środa, 27 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konfederacja w Łomży.

24.09.(wtorek) w hotelu Gromada(dawny Polonez) o godź.18.00 odbędzie się spotkanie z posłem Robertem Winnickim, sympatyków oraz przeciwników KONFEDERACJI zapraszamy na spotkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

A jaki strój obowiązkowy? NSDAP I na dzień dobry \"pięć piw proszę \"?

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

szowinistów i faszystów ci u nas dostatek...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Niejeden realizuje doktrynę propagandową Stalina: Polska jest faszystowska. A przecież Polska walczyła z Niemcami i Sowietami.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Misia2: postaram się być obecna. I wyślę kilka sms-ów.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

z Hitlerowcami nie wszyscy walczyli, byli kolaboranci i nosili przy tym wojskowe mundury z POlskimi dystynkcjami..., to ich spadkobiercy ideowi dziś wznawiają brunatne ideologie POgardy i nienawiści...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

paplik: zakończ stalinowską propagandę nienawiści wobec Polaków. Bo nie chciałabym ogłosić mojej pogardy wobec Ciebie. Być może nie tylko ja.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

\"z Hitlerowcami nie wszyscy walczyli, byli kolaboranci i nosili przy tym wojskowe mundury z POlskimi dystynkcjami..., to ich spadkobiercy ideowi dziś wznawiają brunatne ideologie POgardy i nienawiści...\"

Pewnie, że nie wszyscy, książka:\" Żydowscy żołnierze Hitlera\" też dużo mówi, jak i witanie najeźdźców kwiatami.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

... ci co mordowali POlaków w imię czystości kato-POlskiej rasy tylko dlatego, że inni byli prawosławnego wyznania, albo PObratymcami Jezusa, znajdują dziś swoich naśladowców, toleruje się ich na ulicach atakujących ludzi, a nawet w Sejmie i nierządzie..., o POmnikach tych rzezimieszków nawet nie wsPOmnę....

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

No,no a ci co wydawali i gnębili swoich jak Morel w Izraelu dożyli spokojnie, dostawali kasę i jeszcze wydani Polsce nie zostali, wszak oni swoich zbrodniarzy nie wydają

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

no to zapytajcie winnickiego o jego pijackie wybryki na Teneryfie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Informacja USOPAŁ o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób na Zebraniu Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) z okazji XX-lecia

Montevideo, 21.11.2013

Musimy podać do publicznej wiadomości informację o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób na Zebraniu Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) z okazji XX-lecia tej organizacji. Osoby te w ciągu więcej jak trzech nocy w hotelu w Caletillas „urządzały” awantury, pijaństwo, ordynarne krzyki, wrzaski, w związku z czym personel hotelu zwrócił im uwagę, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca. Tego rodzaju działanie kontynuowano, w związku z czym wyrzucono ich z hotelu, poszli na plażę, gdzie nadal urządzano pijaństwo, awantury i ordynarne krzyki.

R. Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie go przez meduzy czy coś podobnego, w środku nocy karetka pogotowia musiała odwieźć go do szpitala. Tak było przez trzy dni, albo i więcej.

To jest coś nieprawdopodobnego, wielki wstyd i zdarza się po raz pierwszy, żeby na Zjeździe USOPAŁ działy się takie rzeczy w hotelach, w których zakwaterowani są goście USOPAŁ. To jest chuligaństwo.

Są dwie opcje, albo ci ludzie są alkoholikami i takie zachowanie jest dla nich czymś normalnym, czego my nie akceptujemy, albo robili to specjalnie, żeby nadszarpnąć dobre imię USOPAŁ, stworzyć zamieszanie i skandal na XX-leciu USOPAŁ.

