czwartek, 22 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
orędzie Iranu do narodu polskiego.

zanim zostaniecie postawieni przed faktem uczestnictwa polskiego wojska w ataku na IRAN posluchajcie.

https://youtu.be/Jt7gPlVnifY

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: orędzie Iranu do narodu polskiego.

Jeśli na polecenie trampka oczywiście jeszcze dla kogoś innego,komu jest na rękę rozpierducha z Iranem Polacy dadzą się w nią wciągnąć i posłużą jako mięso armatnie to będzie to wielkie skvrvysyństwo.

Kasia..

No i proszę bardzo. Kasia z facmanem potrafili sie zgodzić.
Brawo!
Ja też sie zgadzam, nie mam nic do Persów, to dumny , wielki naród, Nic nam nie zrobił i nie chce aby Polacy uczestniczyli w jakiejkolwiek wojnie.
Nie chce wiz do Ameryki wzamian za wojnę, niech wsadza sobie je w doopę, Tyle lat nas upokarzali tymi wizami i tych durnych naszych polityków.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Belzebubiku ja nie jestem skażona ,bo tak wypada albo z prawicą albo z lewicą widzę syf gdy gdzieś jest. Persowie fakt są dumnym narodem,a gdy my damy się wciągnąć w nie swoją wojenkę to będziemy durnym narodem. Amerykanie ci na górze nigdy nikomu nic nie pomogli gdy nie widzieli w tym biznesu, umieją tylko słabszych napaść, okraść gdy jest z czego i uważają się za panów świata. A ich taktyka zastraszania jest znana i teraz wykorzystują ją w stosunku do Polski a to jak nie zrobicie tego czy tamtego to nie będzie baz,a to nie zniesiemy wiz itp, itd. A najgorsze to jest to, że duża ilość Polaków nie widzi tej brudnej gry i myślą że to nasi przyjaciele i obrońcy. Ja też mam w dvpie ich wizy,bazy i całą resztę, łącznie z żołnierzami którzy okupują Polskę. Armia to powinna być silna nasza polska,bo jeśli ktoś wierzy że obcy żołnierz będzie ginął za Polskę to szkoda gadać.

Kasia..

spoko. PiSdzielce pójdą za Trampkiem jak w dym.

Do czopów i wazelin pisowskich. Kto to powiedział?
"Jarosław Gowin będzie ministrem obrony narodowej w przyszłym rządzie PiS"

No proszę i ja się zgodzę z Kaśką i Belzebubem,
jakie to dziwne, że nie można przypisać teraz winy Tuskowi i PO ,
no ale negocjacje z Trampkiem prowadzi rząd PiSu ,
o czym radzę pamiętać.
Przecież nie postawią się Trampowi, bo może się obrazić i nie przyjedzie 1 września do Polski , to czym będą się chwalić ?

... wracając do meritum ,
to polski żołnierz ewentualnie powinien uczestniczyć w misjach pokojowo-rozjemczych uchwalonych przez ONZ - nie robić laskę jankesom i wspierać ich interesy.

To jak sie juz wszyscy ze wszystkimi zaczeli zgadzać , to znajdzcie wiecej takich tematów :)

Przede wszystkim to 0-22 robisz podstawowy bład.
Ja nie przypisuje nikomu winy, to twój tok rozumowania, twoja działka skrzetnie obrabiana. To domena propagandysty.
Ja co najwyżej winie kogos za coś konkretnego.

Rozumiem, że według ciebie PIS rzadził zawsze gdy na wojne byli wysyłani polscy żołnierze.
Straszny ten PIS :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

nie można tu przypisywać winy jednoznacznie PiS bo SLD wysłało naszych żółnierzy na wojnę , PO tez to robiło i PiS też . Oni wszyscy sa z jednej budy i zręcznie od lat manipulują nami .

facmen

He,he cóż moje oczy widzą...

Kasia..

to czego do tej pory nie raczyły zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

facmen

Czy Iran planuje atak na któryś kraj NATO? Chyba nie, więc Polska oczywiście nie powinna mieszać się w ewentualny konflikt z Iranem, to nie nasza bajka.
Natomiast jestem za ścisłą współpracą ze stanami w ramach NATO.
Zakupy nowoczesnej broni i owszem, tylko to nie jest żadna łaska, bo zarabiają na tym USA więc jest to obustronna korzyść. Podobnie z bazami USA w Polsce to jest w ramach wzmocnienia wschodniej flanki NATO, a przy okazji zwiększenie bezpieczeństwa Polski.
To tyle w temacie. A komu zależy na tej wojence to każdy wie.

