piątek, 22 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Po zwolnieniu z IKEI pracownika cytującego Biblię to kolejny przykład dyskryminacji w miejscu pracy ze względu na poglądy. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej zagroził zwolnieniem nauczycielowi, który na swoim profilu na Facebooku zachęcał do zakupu „Gazety Polskiej” z naklejką sprzeciwiającą się ideologii ruchu LGBT. Nauczyciel wyraził także negatywną opinię na temat związanych z nią postulatów politycznych. Zarówno dyrekcja szkoły, jak i wójt gminy, któremu podlega szkoła, bezprawnie zakwestionowali prawo do pracy z młodzieżą osób krytycznie nastawionych do ruchu LGBT. Pomocy prawnej nauczycielowi udzielili prawnicy Instytutu Ordo Iuris.

Read more: http://www.pch24.pl/nauczyciel-dyskryminowany-za-poglady-anty-lgbt--interwencja-instytutu-ordo-iuris,70636,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Instytut Ordo Iuris, który reprezentuje Krystiana Frelichowskiego, wystosował do dyrektora szkoły w Złejwsi Wielkiej wezwanie przedprocesowe. Domaga się w nim usunięcia oświadczenia oraz umieszczenia na stronie internetowej placówki stosownego sprostowania wraz z przeprosinami.

Read more: http://www.pch24.pl/nauczyciel-dyskryminowany-za-poglady-anty-lgbt--interwencja-instytutu-ordo-iuris,70636,i.html

Re: Nauczyciel dyskryminowany za poglądy anty-LGBT. Interwencja Instytutu Ordo Iuris

Tytuł powinien brzmieć: Nauczyciel dyskryminowany za obronę młodzieży przed ofensywą aktywistów tęczowej zarazy.

Skończ debilu z tym wklejkami z pch24

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

towarzyszu polonia prostytutia, poczytaj sobie Nowy Testament (dla baranów jak ty) jest wersja obrazkowa. A i jak to przewyższa twój intelekt sięgnij po opcję \" Poczytaj mi mamo\". Zapewniam ciebie, że Nowy Testament nie ma nic wspólnego z waszym kościołem nienawiści smoleńsko-toruńskiej, gdzie podstawa to nienawiść, bogiem maumona, a papieżem Rydzyk.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

@ziomex: nie zapisywałem się na Twojego towarzystwa. Ani podobnego.
A technika stygmatyzowania zdradza Cię.

Ze tez takiego katozyeba jak ta cala polonia chujstina, papmbucek jakims gromem z jasnego nieba nie poczestuje, za glupoty ktore tu wypisuje....

urbi et orbi !

lipny christiano - katofaszysto:

...ta wieś musi być zła skoro nauczycielem jest faszysta próbujący wszczepić dzieciom nienawiść i głosił POtrzebę dyskryminacji POlaków z POwodu ich odmienności biologicznej...,
...słusznie zatem jego pracodawcy wywalili go na zbity, faszystowski ryj, żeby nie głosił zabronionej prawnie i moralnie dyskryminacji...

Obecnie każdy pracownik otrzymuje informacje o równym traktowaniu. Skoro tego nie stosuje, pracodawca może wyciagnąc konsekwencje. To samo dotyczyłoby katolików, ukraińców itp. , przynajmniej teoretycznie.
Osoba tak zamknięta że rozprowadza takie ulotki nie powinna być nauczycielem. Mozę być kioskarzem i rozprowadzać ulotki, ale nie nauczycielem.

A Ordo Iuris... pałką prawną stara się bić innych. Niech to robi, ta pałka także odstrasza od kościoła. Mam kilka przykładów.

Towarzyszu polonia prostitutia, bys chciał byc w kręgu mych znajomych. towarzyszem jesteś bo lizesz buty Piotrowiczom, komuchom. A tam w waszym kręgu to jak sie zwracanie? towarzyszu.
Miłego lizania butów towarzyszowi Piotrowiczowi. To kiedy spotkanie wasze w celu klepania różańca do mamony i Rydzyka?

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

\"dyskryminowany\" jest każdy gdy idzie do pracy tyrać w sutannie lub w habicie.

i to jest każdy facet, kobieta w sutannie bo jako zdrowy chłop na polecenie służbowe musi trzymać swój popęd płciowy na uwięzi. I nie byłoby w tym może i nic dziwnego każdy niech sobie wybiera los i zidiocenie wg własnych potrzeb klecha też, ale wiemy że to dzieje się z marnym skutkiem, bo ani nie potrafią tego utrzymać i pohamować, a wręcz rodzi u 98% ogierów w sutannach do dewiacji, powszechnego homoseksualizmu, pedofilii, dewiacji i przemocy.