Tę grupę ludzi, której przewodził R. Winnicki zarekomendował nam pan prof. dr hab. Ryszard Bender – nasz wieloletni przyjaciel, którego bardzo cenimy. Widać z tego, że jego również oszukano. Z redakcji komunikowano się z panem prof. Benderem w imieniu pana Prezesa Kobylańskiego i powiedział on, że oni wyślą przeprosiny za to zachowanie, do czego niestety nie doszło (trzeba wziąć pod uwagę, że prof. Bender, jak i inne osoby, wiedziały częściowo o tym skandalicznym pijaństwie, krzykach w pokojach i grupie kobiet, które biegały z jednego pokoju do drugiego). Znamy większość nazwisk, ale nie chcemy tego publikować, żeby skończyć już z tym skandalem chuligaństwa i pijaństwa. To nie jest dla nas żaden zaszczyt ni honor, że byli oni na naszym zebraniu. Uczestniczyli po raz pierwszy i zarazem po raz ostatni, już więcej nigdy.

Jedna z sytuacji, o której również należy przypomnieć, gdyż wiąże się ściśle z XX-leciem USOPAŁ. Po ostatnim posiedzeniu w sali obrad w dniu 27 lipca 2013 roku została odprawiona uroczysta Msza św. na zakończenie Zjazdu. Koncelebrowali ją nasi wysocy przedstawiciele Kościoła polskiego: ks. inf. dr Ireneusz Skubiś, ks. inf. Józef Wójcik i ks. dr Roman Piwowarczyk, a brali udział wszyscy zgromadzeni Polacy, goście Zjazdu USOPAŁ. Zarówno Księżom Infułatom, jak i Ks. dr Romanowi Piwowarczykowi będziemy zawsze wdzięczni za tę uroczyście sprawowaną Eucharystię, gdyż zawsze podtrzymuje nas to duchowo, jak i pozwala trwać w przywiązaniu do Kościoła i Ojczyzny.

W ostatnim momencie przed Mszą św. R. Winnicki wszedł na salę, wziął jakieś „papiery” i spieszył się do wyjścia. Wówczas natknął się przy drzwiach na pana Prezesa Kobylańskiego, który przyszedł, aby wziąć udział w Eucharystii i mijając R. Winnickiego zapytał: „będzie Pan z nami na Mszy św.? właśnie się zaczyna”. R. Winnicki odpowiedział na to: „niestety nie będę. Dokucza mi palec w bucie”. To było oburzające, z czego zda sobie sprawę każdy myślący człowiek. To jest reakcja przeciwna polskiemu patriotyzmowi i katolicyzmowi.

USOPAŁ był w posiadaniu tych wszystkich informacji od początku, ale biorąc pod uwagę Marsz Niepodległości 11 listopada 2013 roku i komentarze tego Marszu – postanowił przeczekać 10 dni i dopiero wówczas opublikować.

USOPAŁ-owi i Wam wszystkim znane jest świństwo, które zrobił R. Winnicki przykładnemu małżeństwu Państwa Holocher, którzy stali się ofiarami intryg. Przez długie lata byli znaczącymi działaczami ruchu narodowego, są wybitnymi patriotami i katolikami. Po tym, gdy rozesłano ich prywatne wiadomości wyciągnięte z facebooka, R. Winnicki zażądał od Pana Holochera, żeby natychmiast zrezygnował z rady decyzyjnej RN, bo jak nie to go sami zmuszą oskarżając o nieprawdopodobne historie. To była wielka intryga i kłamstwo. Jest oczywiste, że interesem R. Winnickiego i jego mocodawców jest usunąć część katolicką z organizacji młodzieżowych i wprowadzić tam osoby, które mają niezbyt jasną i w wielu przypadkach skandaliczną przeszłość jeśli chodzi o życie prywatne czy ekonomiczne.

I tak się też stało. Pojawiły się tam inne osoby, których nazwisk nie będziemy wymieniali, ale Państwo sobie doskonale zdają z tego sprawę i było to już też publikowane przez inne osoby i źródła. Należy już skończyć z tą „szopką patriotyczną”.

