czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Basia akurat tą firmę to ja SZCZERZE bym odradzała... banda partaczy i tyle - widziałam co zrobili , w jakim tempie i wcale nie tak tanio....
Ja polecam DEVO.
Ceny zależą od uzytych materiałów więc trzeba pytać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

sprawdzę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Ty pigmej,chcesz boksa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

je na milano tam ciebie nauczą tego boksu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

trochę lepiej niż w odzieżowym

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

na równi ze sklepem żelaznym aczkolwiek hmmmm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris







urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

może... ? :)))

http://www.youtube.com/watch?v=WGQn8Zp6-FY





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Witam, orientujecie się u którego okulisty można w Łomży usunąć PRYWATNIE gradówkę ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Pozytywne mysli.
Tym razem można słuchać ale ważniejsze jest czytanie

http://www.youtube.com/watch?v=Jfi4Max7lxE&feature=related

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

działkę którą przedstawiłem mam szanse sprzedac w najblizszym czasie za rozsądną cenę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Kurcze nie Obelix, dziwne wrażenie odniosłam czytając te słowa :)
może to kwestia samopoczucia, rozdrażnienia :)

http://www.youtube.com/watch?v=CANx5RcdPdo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

zs
chyba zbłądziłem ha ha a już wiem dlaczego, szedłem za tobą ha ha

ale już zawracam ha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

elo ziomek oni reprezentują bidę to Cię na pewno wpuszczą za przysłowiowe joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Czesia, tracisz zimną krew, kut.asie !

nie wypieraj się jak żaba błota, z takim ryjem to co ty możesz robić ?

nawet tirówki cię z lasu pogoniły, teraz to już tylko lumpom możesz ciągnąć za piwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Andzia, nie liż du.py cześce , odszczekujesz się teraz bo cię i twojego kolegę Czesia do pionu sprowadziłem ?

Mam ci wyciągnąć z archiwum wasze posty ?

Czesio to BYDLĘ , a ty prosty wsiowy kołek !

Żegnam was CIULE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

tu nic nie pomoże tylko wymiana nagrzewnicy na nową a to dośc pracochłonna robota bo wiaże się z demontażem całego kopkitu wozu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

poco ci te prawko jak i tak niema roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

szyby zaparowane w oplu to standard, wymienisz filtr kabinowy i będzie ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

teraz widać że to denne prowokacje

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

ja nie wiem jak w przypadku dzieci... ale chyba nie trzeba zaraz robić badań alergicznych jeśli w taki wieku już ma duszności to chyba do lekarza rodzinnego i leki na astmę, w miedzy czasie robić badania na alergię, do Mierzejewskiego w styczniu nie było już zapisów kazali się dopytywać na zapisy na kwiecień,
tu nie ma co latać szukać alergii tu trzeba reagować najpierw na to co jest, a potem szukać alergii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

w oplu jest dobre dojście wystarczy rozebrać plastyki od dołu i zabudowę biegów i się dostaniesz ja miałem to samo 2 lata temu zrobił mi to kempisty za 200zł uszczelnił oringi i miałem spokój aż do dziś znowu coś przecieka i tez się zastanawiam nad nową nagrzewnicą

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Autor: dvw (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 22-02-12 10:20

teraz widać że to denne prowokacje

__________________________________________________________

taa...
To prawda - masz rację szanowny przedmówco podpisujący się "dvw" kimkolwiek jesteś

Z Boskiego DNA uczyniono w dobrej wierze Religijne Dno

Boski Jezus sam prowokował do myślenia pochylony nad tym religijnym dnem na które został zepchnięty przez kapłanów i jako taki sam stał się dnem - fundamentem - fundamentalnym kodem "DNA" cywilizacji życia ...

... niestety przez kapłanów zabetonowanej religijnym świątynnym sakra mentalnym sarkofagiem na którym stoi kapłańska wiecha jak cmentarny krzyż nad kat. grobem od wieków po dziś dzień.

Kapłani zuchwale jak zawsze w dobrej wierze zapierdolili życie Boże - zdeprawowali cywilizację życia czyniąc ją poddaną sobie religijną cywilizacją śmierci lansowaną obłudnie jako cywilizacja życia już tylko po śmierci którą urządzają na ziemi i w niebie na swoją jedynie słuszną modłę dla własnych liturgicznych i nieliturgicznych korzyści.