Ciekawe czemu paplik się nie wypowiedział?

problem w tym ,że pakt NATO nakłada na jego uczestników określone zobowiązania. I nie wiem czy rozpoczęcie przez USA konfliktu z Iranem nie wciągnie nas do niego automatycznie. Zapewniam z góry ,że USA napadając na Iran na bank nie będą się uważały i podawały za agresora wbrew oczywistym faktom. Tak z resztą jak to zwykle czyni.

facmen

na czym owa duma Persów miałaby POlegać?, na uprawianiu piractwa POprzez napady na statki..?, na trwaniu w niewoli anachronicznego, teokratycznego państwa, który tłamsi POdstawowe prawa wolnościowe jednostki ludzkiej..?

To nie żadna tajemnica – zjednoczyła się lewica!

Przypominam,
w 2001r. wojska do Afganistanu wysłał SLD ,
w 2003r to Francja i Niemcy były przeciwne amerykańskiej interwencji w Iraku , wojska wysłał SLD na czele z Milerem by walczyć za jankersów i ich ropę.

belzebubie,
a kiedy to i gdzie walczyły polskie wojska wysłane przez PO i Tuska ?
( ... w obronie czyjś interesów )
- jednak te PO nie jest takie straszne . Za to teraz PiS może się wykazać.
Polski żołnierz powinien uczestniczyć w misjach pokojowo-rozjemczych uchwalonych przez ONZ, a to z różnych przyczyn . W obronie ludności cywilnej z przyczyn humanitarnych itp. jak i zdobywać doświadczenie bojowe na polu walki , no i jeszcze jedno - jesteśmy w strukturach ONZ , sami kiedyś też możemy potrzebować pomocy i międzynarodowego wsparcia, więc w imię solidarności narodów powinniśmy pomagać teraz innym.

Ewentualne wysłanie polskich wojsk przez rząd PiSu i angażowanie się w konflikt w Iranie , byłoby politycznym lizaniem dvpy amerykańcom, a ze względów militarnych , dla naszego kraju nieuzasadnionym błędem. Po kigo wała polski żołnierz ma ginąć w obronie amerykańskiej strefy wpływów gospodarczych , broniąc ich interesów finansowych ?

Paplak skrobnij lepiej coś o Izraelu i tych prawach ludzkich innych obywateli i o napadaniu,grabieniu ziem i burzeniu domów jak już tak prawisz o Persach i dodaj komu wojenka z Iranem jest potrzebna?!

Kasia..

De.wotko
...a na wojnę z Izraelem POszłabyś w pierwszym szeregu wypinają swe obfite, ale obwisłe piersi..?

winą PO było to ,że bo tej haniebnej decyzji SLD o wysłaniu wojsk do IRAKU dalej to kontynuowało i wysyłało kolejne kontyngenty naszego wojska pomimo obietnic z kampanii ,że natychmiast nasze wojska wycofa.

facmen

Paplak gdybym musiała bronić bliskich mi osób to ciebie bym wzięła jako żywą tarczę,w końcu na coś byś się przydał.

Kasia..

De.wotko
...a dotąd twierdziłaś, że jestem takim mikrym gnomem, że można przykryć mnie liściem paproci w Jednaczewskim Lasku..., to jakże ja mógłbym zasłonić choć jedną twoją pierś..?!

A co nie jesteś mikry? Cięższego i większego wbrew jego woli bym nie dała rady użyć jako żywej tarczy.

Kasia..

Paplik ma pełne usta tolerancji, a nie potrafi zrozumieć, że narody maja prawo wyboru. W Iranie jest tak jak życzą sobie jego obywatele. Dlaczego miałoby być tak jak życzą sobie obywatele Ameryki czy Izraela ?
Czy paplik w swojej ciasnocie umysłowej jest w stanie to zrozumieć ?
Czy paplikowi daleki sąsiad ma mówić jak ma mieć meble ustawione i co ma do garnka wkładać ? Paplik ogarnij się.

Drugi przyśnicielu 0-22 vel speech zanim coś napiszesz łyknij zimnej wody, będziesz miał przynajmniej czas na zastanowienie się.

