znajomych,nie zdarzyło się,by ktoś ucierpiał,żałował lub pozostał bez pomocy.Był moim pierwszym lekarzem,dzięki niemu wizyta na fotelu nie była dla mnie wstydliwa,żenująca,stałam się świadomą siebie kobietą,świadomą ciała,wiedzy,problemów.Niech inni wezmą przykład!!!A młodym nieśmiałym dziewczynom polecam szczególnie,wyrozumiałość i takt tego człowieka jest bardzo pomocne podczas pierwszej,tak ważnej wizyty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Widze,lubisz byc na czacie z pelna geba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

A ja bede robila u p.Agnieszki Szmit w piatek.Beda to kreski gorne i kontur ust z wypelnieniem.Ogladalam prace tej Pani-zrobila to super,juz nie wspomne jak slicznie wychodzi jej makijaz okolicznosciowy.Jest to osoba przesympatyczna,mila i co najwazniejsze-z TALENTEM!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

ha ha ha ha dobry piesek :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Temat dyzurny tego forum...GINEKOLOG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Pijagin jest dobry pod warunkiem że chodzi się do niego prywatnie, w przeciwnym wypadku nie daj Boże spotkać się z nim na ginekologi! Ja uważam że bardzo dobry jest dr Sokół, bez względu na to czy to wizyta prywatna czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

wole fasberga

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

I Kenigera :)

http://www.youtube.com/watch?v=DFLoY7y9GhA

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Ja wybrałabym się na taką mszę na pewno.
To musi być bardzo interesujące przeżycie .
Mam nawet w domu odpowiedni Mszalik - pamiątkę po mojej babci :-) .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Czy wie ktoś, gdzie w Łomży mogę sprzedać komputer bo z ogłoszenia nikt się nie zgłasza a zawala mi tylko miejsce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

No Mc Donaldsa to z wifi możesz zjesc na pewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Może lepiej będzie wstawiac pioseneczki,bo tam za dużo przewijania;-)

A teraz mam pytanko,kto mi zgra na płytę wybrane utwory???


http://youtu.be/wSlBJC94AMk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org