piątek, 28 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

cytat:
\"Dziennikarskie ustalenia: Koalicja Obywatelska opłacała największą hejterską stronę w sieci.
Według dziennikarzy za „maszyną politycznego hejtu stanęła Platforma Obywatelska” (fot. Facebook/Sok z buraka)
Hejterska strona SokzBuraka, której celem jest niszczenie Prawa i Sprawiedliwości, była finansowana przez Platformę Obywatelską; stworzył ją człowiek, którego zatrudniła Platforma Obywatelska oraz warszawski ratusz – to ustalenia dziennikarzy „Sieci”.
jaki-zapowiada-walke-z-sokiem-…
Jaki zapowiada walkę z „Sokiem z Buraka”
Materiał ukaże się w najnowszym tygodniku „Sieci” w poniedziałek. Część ustaleń dziennikarzy ujawnia portal wPolityce.pl. Chodzi o stronę, która masowo tworzyła fake newsy oraz oczerniała m.in. polityków Prawa i Sprawiedliwości – SokzBuraka.

Według dziennikarzy za „maszyną politycznego hejtu stanęła Platforma Obywatelska i jej pieniądze”. Stronę stworzył – jak donosi gazeta – „człowiek zatrudnionego nie tylko w PO, ale też w warszawskim ratuszu”.

„To tutaj internauci zostali nakarmieni kłamstwem o aborcji, której miała dokonać Małgorzata Wassermann oraz niewybrednymi kpinami z prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. To tutaj była największa chyba kumulacja fotografii Beaty Szydło czy Jarosława Kaczyńskiego z powykrzywianymi twarzami. Trzeba naprawdę się postarać, by znaleźć tak złe ujęcia i dodać do nich jeszcze zmyślone cytaty. Robione jest to z zajadłością i konsekwencją, która wskazuje, że nie mamy do czynienia ze spontaniczną działalnością pasjonata PO” – napisano w artykule.

Człowiekiem, który stworzył hejt jest – według dziennikarzy – piarowiec Mariusz Kozak-Zagozda, który od kwietnia br. jest zatrudniony w warszawskim urzędzie miasta, w biurze marketingu. Według ustaleń mężczyzna zarobił dotychczas 25 tys. zł. Kozak-Zgoda jest też od lutego 2018 r. zatrudniony w Platformie. „Jego wynagrodzenie to miesięcznie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych (w sumie ponad 150 tys.)” – czytamy.\"

I te kanalie totalne, rozwyły się na całego, bo znaleźli jedną \"małą emi\" i piszącego z nią wiceministra.
Teraz wiecie dlaczego \"piniędzy nima i nie będzie\"?
Bo piniądze są dla swoich totalsów.
Tak było, jest, i byłoby nadal.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Nie tylko że zesrali się totalnie do Wisły.
Ale srają też do sieci.

Re: Pisałem że peło-kakałowcy zawsze gotowi do samo-spodlenia, ale żeby aż tak totalnie?

Głosujcie na PełO będziecie mieli Puste Obietnice , Puste Kieszenie i Zapaskudzone środowisko , Czaskoski to miszcz...

to mówicie towarzysze, ze peło zeszło do poziomu PZPR-pis? To one tez siedzą w ***** Piotrowicza. Tak jak towarzysz polus i alkohol? Się porobiło. I dacie sobie czopy wyrwać hemoroidy waszego idola? Na jednym hemo polus, denaturata i Schetyna.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Trzeba być totalnym idiotą by nie widzieć tego co się dzieje w kraju.
Prezes NIK ma powiązania z mafią a wy patrzycie na to jak rządziło PO.
Taki sam syf a i jeszcze gorszy chcecie dla Polski ?

Gratulacje, potwierdzacie tylko moją teorię...Polacy nie potrafią żyć w wolnym kraju, zawsze spierd... wszystko, a historia lubi się powtarzać.

Pozdrawiam tych co myślenie nie sprawia im problemu.

pisory to jedna patologia poganiająca patologie zarzadzana przez zwyczajnych przestepców skupionych w jednej sekcie . Co tu daleko szukac popatrzcie na takie ułomki intektualne jak polonus , ten szarpnięty z kolno

facmen

wyPAD2020

Platfusy ,PSL ,SLD i ich koalicje to jedna patologia poganiająca patologie zarządzania przez zwyczajnych przestępców skupionych w jednej sekcie .

Borys-50

Platfusy ,PSL ,SLD i ich koalicje to jedna patologia poganiająca patologie zarządzania przez zwyczajnych przestępców skupionych w jednej sekcie .

Borys-50

hahahaha, jest patrze tu tych niedouczonych idiotów kilku :)

Polak to fenomen w skali światowej.
Zawsze lezie w d...kościoła a ten go sprzedał już tyle razy ile razy traciła Polska niepodległość :)

Kiedy po 89 dostaliśmy wolność po tylu latach niewoli, to wystarczyło 30 lat by wszystko spierd... i znów pozwolić czarnym w sukienkach namówić ciemny lud by się sprzedał za kilka srebrników.

Każdy rozlicza złodziei z PO ale nie dopuszcza do własnego głupiego łba że, premier kłamie i ma o nich zdanie że powinni zapier...za michę ryżu, prezes kłamie i okrada ich, prezes NIK ma powiązania ze światem przestępczym, sędziowie urządzają dzięki ministrowi akcje jak za czasów PRL.

I w imię czego ? Wytłumaczcie mi to proszę, tylko tak merytorycznie z sensem.

Piłsudski miał 100 % rację cgdy mówił że \"Naród wspaniały tylko ludzie kvrwy \"

Miał wódz rację i nic się nie zmieniło przez 100 lat : )

Pozdrawiam zdrowo myślących

Gangsterzy bez problemu mogą się dodzwonić do Ministra z PIS?

Co robią służby?

Państwo teoretyczne?

Kto nami rządzi?

Jest i kilka folksdojcz kvrev i totalnych patoli.
Czy PIS robi to samo co patologia anty-obywatelska? Nie do końca.
Tamci już kradli wszystko i wszędzie.
A za co się nie wezmą, to im się w g*wno obraca.
Zresztą, po tych pszoniakach, jachirach, trzaskach i rabiejach, etc. - od razu widać że to dno totalne.

Polacy głosujmy na listę 2, PiS, to nasze \"być, albo nie być\",a przede wszystkim, przyszłość naszych dzieci, wnuków. Przecież widzimy, co mamy po jednej stronie, a co po drugiej. Mamy ludzi konkretnych, rzeczowych, o wysokim morale i potencjałem intelektualnych, którzy już pokazali ile mogą zrobić, jak Rządzących mamy o wysokim morale, dbających o zwykłego Polaka. Proszę spytać jak nam się żyło za komuny, jak oszukali nas tą marionetka Bolkiem, a dzisiaj taki Czarzasty przywołuje tego Człowieka, jako \"ikonę solidarności\", tak to była ich ikona, żydokomuny, która pozwoliła nas Polaków okraść, odebrać nam godność.Tylko PiS to jedyny Rząd propolski zdolny do pokierowania i rządzenia Polską.

Borys-50

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0