PO nie jest, nie było i nigdy nie będzie cacy.
A na wojnę wysyła się wojska na początku, lub w trakcie. Facmen powyżej ci to wytłumaczył, więc nie będę powtarzał.
Dodam, że wojny i konflikty zaczynają się w określonym czasie i na akurat wtedy rządzących spada decyzja. PO miała to szczęście, że za ich rządów się nie rozpoczęły, wiec uniknęły tej decyzji.
Ale , czy chcesz powiedzieć, że za rządów PO żaden żołnierz nie poleciał za granicę walczyć ?
A może chcesz powiedzieć, ze słyszałeś antywojenne protesty PO ?

Cały wywód jest jakiś pogmatwany. Nie wiem co chcesz powiedzieć ? Wysyłać , czy nie ?
Jak już, to doświadczenie bojowe uzyskuje się w walce, a nie w misjach stabilizacyjnych, pokojowych, krzewienia demokracji i paplikowej cywilizacji radości życia, czy jakby eufemistycznie ich nie nazwać.

dopowiem moze bardzo istotną sprawę. Bez wzgledu na to kto rządzi stanowisko w sprawie jest jedno i brzmi ono - posłuchajcie.

https://youtu.be/-ophiJY5qrE

facmen

Belzebub
...zamiast PiSać idiotyzmy, lepiej zamilcz...

Paplaku prawda w gały kole? To dobrze, bardzo dobrze. Musi koleć w kaprawe.

Kasia..

Bo tak chce paplik - forumowy propagandysta :)

Wywieś białą flagę -szubrawco

Facmen
wiele razy oglądałem ową wypowiedź- w Polsce stworzono specjalnie i z premedytacją ten podział. Na PIS i PO , aby zawłaszczyć scenę polityczną i nie dać szansy rozwoju innych myśli politycznych.
Zarówno PIS jak i PO są zainteresowane podgrzewaniem swojego jałowego sporu, przypomnę , ze pomimo krzyków i wrzasków nikt nie siedzi w wiezieniu, nikt pieniędzy nie zwraca. Obie partie po cichu sekują to wszystko co się na scenie politycznej pojawia . I jak nie przekupią , to skompromitują, wykoleją. To jest główne zadanie tych partii- robione tak po cichu. Te dwie partie maja środki finansowe, struktury instytucjonalne i tuby propagandowe, to jest najgorsze zło w naszej sytuacji.
Potem dochodzi do sytuacji, ze albo Maćka, albo kogoś z PIS MUSIMY wybrać, bo nie ma kogo. To nic , ze Maciek sie kompletnie nie nadaje, ale musimy. To nic , ze Kołak, Benia się kompletnie nie nadają, ale MUSIMY !

Kaczyński dobitnie w tej wypowiedzi to wyjaśnia: czy PO, czy PIS to i tak będą interesy Izraela na pierwszym miejscu. Nie trzeba w związku z tym być szczególnie bystrym, aby zauważyć kto na tym korzysta, kto ten spór tworzy, utrzymuje i w jakim celu.
Dlatego patrze na forumowych propagandystów z politowaniem
Dlatego patrzę z politowaniem na polityków także tych lokalnych, którzy nie mają nic do powiedzenia , a chcieliby jedynie do koryta. Oni do koryta, a cała POLSKA traci.
Jak oni musza być ograniczeni umysłowo i bezwstydni, aby myśleć , ze reszta społeczeństwa nie ogarnia rozumem ich plugawości. Straszna bezczelność.

De.wotko

...to nie jest żadna prawda, zatem zamilczcie oboje, bo się niemiłosiernie kompromitujecie...

To jest prawda i dobrze o tym wiesz mimo swojego skvrvienia.

Kasia..

Paplak ty jedynie w czym nie krytykujesz PiSu to jest reprezentowanie i wspieranie Izraela. Wtedy w tym jednym PiS ci pasi.

Kasia..

Ale dlaczego zamilczeć?

Jak głupoty ktoś wypisuje, to łatwo to takim wytrawnym propagandystom jak paplik wypunktować. Nic lepszego paplikowi się nie może trafić jak idiotyczni interlokutorzy.

No własnie, to jest to Polacy maja się kłócić i sprzeczać według z góry ustalonego scenariusza. Emocje społeczne mają być spalane wokół sporu jałowego PIS- PO. To w tym kontrolowanym korycie ma się to toczyć.
W tym kraju wszystko co polskie ma być skompromitowane, wyśmiane i nie dopuszczone do głosu.

Jak ktoś chce trochę szerzej i do sedna, to ginie jak Lepper i inni

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0