piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

nieznam:) musiał bym żony zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Przemek Sobolewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Bez przesady,w Łomży jest bezpiecznie. Często wracam sam w nocy przez miasto i zdarza się spotkać jakaś ekipę gdzieś pod blokiem ale jeszcze nie zdarzyło mi się ze ktokolwiek mnie zaczepiał. A jak piszesz że zgłaszanie na policję nic nie daje to jesteś idiotą. Jak będą częste zgłoszenia że w danym miejscu zdarzają się rozboje to będą tam patrolowali częściej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Polecam Pana Leończaka

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

jedz 15 na godz przez caly odcinek i nie bedzie problemow poco tak ryzykowac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

adamoxx moim zdaniem to pozostałość po PiSuarach i ich oszczerczej i wulgarnej polityce. I jak znam życie zaraz mnie jakiś fanatyk PiS-u wyzwie, co tylko potwierdzi moją opinie. hehe pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Po prostu nie robie nikomu reklamy wymienilem dwa zespoly z lomzy jeden z kadzidla ktore graja i spiewaja jak nalezy ale jezeli ktos zaklada post ze non stop i amor to zespol to ludzie smiac mi sie chce, nie wiem czy zaliczyl bym ich do kabaretu po prostu przestanmy sie oszukiwac i zacznijmy nazywac rzeczy po imieniu.Zespol to nie graty na scenie i trzech slupow zespol to dobry wodzirej mila obsluga dobry wokal i sprzet ktory jest adekwatny do 21 wieku pozdrowionka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Czy ma ktoś może namiary na tapicera z Zambrowa,który obszywa skóra kierownice.Z góry dziekuję za info.Nie piszcie mi,ze jest na Niemcewicza.Mi konkretnie na tym z Zambrowa zależy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Mr_Andrzej zgadzam się z Tobą mamy XXI wiek a nie którzy boja się kleru chyba myślą że jeśli zwrócą uwagę na złe napoczynania kleru będą za to ukarani przez Boga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

pan Gosk Wola Zambrowska tel 692725283

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

nie straca..stali klienci dalej beda chodzic..nikt po drobne rzeczy nie bedzie naginal na drugi koniec miasta..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

B N sięgnij po ostatnie dane z KRUS.Ponad 30% objętych tym rodzajem ubezpieczenia to tzw. pseudo rolnicy poniżej 3 ha. I nie jest tak że nie ważne czy 5ha czy 5000ha. Wyraźnie jest napisane że gospodarstwa do 300ha. Powyżej to już inna bajka nie tylko w ubezpieczeniu ale i w ARiMR też.Ale obszarowców jest zaledwie 3%.Jak dla mnie to nie ma różnicy mogę nawet od dziś iść za ten wasz ZUS choćby dla świętego spokoju.Moim zdaniem nie tu leży problem! Nic to nie zmieni.Wypominacie nam dopłaty i dotacje a wiecie jak zmieniła się sytuacja odkąd weszliśmy do unii? Dopłaty są po to żeby poprawić konkurencyjność i opłacalność a nie dla naszego komfortu czy kaprysu.I tak to co dostaje polski rolnik to jest ochłap w porównaniu do rolników "starej unii".Od momentu wejścia ceny i koszty produkcji poszybowały w górę o 200-300%!!!!! A ceny jakie uzyskujemy za sprzedane produkty o kilka kilkanaście %.Drugą sprawą jest to że nie dostaniesz ani penna za friko! Wyciągając rękę po jakąkolwiek złotówkę bierzesz na siebie całe jarzmo obowiązków do spełnienia i ściągasz sobie na głowę armię urzędasów którzy z przeproszeniem nawet w d...pę ci palec włożą i zajrzą skontrolować.Ten temat to temat rzeka..... i jak wszystko ma swoje blaski i cienie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tacy ludzie budują sukces wyborczy PiS

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 16-02-12 19:32

SpearHead jesteśmy w Polsce językiem urzędowym jest Polski więc pisz po Polsku.

Nie
Jesteśmy w internecie, tu nie ma granic, jednak są specjalne przestrzenie przeznaczone do rozmów na konkretne tematy. Ta, w której się znajdujemy to forum ogólne, na którym można np. ogłosić znalezienie tablicy rejestracyjnej, zapytać o coś związanego z naszym pięknym miastem itp. Jest także forum zatytułowane POLITYKA, które służy do rozmów na tematy polityki. Tematy polityczne powinny znajdować się TYLKO tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org