Na tegorocznym zebraniu USOPAŁ pan Prezes Kobylański wygłosił przemówienie nawołujące do tego, żeby wszyscy Polacy jak pospolite ruszenie szli do głosowania. Zarówno młodsi, jak i starsi, kobiety, mężczyźni, bo każdy ma jeden głos, który jest tyle samo ważny. Trzeba tylko stworzyć partię, która wystawi uczciwych ludzi, zjednoczyć się, mieć kontrolę przy stołach wyborczych, aby nie oszukiwano podczas liczenia głosów. I jest taki dobry przykład, jak bardzo jest to konieczne. W ostatnich wyborach brał udział pan inż. Jan G. Grudniewski. Cała rodzina głosowała na niego i później opublikowano, że nie dostał on żadnego głosu. To bezczelne oszustwo. Tego typu oszustw było tysiące…….?

W odpowiedzi na przemówienie pana Prezesa USOPAŁ, R. Winnicki mówił (mamy nagranie), że nie powinniśmy iść jeszcze do wyborów przez najbliższe 10 lat, aż nie stworzą się związki, ruchy itp. Prezes Kobylański wówczas odpowiedział, że to nie jest dobry pomysł, bo w ten sposób pomaga się okupantom Polski przetrwać na swoich stanowiskach, które są uzurpowane, i 60% z nich nie są Polakami, katolikami i wiecie o tym bardzo dobrze, m.in. z artykułów USOPAŁ, że są to antypolacy z Okrągłego Stołu, Magdalenki itd. Publikowaliśmy dwa z tych artykułów, jeden z nich na temat koszernego uboju zwierząt wraz z wynikami głosowania w polskim Sejmie w tej sprawie z dnia 12 lipca 2013 roku (głosowanie nr 77, posiedzenie nr 45). I drugie, bardziej skandaliczne głosowanie, o mordowaniu dzieci poczętych (z dnia 27 września 2013 roku. Głosowanie nr 21, posiedzenie nr 50). Na tej liście jest większość parlamentu, która głosowała za mordowaniem dzieci polskich – czy to są Polacy? Publikowaliśmy już listę wszystkich nazwisk wraz z komentarzem.

Pan Prezes Kobylański wołał wówczas na zebraniu, aby Polacy szli do głosowania, aby usunąć tę okupację Polski jeszcze z okresu żydokomuny, PRL, Magdalenki, Okrągłego Stołu i innych przestępców, którzy okradali i okradają Polskę. Następnego dnia R. Winnicki znów zabrał głos! I cud! Zapomniał, co powiedział pierwszego dnia (przypuszczalnie mocodawcy dali mu nowe rozkazy) i zaczął mówić: idziemy do wyborów (to jest zupełnie jasne, że chcą iść do wyborów do parlamentu Europejskiego, aby dostać się na wysokie pozycje).

Już czas, aby Polacy się obudzili i zrozumieli jak bardzo są manewrowani, szli do wyborów i kontrolowali je. Liczenie głosów musi odbywać się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, oraz liczenie ręczne i nie elektroniczne, bo takim łatwo jest manipulować.

Mamy wiele informacji na temat przeszłości R. Winnickiego, na tej bazie chcemy skierować do niego kilka zapytań. Wiemy, że studiował i te studia rzucił, bo zajął się działalnością polityczną, publikacjami, wyjazdami za granicę na Węgry, do Anglii (gdzie mu się nie powiodło). Kto za to płaci? Skąd bierze na to pieniądze? Nie można zamykać na to oczu?!?!

Analizując wiele tych wątpliwości, jak i pijaństwo i chuligaństwo, jakie miało miejsce na XX-leciu USOPAŁ, odsuwa nas od nich zupełnie, nie chcemy mieć z nimi nic do czynienia. Będziemy popierać dobrych patriotów, katolików, którzy nie wywołują osobistych, politycznych, ani ekonomicznych skandali. Trzeba się jednoczyć, iść razem, bo tylko w ten sposób odniesiemy sukces!