Poświecono zdrowie ludzi i prawo natury (u gawiedzi parafialnej zindoktrynowanej nazywa się to wola boska) kosztem zachłanności, chciejstwa, pazerności by czasem rodzina klechy mąż , dzieci nie dziedziczył majątków lub by Kościół rzymski nie musiał czasem ich utrzymywać stąd wprowadzono \"dyskryminowany\" CELIBAT czyli nic innego jak zakamuflowaną ideologię LGBT u księży i zakonników.

Pisałem o PRZEMOCY dewiantów tu przykład pierwszy z brzegu gdzie surw*syn płci żeńskiej opłacany z podatków pokazał swoją pracę na co dzień ....

https://www.fakt.pl/siostra-bernadetta

---
Szczęśliwi Ci co są wolni od klęczenia.

wg kato-prawicy zgodne z prawem bożym jest dyskryminowania, atakowanie i POgardzanie homoseksualnymi POlakami, czyli ich współbraćmi, ale gdy ktoś im tego zabrania np. w miejscu pracy to wówczas drą świętojebliwe ryje o swojej krzywdzie...

„Oni są Kościołem, czy to się komuś podoba, czy nie” – tą refleksją związaną z ewangelizacją mniejszości seksualnych podzielił się z pątnikami na trasie pielgrzymki na Jasną Górę jałmużnik papieski kard. Konrad Krajewski.

Teraz Ordo Iuris zajmie się kardynałem?

i jeszcze ciekawsze dodaje
Nawiązując do skandalicznej wypowiedzi arcybiskupa Jędraszewskiego na temat uczestników Marszów Równości („tęczowa zaraza”), kardynał Krajewski zastanawiał się, jak by się sam zachował wobec tych demonstracji. Stwierdził, że gdyby był biskupem w mieście, przez które przechodziłby Marsz, wyszedłby na drogę i zaprosił jego uczestników do katedry. I właśnie tu wypowiedział cytowane słowa: „Oni są Kościołem, czy to się komuś podoba czy nie”. Zaraz też dodał: „Wyobrażacie sobie, co by się działo w poniedziałek? Wszyscy pobożni z katedry przychodziliby z wodą święconą i szorowaliby ławki”.

...trudno lepiej oszpecić tych, którzy wyrażają POgardę do części POlaków o odmiennych cechach biologicznych...

@antek: ale Jezus Chrystus do cudzołożnicy (nieukamienowanej wg ówczesnego zwyczaju) powiedział: Idź i nie grzesz!
Tak więc nie licz na lincz ze strony kardynała Krajewskiego osób odpędzających \"tęczową zarazę\".

ale ze strony naszych biskupów już tak?

dawno już stwierdziłem, że to nie jest kościół do którego należałem...
coraz mniej mnie z nim trzyma..., nie rozumiem go, nie podzielam jego fobi.
A jego zamkniętość, i ograniczoność odstrasza kompletnie.
Jest tam kilku ciekawych ludzi, ale wiekszość, masa.... i kler i tzw. wierzący... przerażają.
W co wierzą? nie sądzę, aby ktoś wiedział.. ani kler, ani Ci ludzie ..
ale .. nie mój problem..

lipny christiano
...a ty wyciągasz właściwe wnioski z owego przekazu o obronie cudzołożnicy przed linczem..?
...PO pierwsze primo Jezus tym gestem ukazał agresję i przemoc jako czyn zły...
...PO drugie primo cudzołożnica dokonywała swych czynów z własnego wyboru, a homosie ze swoją odmiennością się rodzą i nie mają wyboru, są tacy jak ich Pn Bóg stworzył...

Ty Paplak to skoro ktoś się rodzi ze swoją odmiennością to z tego wynika że zboczeniec przywdziewa sutannę i chowa się za kościelnym murem i żaden wtedy z niego ksiądz.

Kasia..

ty De.wotko
...ty do końca życia będziesz swego ślubnego POdejrzewała o to, że kury wasze maca nie dlatego, żeby jajek szukać, tylko żeby się seksualnie wyżyć...

Przyszło ci już kury macać? Lochy już w lesie na twój widok uciekają, jeże przez lejek bzykania też mają dość, to na kury się przerzuciłeś? Jeszcze trochę to i kury będą wolały iść pod pieniek i na rosół,tak jak dziki na odstrzał jak z tobą mieć do czynienia.