O czym to świadczy ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Ks. Tomaszu nie zakladaj glupich temetow. Pelno tu ludzi szukajacych wiecznie ginekologow i Bog wie czego jeszcze .... Bez sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Zgadzam się,ten post jest bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

A poco macie się ludzie rejestrować w PUPIE ? pracy wam i tak nie dadzą zasiłków również tylko bezrobocie podwyższacie na wsi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Jezus post czynił na pustyni a nie w świątyni z dala od której religijnych wariatów i wariactw musiał nabrać dystansu...

Diabeł kusił Jezusa na pustyni obietnicami bezgranicznej władzy nad światem złotem dostatkiem i królewskim państwem być może podobnym do współczesnego Watykanu ...

... Watykanu reaktywowanego na mocy traktatu z czarnymi koszulami faszyzmu Benito Mussoliniego.

Kapłani jak zawsze w dobrej wierze prowadzą podwójną grę z wiernymi...


... w kotka i myszka , w chowanego , w głuchy telefon , w pomidora , w religijną ciuciubabkę służąc diabłu który jest im boskim panem

Księża - kapłani obłudnie modlą się pod figurą mają diabła za skórą.
Obłudnie przed ludźmi Palą Bogu świeczkę na ołtarzu bożej ofiary a diabłu ogarek czerpiąc jako sprawcy tej swojej ofiary własne zło czynne - zło dziejskie kolektywnie wzbogacane kapłańskie korzyści.


O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

no to już ci mówię - akurat jestem w temacie. Rok temu brałem od nich andrewex.com.pl - w ich sklepie możesz sprawdzić ceny i obliczyć sobie orientacyjny koszt. W tym roku na wiosnę chce dokończyć i pociągnąć płot dalej. Co mogę powiedzieć po roku posiadania drewnianego płotu - absolutnie nic się nie dzieje. Wiadomo że drewno jest żywym materiałem i pracuje ale jest dobrze spasowane. Zwróć uwgaę przy zakupie czy jest łączone zszywkami czy normalnymi stalowymi gwoździami - sztyftami. Pod wpływem pracy zszywki wypadają z czasem i płot się sypie. Nierdzewne nie rdzewieją a to ważne.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

nie pytałam czy warto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

6stow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Środa Popielcowa w kalendarzu chrześcijańskim jest pierwszym dniem Wielkiego Postu. Post to nie tylko czas umartwiania się i posypywania głowy popiołem. - Podczas postu małżonkowie nie powinni rezygnować ze współżycia - mówi o. Ksawery Knotz (46 l.), kapucyn w wywiadzie dla "Super Expressu". - Niech starają się wtedy uczynić ten akt jeszcze piękniejszym, ponieważ seks jest rodzajem modlitwy - dodaje duchowny.

Okazuje się, że modlitwą dla katolika może być namiętny seks. - Sakrament małżeństwa jest odczuciem Boga, który jest ukryty w więzi małżonków. On jakby wciela się w więź, którą tworzy para poprzez swoją cielesność. Bóg nas nie podgląda w sypialni, ale jest zainteresowany naszym szczęśliwym pożyciem. Małżonkowie, którzy współżyją, mogą to nawet odczuć - tłumaczy o. Ksawery Knotz.

Również ks. Bogdan Bartołd z archikatedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie radzi, by małżonkowie nie odmawiali sobie współżycia podczas postu.
Jest tylko jedno "ale". Seks może być modlitwą tylko wtedy, gdy małżonkowie rezygnują ze sztucznej antykoncepcji.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Na dziś to może cos takiego :-)

http://www.youtube.com/watch?v=0_7G-2Ea4GU&feature=related

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

mam take pytanie czy słyszeliście coś ze fiskus w kolnie sprawdzał zespoły i podobno kare dostał jakiś zespół nawet ponad 10000zł ? (oczywiście niemiał zarejstrowanej działaności) jak jest z waszymi kapelami ? bo i w łomży mogą teraz sprawdzać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Teraz nawet rozumiem zezusia, dlaczego traci cierpliwosc :))
Czytaj ze zrozumieniam, przynajmniej co drugie słowo.
Bawcie sie słowem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Głupie pytanie Po co straż ,do straszenia. Tak jak leżak do leżenia, czy miotła do miotlowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

zezowate szczęscie kolegów szukasz do pomocy analfabeto:))))Majtki mokre i co dalej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org