O tym wszystkim, o czym wspomnieliśmy, można byłoby napisać całą książkę, w większości znacie te wszystkie ekscesy, które miały miejsce (osoby, które uczestniczyły w zebraniu wiedzą o tym bardzo dobrze. Przed kilkoma dniami jeden z panów, bardzo dobrych patriotów powiedział panu Prezesowi Kobylańskiemu: „my o tym wiedzieliśmy. Ale nie chcieliśmy mówić, bo było nam wstyd i przykro, i baliśmy się, że przeżyje Pan rozczarowanie młodzieżą polską”). Pan Prezes USOPAŁ nie stracił i nie straci zaufania do młodych Polaków. Oni bardzo często na tym wszystkim cierpią, są fałszywie informowani już od ostatnich 60 lat przez grupy antypolskie, które w większości bazują na tym nieprawdopodobnym oszustwie, jakim była Magdalenka, Okrągły Stół, gdzie na 57 głównych uczestników aż 47 było żydami, a reszta to szabesgoje.

Ta cała sytuacja, to przypuszczalnie była próba wprowadzenia do USOPAŁ „konia trojańskiego” i rozbicie Zjazdu z okazji XX-lecia organizacji. Jednak my stoimy cały czas na straży polskości i zawsze będziemy zwalczać tego rodzaju zachowania dla dobra naszej Ojczyzny Polski.

Dyrekcja USOPAŁ

----------------------------------


... i taki typ Nie przyniesie nam wstydu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

\"Od wczoraj w internecie krąży dosyć dowcipny tekst opisujący w dramatyczny sposób moje i innych osób, rzekomo ocierające się o zbrodnię, zachowania podczas zjazdu USOPAŁ na Teneryfie. Plotek na temat osób publicznych (a chcąc nie chcąc w ostatnim czasie taką się stałem) w internecie jest od zatrzęsienia, ale w związku z tym, że ta, o której wspominam, zrobiła już pewną karierę i stała się przedmiotem telefonów z redakcji Gazety Wyborczej (będą pewnie publikacje), więc warto ją w kilku słowach skomentować.

Po pierwsze, krążący tekst w znaczącej mierze oparty jest o jakieś zmyślenia. Nie byłem żadnej nocy wożony żadną karetką, nie leżałem w szpitalu, nie poparzyły mnie meduzy, nie było żadnej trzydniowej imprezy, nie było “ordynarnych śpiewów”, nieprawda, że opuściłem jedną z Mszy św. (choć rzeczywiście się na nią spóźniłem, z powodu żmudnego wyciągania kolców jeżowców ze stóp).

Co było? Był zjazd z dwudniowymi obradami i kilka dni wolnych na luźne zwiedzanie wyspy, spotkania oficjalne, ale w mniejszym gronie oraz towarzyskie. Faktem jest, że były wieczorne spotkania i jedna większa impreza imieninowa. Czuję się na swój sposób wyróżniony, że tylko moje nazwisko spośród biorących w niej udział wymieniono, bo stawiła się na niej co najmniej połowa osób obecnych na zjeździe, w tym większość spośród tych, którzy na zjazdy organizowane przez USOPAŁ jeżdżą od lat. W bardzo zacnym gronie śpiewne były m.in. polskie pieśni wojenne, żołnierskie itd. co rzeczywiście, zakończyło się interwencją obsługi hotelu z powodu późnej pory.

Było pływanie w morzu i związane z tym przygody z kolcami jeżowców. Były spotkania, rozmowy, wieczorne wyjścia na miasto. Było zwiedzanie wyspy. Była polska, jednego, wspomnianego wyżej wieczora, prawdopodobnie zbyt huczna, zabawa. Ot i całe “misterium nieprawości”

Jest wreszcie piękny album ze zdjęciami, który dostałem w miesiąc po zjeździe na Teneryfie od USOPAŁ z imiennymi podziękowaniami, powinszowaniami i gratulacjami od prezesa Kobylańskiego. Za co serdecznie dziękuję.

W całej tej sprawie, która budzi jedynie mój nieco zażenowany uśmiech, jest zaledwie jeden, poważny wątek. Tym wątkiem są, stare jak świat, próby rozgrywania środowisk emigracyjnych przez różne czynniki krajowe. Z tym, że akurat ta próba przejdzie raczej do annałów humoru sytuacyjnego niż do kanonu politycznych intryg i spisków. Choć pewnie jej autorzy chcieliby wierzyć, że prowadzą jakąś poważną grę.