Kasia..

De.wotko
...to już tak bardzo ze swoim starym się POkłóciłaś, że przez forum z nim gadasz..?!

Paplak uspokój się....

Kasia..

...ależ ja do twojego starego nic nie mam..., tylko żal mi chłopa...

Czego ci biedaku żal? Mani ci żal? Nie dziwię się Zaśpiewaj sobie z tego żalu,a lepiej Mania tobie.

https://youtu.be/zsiRt7Seq50

A potem zapamiętaj żaden człowiek nigdy nie powinien nikogo trzymać na uwięzi, więc gdy komuś jest źle to...

Kasia..

A to masz dla Mani skoro rozszalała się i przestać nie ma zamiaru..

https://youtu.be/w-T9QWds5ro

Kasia..

De.wotko
...nie trać czasu, lepiej wypachnij się dla ślubnego przed nocą...., jak POlacy wygrają ze Słowenią to może trochę euforii przeniesie na ciebie...

A cóż ty tak się o mnie bez potrzeby troszczysz?

Kasia..

...to jeszcze PO tylu latach nie wiesz dlaczego..?!, bo ja ciebie zwyczajnie darzę sympatią..., bo świat byłby nudny gdyby nie było takich De.wotek, na dodatek cokolwiek PiŚmiennych i szaleńczo pyskatych...

Kobieta czasami musi być pyskata,w innym wypadku wejdą jej na głowę,ale musi wiedzieć też co to kompromis i posługiwać się nim w życiu.,oby tylko nie działał w jedną stronę....A sympatią i nie tylko cukruj Mani, może coś wskórasz i ugrasz.

Kasia..

...moja oblubienica nie lubi cukrowania i kadzenia i też jest pyskata, ale na głowę nigdy nie kazała sobie wchodzić..., preferuje bardziej tradycyjne techniki...

De.wotko
...jednak dzisiaj chyba znowu dostaniesz łomot zamiast pieszczot, bo POlska przegrywa...

Ty uważaj aby Mania nie siadła ci z czterema literami i deko nie przydusiła,a nie znów martwisz się o mnie.

Kasia..

...martwię się, bo z kim ja będę kłócił się na forum, gdy twój stary odegra na tobie sromotną POrażkę ze Słowenią...

Autor: paplik (---.static.arubacloud.pl)
Data: 06-09-19 16:43

lipny christiano
...a ty wyciągasz właściwe wnioski z owego przekazu o obronie cudzołożnicy przed linczem..?
...PO pierwsze primo Jezus tym gestem ukazał agresję i przemoc jako czyn zły...
...PO drugie primo cudzołożnica dokonywała swych czynów z własnego wyboru, a homosie ze swoją odmiennością się rodzą i nie mają wyboru, są tacy jak ich Pn Bóg stworzył...
-----------------------------------------------------
Żyjesz w błędach bo Jezus Chrystus nikogo tam nie potępił. Natomiast dał cudzołożnicy druga szansę. Ale zaznaczył żeby więcej nie grzeszyła.
Teraz pomyśl, Twoja nauka z tej Ewangelii jest taka: nie rzucaj pochopnie kamieniami w katolików.
Ale jest jeszcze coś: tamci rzucali zgodnie ze starym prawem. Nowe prawo, to Ewangelia Jezusa Chrystusa.
Ty zaś rzucasz prawem nadanym przez Hitlera i Stalina!

POpierdoleńcu:

...Jezusa bóg PO to POsłał na Ziemię, żeby stare prawo zamienił na nowe przymierze, którego zasadą jest miłuj bliźniego...
...Jezus POwstrzymał czyn agresywny , przemoc w imię właśnie miłości bliźniego...
...ja nie rzucam kamieniami w nikogo, sprzeciwiam się natomiast POgardzie, agresji i POniżaniu, do których nawołuje część biskupów i księży i POtępiam akty przemocy wobec POkaźnej grupy POlaków, którzy w większośco także są katolikami, ze względu na ich odmienne cechy bilogiczne..., oni nie stanowią dla nikogo, żadnego zagrożenia, rodziny tradycyjne w zwiazku z równouprawnieniem homosi nic nie utracą...

@paplik: dziękuję za ten akt filohomosiowej miłości. Żeby nie powiedzieć: POpier*olonej. Od dyskusji z Tobą wolę pójść na Mszę św.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0