– Robert Winnicki \"

Nie wszystko na tym świecie może się toczyć bez Twojego udziału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Konfederacja plan ;Co znajdzie się w tym programie, jakie macie np. pomysły na służbę zdrowia, jak ją zreformować?

Nie trzeba jej reformować, trzeba wziąć osikowy kołek, i nim przebić służbę zdrowia, schować do trumny, tak, żeby nigdy nie powstała. Widział pan kiedyś człowieka, który potrzebowałby służby zdrowia, chorego leżącego na ulicy i krzyczy: służby zdrowia! Po jaka cholerę mamy płacić na tą całą bandę. 15 Lat temu źle się poczułem, byłem na rogu Smolnej i Nowego Światu, wchodzę do apteki proszę o nitroglicerynę, pani mi nie sprzeda bo nie mam recepty. Jak to jest możliwe, w normalnym kraju człowiek kupuje sobie co chce bez żadnej recepty, dlaczego ja muszę mieć receptę na lekarstwa.

To co zrobić krótko i konkretnie?

Zlikwidować służbę zdrowia całkowicie.

Czyli całkowita prywatyzacja?

Jest jedna dziedzina medycyny, która działa bezbłędnie - jest to weterynaria, ponieważ nie ma Ministerstwa Zdrowia dla zwierząt, to nie ma kasy chorych psów, dzięki temu nie ma żadnych problemów.

A jeżeli chodzi o obronność?

Zwiększyć środki na obronność zdecydowanie.

A edukacja?

Zlikwidować Ministerstwo Edukacji. Dlaczego dzieci nie umierają z głodu? Bo nie istnieje ministerstwo aprowizacji narodowej, dlatego nikt z głodu nie umiera.

Czy reforma Anny Zalewskiej jest reformą udaną?

Zawsze myślałem, że była minister spraw zagranicznych jest najgłupszą osobą w PiS-ie, okazało się, że nie. Nie bardzo rozumiem jak można było to zrobić.

Był taki czas, że ludzie byli niezadowoleni z gimnazjów.

Ta zmiana akurat nie ma większego znaczenia, ale nie rozumiem jednej rzeczy, przecież w zeszłym roku była pewna ilość uczniów i w tym roku jest mniej więcej taka sama. Ilość sal szkolnych jest taka sama, jak to się dzieje, że ludzie się nie mieszczą w klasach, to jest dla mnie niezrozumiałe. Jeżeli gdzieś jest nadmiar to gdzieś muszą być pustostany, jak to zrobiono, to wymaga geniuszu w pewnym sensie.

Jesteśmy dzisiaj państwem podmiotowym, Polska wstała z kolan?

Polska w tej chwili padła na kolana przed Waszyngtonem, Tel Awiwem i w tej chwili nic nie może zrobić, ponieważ pogorszyła stosunki z Francją, Niemcami, Ukrainą, Rosją, Litwą i z kim tam się jeszcze dało. W związku z czym zostały tylko Stany Zjednoczone.

W jaki sposób stosunki ze Stanami Zjednoczonymi i Tel Awiwem zostały pogorszone?

Właśnie powiedziałem, że zostały na m tylko Stany Zjednoczone.

A z Tel Awiwem, w jaki sposób te stosunki są gorsze?

Z Tel Awiwem została wprowadzona ta idiotyczna ustawa o IPN-ie, to została jeszcze idiotycznie odwołana. Jeżeli już się ją uchwaliło to nie należało jej odwoływać. Chciałem przypomnieć, że ta ustawa to dokładne odwzorowanie ustawy Knesetu sprzed 30 lat, która każe więzieniem każdego, kto neguje holokaust, więc idziemy w ślady Knesetu. Ta ustawa nie jest odwołana to dlaczego tą trzeba było odwoływać, tak samo głupia, ale karanie więzieniem za negowanie faktów historycznych, mija się z sensem. Tylko 11 posłów się sprzeciwiło odwołaniu tej ustawy, czyli reszta głosowała za, po czym nagle wszyscy, którzy głosowali za odwołują, to wstyd.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Autor: ZuzannaK (---.adsl.inetia.pl)Data: 21-09-19 11:31

Niejeden realizuje doktrynę propagandową Stalina: Polska jest faszystowska. A przecież Polska walczyła z Niemcami i Sowietami.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)

_______________________
dlatego w PiSlandii szanowani są i faszyści, i komuniści.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Nie martwcie się Państwo. Już za 22 dni wszyscy czlonkowie partii którym tak mocno dziś kibicujecie będą was mieli w *****.

Polacy pomyślcie dobrze nim wrzucicie kartkę do urny! Nie każdy kto mówi w naszym języku to Polak! Polacy nie noszą jarmułek i nie palą menory w święto Chanuka.

Czy ktoś pamięta jeszcze o Smoleńsku?

PiS boi się Konfederacji, jedynej prawdziwej partii Polski i dlatego albo Ją zamilcza, albo zakłamuje! Chwała Konfederacji !

Redukowanie Konfederacji do JKM to ostatnia deska ratunku propagandy PiS. Ale nie zakłamią faktu, że Konfederacja to wielonurtowa formacja z wieloma różniącymi się liderami. Prawda dociera do Polaków: jest alternatywa, prawica stworzyła wspólną listę i za miesiąc wejdzie do Sejmu

13 października wszyscy idziemy głosować na Konfederację!
No, chyba, że ktoś jest żydem, to idzie głosować na PiS.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

...jeżeli dziś ktoś ma coś wspólnego ze Stalinem i Hitlerem to tylko PiSlamiści, jego narodowcy i kościół...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

paplik , zomex,facemen i wielu innych anty pisowców jesteście wrzodem naszego kraju --mniej niż zero warci - odpady i chwasty - folksdojcze płatni . Szkoda słów na takie ZERO.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

popieram zdanie paplika najbardziej niebezpieczny jest PiS , KONFFDERACJA to szansa na normalną polską prawicę w tym kraju

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

konfederacja to jest tak naprawdę prawdziwa prawica której w Polsce nie ma. Jest to pierwsza prawicowa partia . PiS się tylko za prawicę podaje podczas gdy faktycznie jest to lewicowa o zabarwieniu bolszewickim partia. PiS ma tego świadomość dlatego konfederację tak bezpardonowo zwalcza i robi w mediach na nią dosłownie nagonki. PiS sobie zdaje sprawę ,że do ideałów polskiej prawicy mu bardzo daleko a bardziej jest kontynuatorem dawnej PZPR. Ja nie jestem zwolennikiem konfederacji ale też im życzę aby przekroczyli próg wyborczy.

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Zamiast wybrać łapówkę, wybierz godność. Wybór jest prosty.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.


Fakt pomijania Konfederacji w programach telewizji rządowej tylko utwierdza nas (nas, bo nie tylko ja jestem do tego przekonana) o konieczności głosowania na Konfederację.
Czego Jarosław Kaczyński boi się. A może Jony Daniels nie pozwala? Jony Daniels reprezentuje Mosad?

Robert Winnicki jest jedynką w naszym okręgu i nie zawstydzimy się jego wybraniem na naszego posła. Czego jemu i sobie życzę.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Takich świń jak wy to szkoda bata ubrudzić - jesteście Zerem gamonie i debile PZPR wam się jeszcze marzy . Teraz jest demokracja i właśnie PiS ją wprowadził . Pragniecie koryta poprzednich złodziei i sprzedawczyków Polskiego majątku , Bolka czasów i rudego na białym koniu wam się jeszcze marzy gamonie .Głosuję na PiS gdyż tylko ten rząd dba o naród i o nasz kraj Polski . Jesteście wrzodem i folksdojczami którzy nie chcą dobra naszego kraju .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Żydowski snajper Daniels który mordował Palestyńskie dzieci i rabin Schrudrich jest za to rdzennym Polakiem. Auschwitz w którym Daniels chce założyć żydowską enklawę i Wodociągi Polskie sprzedane Żydom są pełny obrazem polskości PiS. Ja chcę żyć w Polsce a nie w Polin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Polacy głosujmy na listę 2, PiS, to nasze \"być, albo nie być\",a przede wszystkim, przyszłość naszych dzieci, wnuków. Przecież widzimy, co mamy po jednej stronie, a co po drugiej. Mamy ludzi konkretnych, rzeczowych, o wysokim morale i potencjałem intelektualnych, którzy już pokazali ile mogą zrobić, jak Rządzących mamy o wysokim morale, dbających o zwykłego Polaka. Proszę spytać jak nam się żyło za komuny, jak oszukali nas tą marionetka Bolkiem, a dzisiaj taki Czarzasty przywołuje tego Człowieka, jako \"ikonę solidarności\", tak to była ich ikona, żydokomuny, która pozwoliła nas Polaków okraść, odebrać nam godność.Tylko PiS to jedyny Rząd propolski zdolny do pokierowania i rządzenia Polską.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Tylko lista nr. 4 My chcemy żyć w polskiej Polsce a nie w żydowsko-banderowskiej.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

no ciekawe ale jak w tej konfederacji pojawią się kolejny raz takie tuzy intelektu jak Andruszkiewicz z którego cała Polska sie dupami śmieje to ja mam w nosie taką partię

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

to nie pierwszy przykład jak pisowski rząd dyma swój własny lektorat a na otarcie łez rzucając im ochłap 500+

Wczoraj robił z LGBT zarazę zagrażającą istnieniu zdrowego narodu polskiego w dzisiaj podpisał europejską umowę o równouprawnieniu LGBT.

Wczoraj uchwalił ustawę IPN o ochronie pamięci i czci narodu polskiego w kontekście obozów zagłady i holocaustu by pod naciskiem USA i żydowskiego lobby po cichu szybko na nocnym posiedzeniu uchwalić nową ustawę napisaną w Izraealu wygodną dla żydów tak aby można było stawić pod znakiem zapytania udział polaków w tym procederze. przypomnę ,że wcześniej i KACZYŃSKI I MORAWIECKI publicznie w mediach wygrażali ,ze nie ustąpią w tej sprawie o krok a po polecaniach z USA i IZRAELA szybko jednak ustąpili.

Wczoraj Morawiecki deklarował ,że celem wyjaśnienia do końca sprawy zbrodni w Jedwabnem IPN dokona ekshumacji z miejsca tej spalonej stodoły. Po interwencji Izraela rząd polski nagle się rozmyślił i nie ma zamiaru tego czynić.

Dlaczego tak jest? Dlaczego rząd i Kaczyński okłamuje własny elektorat?

Powód jest bardzo prosty . Dobra zmiana nie jest tak faktycznie tym zainteresowana. Cel nadrzędny to wprowadzenie rządów autokratycznych i totalnego zamordyzmu. Do tego potrzebne są pieniądze za które kupuje się bezkrytyczny lektorat. Kupiony elektorat nie protestuje a Kaczyński robi co chce. Elektorat mówi ,ze jest super a Kaczyński demoluje państwo i prawo. Elektorat mu nie przeszkadza do czasu gdy dostaje darmową kasę. Kasa się skończy gdy unia zakręci kurek o obcy kapitał zacznie odpływać z kraju. Z tego powodu Kaczyński i podległy mu rząd zrobi wszystko nawet klęknie na kolana podczas gdy przed chwilą w każdej z tych spraw wymachiwał szabelką. Co powie elektorat nie ważne , kupi się go. Ważna jest tylko jedna obsesja Kaczyńskiego posadzić do więzienia Tuska i to jest jedyny jego motyw działania. Nie Polska , nie Polacy ale osobista obsesyjna zemsta reszta do tylko przy okazji i p drodze do tego celu.

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Za rządów Po PiS krzyczał że TV publiczna ich dyskredytuje i nie zaprasza na debaty:) Oto przykład Prawa i Sprawiedliwości.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja w Łomży.

Peło-kakało dymało bez rzucania czegokolwiek.
W dodatku, kradli wszystko co im w łapy wpadło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0